Forum u 2005. godini, srecna 2006.

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Forum u 2005. godini, srecna 2006.

Post by Владика »

Dragi moji, sapisnici,drugovi,saborci i citatelji
verujem da cete se sloziti sa mnom da je nas forum prosao kroz najdinamicniju godinu svog postojanja. Jedno vreme bili smo jedan od najposecenijih sportskih foruma u zemlji a ne dugo zatim skoro smo bili i ugaseni! Ali ipak da se podsetimo kako se sve to dogadjalo-
Zapoceti preokret u radu foruma, nakon pojavljivanja tadasnjeg prvoga coveka struke Milana Djuricica, Minja je krunisao pokretanjem novog foruma. Skupljena je ekipa veoma postovanih administratora i promenjen je izgled foruma(nove rubrike, Secanja, Legende Kluba, Drugi o nama, Foto izvestaji a rubrika Igrac sezone je zadobila mesto kojoj je pripada). Forum je u tom prvom mesecu uspeo objektivno da proprati prekid utakmice Vojvodina-Hajduk Liona kao i Sabor. Za vreme Sabora poseta je bukvalno eksplodirala tako da se dogadjalo da i po 20 i vise ljudi u pojedinim momentima bude on-line. Nesto pre toga na forumu se pojavljuje i PRIJATELJ, drugi faktor koji ce jos vise povecati posetu na forumu.Pored dvoboja PRIJATELJA i Djumija u secanju na taj period najvise ce mi ostati topik Koliko kosta da zaigram umesto Maradone kao i prvoaprilska sala sa dolaskom Bogdanovica i Mijanovica. Forum je u to vreme stasao u najbrze i najtacnije sredstvo informisanja sto se tice F.K. Vojvodine tako da i nije bilo iznenadjenje kada su pojedini moderatori poceli da dobijaju direktne i indirektne pretnje zbog pisanja.
Leto je takodje donelo jos jednu novinu a to su bili on-line na forumu i wap prenosi utakmica. To je malo zamrlo sto zbog tv prenosa a i zbog teskoca pri realizacije takvog programa(Ogi je u Kanadi a mi smo uglavnom na kopu).
Prvi smo javljali informacije o pojacanjima, prvi smo javili smenu Djumija a i prvi smo od svih javnih glasila javili da je Dzimi novi trener. Novembar je takodje doneo jedan strasan udar kada je dvojac Ridjosic i Rabrenovic resio da ugasi forum. Ponajvise zahvaljujuci Ogiju i nesebicnom radu ostalih ljudi sa foruma forum je spasen i nastavio je da radi
Eto to je bila kratka retroperspektiva rada ovog foruma u godini koja je sada vec na izmaku!
Iskoristio bih ovu priliku da vam pozelim puno zdravlja i da se lepo provedete za Novu Godinu( sad po juliajnskom ili gregorijanskom kalendaru sve je jedno)!
Last edited by Владика on Tue Jan 03, 2006 2:09 am, edited 2 times in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Zivimo u vremenu kada je najvaznije preziveti,a mi smo u tome uspeli i to je najvaznije sto se desilo ove godine....

p.s.podbara,jel ti zapisujes negde crtice sa foruma?ja sam dosta od ovoga sto si napisao zaboravio :wink:
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Voja wrote: p.s.podbara,jel ti zapisujes negde crtice sa foruma?ja sam dosta od ovoga sto si napisao zaboravio :wink:
:lol: , Vojo pa ti znas da ja zivim od dobrog pamcenja! Ovo je bilo samo kratko podsecanje kako ne bi davio ljude!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ko ce ako nece podbara sve te cinjenice izbaciti na videlo?! :wink:
Svaka cast druze!!!

Hteo sam samo da se nadovezem na podbaru i da se zahvalim Ogiju koji je uspeo da kompletan forum prebaci i tako ga sacuva od gasenja.
Takodje da nije svih clanova sto aktivnih,sto pasivnih ovaj forum ne bi imao tu neku draz,na ovom forumu nema nekih tezih uvreda,svadjanja,vredjanja izmedju sagovornika a to samo pokazuje ozbiljnost i kvalitet rasprava iako ima suprotnih stavova.
Zalim samo sto je rubrika FOTO IZVESTAJI potpuno zamrla,ali ...

HVALA svima sto ste deo jedne velike porodice,hvala svima na nesebicnom trudu da ovaj forum opstane,da se vode kvalitetni razgovori,otvaraju aktuelne teme.
Nadam se da cemo u 2006. imati vise radosnijih tema za citanje i pisanje,da ce se jos vise ljudi ukljuciti u rad.

Zelim Vam svima puno srece i zdravlja u predstojecoj 2006.godini.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Stara Garda wrote: Takodje da nije svih clanova sto aktivnih,sto pasivnih ovaj forum ne bi imao tu neku draz,na ovom forumu nema nekih tezih uvreda,svadjanja,vredjanja izmedju sagovornika a to samo pokazuje ozbiljnost i kvalitet rasprava iako ima suprotnih stavova.
To je dokaz da bez obzira shto svi mi imamo neko svoje mishljenje i viziju kako bi trebalo raditi stvari, da nam je svima Vosha prva na srcu i to nas sve ujedinjuje. Sve razlike medju nama su beznachajne u poredjenju sa zajednichkom ljubavlju ka klubu pola crvenom a pola belom.

Da medju onima koji danas vode klub ima bar 10% takve ljubavi gde bi nam bio kraj, nego nas vode iskompleksirani prikriveni cigani i grobari...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Prosle godine negde u ovo vreme otvorio sam topic "Pitajte Milana Djuricica" na starom Forumu i sad kad se setim sta je sve od tada bilo na ovom Forumu ne mogu da verujem da je prosla samo jedna godina.
Forum je uvek imao odredjeni uticaj na javno mnjenje samo sto su odredjeni ljudi pokusavali da ga postave na margine zbivanja.Nekada su to i uspevali ali postoji jedna stvar koju nikako nisu mogli a to je da uticu na nacin razmisljanja posetioca Foruma.
Bili ste i ostali avangarda Fudbalskog Kluba u pravom smislu te reci.Moram da priznam da sam od prvog dana osetio zajednicki fluid sa Vama i da je to jedan od razloga zbog kojih sam ostao stalni clan ovoga po mnogo cemu jedinstvenog FORUMA.


"JA NEMAM NISTA,TI TAKODJE NEMAS NISTA.AKO TA DVA "NISTA" SASTAVIMO,IMACEMO NESTO.

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Ovo je prvi post u 2006.

SRECNA NOVA GODINA!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Svima puno zdravlja i sreće u Novoj godini... :D
You'll never walk alone!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Forum u 2005. godini i srecna 2006.

Post by Djumi »

podbara wrote:Ponajvise zahvaljujuci Ogiju i nesebicnom radu ostalih ljudi sa foruma forum je spasen i nastavio je da radi
Ovo za Ogija je u redu ali da li ovo drugo i danas vazi(cast izuzecima) :!: :?: :?: :?:

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Forum u 2005. godini i srecna 2006.

Post by nboya »

Djumi wrote: Ovo za Ogija je u redu ali da li ovo drugo i danas vazi(cast izuzecima) :!: :?: :?: :?:
ice wrote:...dok simpatizeri gledaju Vosu samo kod kuce(i to ne uvek treba naglasiti) i mirno sede na zapadu i grickaju semenke.Uglavnom na tim domacim utakmicama cute,a onda dodju na forum,pa im se odjednom razveze jezik koji je onda u funkciji uglavnom kritikovanja.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked