Pripremne utakmice - prolecni deo sezone 2005/06

Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Danas bi trebalo da imamo novu proveru u Medulinu protiv Medjimurja koje je u rangu sa dosad pobedjenom Pulom.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

9.MEDIMURJE18 5 5 8 21 29 20

Ocekujem jos jednu ubedljivu pobedu,interesantno je da i oni imaju crveno-bele dreseve,mada mislim da smo za klasu bolji od njih...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Medjimurje-Vojvodina 0-2(0-0)

Strelac oba gola Covic(opet)!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vojvodina - Međimurje 2:0 (0:0)

MEDULIN: Sportski centar “Belvedere”, gledalaca 50, sudija: Vasiljević (Pula). Strelac: Čović u 80. i 85. minutu.
VOJVODINA: Ristić, Pekarić, Stošić, Mandić. petković, Kačar, Milutinović, Dobrić, Kizito, Vukelja, Jovanović. Igrali su još: Brkić, Šušak, Despotović, Krasić, Đurović, Čović, Kovačević, Popović, Nastić, Buač, Tadić.
MEĐIMURJE: Bulat, Rikardo, Celiščak, Sesar, Bratković, Zurak, Kovačević, Blašković, Pirja, Mostarić, Krešinger. Igrali su još: Šarić, Župan, Fišer, Lima, Rački, Mesić, Midenjak i Krivić.



Fudbaleri Vojvodine ponovili su sjajnu partiju od pre nekoliko dana, kada su pobedili Pulu Staro češko. Novosađani su ovoga puta u Medulinu nadvisili Međimurje - 2:0 (0:0), a dvostruki strelac ponovo je bio talentovani Mladen Čović.

Vojvodina je počela sjajno. Vukelja je napravio dar-mar u 5. minutu u kaznenom prostoru rivala, srušen je i bio je to penal. Jovanović je šutirao, Bulat je skrenuo loptu koja se od stative odbila u polje. U 20. minutu ponovo je Vukelja sve sjajno uradio, ali kada je pretrčao i Bulata, otišao je uskoso i nije mogao da pogodi cilj.

Loptu je na pravo mesto u 40. minutu poslao Dobrić, no, sudija Vasiljević poništio je gol zbog navodnog ofsajda.
U nastavku su treneri promenili timove. Jedino se Vukelja nešto duže zadržao na terenu. Međimurje je zapretilo u 70. minutu, kada je prečka spasila Brkića.

Onda je na scenu stupio Mladen Čović. Za prvi njegov gol zasluge pripadaju i Pavloviću, koji je prema rečima tehničkog sekretara Radisava Rabrenovića nanizao četvoricu igrača i kao na tacni uposlio raspoloženog strelca.

Za drugi pogodak Čović se sam izborio. Oduzeo je loptu odbrani Međimurja, stuštio se u kazneni prostor i pored nemoćnog rezerviste Šarića postavio konačan rezultat.
Sledeću proveru crveno-beli imaju već sutra, kada će im rival biti mađarski PMSC Pečuj. S. S.
ceda

Post by ceda »

Vukelja i Covic udarni tandem za nastavak sezone
Jovanovica treba sto pre prodati!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jovanovica treba sto pre prodati!!!
Bi mi, al' niko nije blesav da ga kupi.

Da nije :( bilo bi :lol: .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

krenem ja na Vosa-zvezda,slupam se i ne stignem,a mi dobijemo posle 10 godina.Sad me ne bude 7 dana ovde,i mi pobedjujemo sve pripremne.... e,videcemo sutra :lol:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ajoj Vojo nemoj da neko pomisli da tu ozbiljno ima neshto. Krenuce da te shalju u bolnicu pre svake utakmice :lol:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Nova pobeda na pripremama u Medulinu
Vojvodina-Pecuj 2-1
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Stara Garda wrote:Nova pobeda na pripremama u Medulinu
Vojvodina-Pecuj 2-1
Lepo,lepo... a onaj usljivi SOS kanal,nije u stanju makar rezultat da javi,ako vec nemaju izvestaca.... jbt,kako nas niko ne voli!!!! :twisted:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Jel ih opet dade Čović?
Samo da ne prođe kao Despotović, kad je došao u Vojvodinu i rešetao mreže u pripremnim utakmicama, pa mu to, kasnije, uzeto za zlo!?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Da li neko zna nesto vise o ovoj utakmici,ko su bili strelci...?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Dejan wrote:Da li neko zna nesto vise o ovoj utakmici,ko su bili strelci...?
Utakmicu smo gubili na poluvremenu da bi golovima Petkovica u 80.minutu i Vukelje u 85. preokrenuli u svoju korist.Nije gol dao Covic jer je istegao zadnju lozu na treningu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo da kopiram svoj stav sa RF foruma:
crveno-beli wrote:Citam da su Vukelju gledali menadjeri grckog AEK-a :cool: .E kada bi ga jos i odveli :D
Ja se uopste ne slazem sa stavom da Vukelju treba prodati.... mislim da tek sada treba da pokaze sta zna,a cinjenica je da zna fudbal,za razliku od nekog drugog naseg napadaca.Cak sta vise,smatram da je Vukelja trenutno prva zvezda naseg tima... mozda se vecina vas nece sloziti sa tim,ali ja verujem u tog igraca!!!!
Image
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Slazem se sa Vojom...
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
Locked