Prelazni rok...

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Zaboravih da nesto kazem u vezi golmana! O Risticu mislim sve najbolje i to je jasno ali licno mislim da nece braniti u Vosi zbog drugih stvari.Brkic (86 godiste) i Jorgic (88) su medju naj talentovanijim golmanima u zemlji.
Sto se tice pojacanja na toj poziciji pored Kahrimana spominju se Bogunovic(N.Sad) i Babalj(Mladost Apatin).
Babalj je rezervni golman Apatina a Bogunovica je Moraca kao i jos neke igrace sklonio iz kluba jos pre par meseci.Kahrimana neznam dovoljno ali znam da prosle godine nije branio za Javor kako pise u novinama jer je to mesto rezervisano bilo za Bondzulica.Neko je vec pitao ako je toliko dobar zasto je Zemun doveo Radakovica.Licno mislim da ako vec ne mozemo da dovedemo iskusnog golmana onda treba sansu da dobiju Ristic ili Brkic.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9770
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne znam,ja opet ponavljam da je za mene dovodjenje golmana Zemuna jako dobar potez.... e sad,to sto je dosao bez obestecenja... pa,jos bolje,drugo.... vise me je obradovala ova vest,nego recimo da smo mi doveli Radakovica.... Ovog naseg novog golmana sam gledao dva tri puta u multiprenosima,i mislim da se od njega moze napraviti dobar gosa.... Zemun je uvek znao izabrati golmana.... Jedino sto mi je malo problem to njegovo prezime,nikako da ga zapamtim :lol: i jel to vec gotova stvar,ili je taj transfer jos uvek nerealizovan?

Mislim da je krajnje vreme da pocnemo dovoditi prvoligaske igrace.... dosta mi je vise drugoligaskih asova ili igraca,koje dovodimo posto njihov klub ispadne iz prve lige.....

Prijatelju,daj sredi sa Cvetkom da dovede i Gutija Jovanovica!!!!
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Vojo ! Kahriman nije sporan kao perspektiva ali koliko sam ja razumeo nama treba golman koji moze odmah da brani.Perspektivnih vec imamo :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9770
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Nikada ja necu razumeti vas trenere,nikada....
Sad se postavlja pitanje,stajanja na gol golmana koji je perspektivan,koji ima sve uslove za napredak,koji je vec okusio prvoligaski barut,koji dolazi u tim gde mu odbrana garantuje potrebnu mirnocu i sigurnost.... pa sta se iz toga moze izroditi?Ne treba uopste opterecivati coveka njegovim polozajem u timu.Ja sam da mu se da sansa,celu polusezonu,neka pokaze sta zna,pa da mu sudimo na kraju sezone,a ne ovako.... sad bi njega na gol,sad je opet i Bogunovic tu,povuci potegni.... i tako dalje.

I kada na sve to dodamo,da se postavlja pitanje,za igraca koji tek treba da se pokaze,a razne Maradone i Ronalda se sepure po timu.... mislim,dajte vec jednom,da postanemo ozbiljan ili makar POLUsmesan klub!!!! ZELIM TO,krajnje je vreme!!!!
Image
Zorge
Posts: 31
Joined: Tue Nov 15, 2005 6:06 pm
Location: Kod njih

Post by Zorge »

Voja wrote:Nikada ja necu razumeti vas trenere,nikada....
Neznam zasto se i vracao na forum :!:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zorge wrote:
Voja wrote:Nikada ja necu razumeti vas trenere,nikada....
Neznam zasto se i vracao na forum :!:
Kao prvo Ne znam se pise odvojeno!Eto i ti nesto da naucis ovde...
A stvarno ne znam ko si ti da se pitas zasto se Djumi vratio na forum i ako u stvari nikada nije ni isao sa njega!
Sta si ti toliko veliko uradio za klub ili za ovaj forum da ti ovde sudis!?
Mislim da ovo treba obrisati :!:
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Vojo,potpuno se slazem da je vreme da dovodimo prvoligaske igrace i nemam nista protiv Kahrimana.Samo mi je malo sumnjiv njegov dolazak i splet okolnosti oko njega.Djumi,voleo bi da saznamo od naseg kluba koliko je bio Todetov transfer(sto je normalno u svetu)ali se bojim da necemo saznati pravu istinu.E Vojo da mogu ikako,uticao bi na Cvetka da dovede Gutija,jer mi se svidja kao igrac ali mislim da na njega nema uticaj ni Goja-advokat i da sve radi na svoju ruku.Mislim da se ni Dzimi ne pita ko mu treba a ko ne.Pozdrav
Zorge
Posts: 31
Joined: Tue Nov 15, 2005 6:06 pm
Location: Kod njih

Post by Zorge »

Dejan wrote:
Zorge wrote:
Voja wrote:Nikada ja necu razumeti vas trenere,nikada....
Neznam zasto se i vracao na forum :!:
Kao prvo Ne znam se pise odvojeno!Eto i ti nesto da naucis ovde...
A stvarno ne znam ko si ti da se pitas zasto se Djumi vratio na forum i ako u stvari nikada nije ni isao sa njega!
Sta si ti toliko veliko uradio za klub ili za ovaj forum da ti ovde sudis!?
Mislim da ovo treba obrisati :!:
Da se razumemo oko Djumija.Nemam nista protiv njega,cak sta vise ali mislim da je glupo sto se vracao na forum.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Zorge wrote:
Dejan wrote:
Zorge wrote: Neznam zasto se i vracao na forum :!:
Kao prvo Ne znam se pise odvojeno!Eto i ti nesto da naucis ovde...
A stvarno ne znam ko si ti da se pitas zasto se Djumi vratio na forum i ako u stvari nikada nije ni isao sa njega!
Sta si ti toliko veliko uradio za klub ili za ovaj forum da ti ovde sudis!?
Mislim da ovo treba obrisati :!:
Da se razumemo oko Djumija.Nemam nista protiv njega,cak sta vise ali mislim da je glupo sto se vracao na forum.
Tema ovog topika je PRELAZNI ROK! i molim da je se drzite a forum nece biti nikom uskracen i licna je stvar da li ce neko pisati na njemu ili ne.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Branko Lazarevic je danas dobio sporazumni raskid ugovora i blizu je CSKu a najverovatnije da ce za koji dan raskid ugovora dobiti i golman Grlic.
U svakom slucaju hvala im obojici na svom prolivenom znoju za nas dres i srecno u daljoj karijeri!!!

Jedna informacija stara nekih 3,4 dana....za Vukelju trenutno nema ni jedne ponude na stolu direktora tj.nema zainteresovanih,nadam se samo trenutno.
User avatar
Turija
Posts: 10733
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sada već teško shvatam tok ove priče o golmanima.
Kada sam rekao da za mene dolazak Pantića nije tako loše rešenje (uz veliku dilemu zbog pozicije Ristića i s obzirom na današnju situaciju u kojoj nam se omiljeni klub nalazi), jer mi trenutno nemamo gotovo nikakav manevarske prostor, osim onog što nam ga daje sam brend ,,Vojvodina,,.
Najavljeni dolazak Kahrimana je sigurno bolje rešenje od Pantića, ali on se tada nije ni spominjao kao kandidat, dok sada ja, čak, ne znam da li je Kahriman uopšte došao u Vošu (iako se iz priče stvorio takav utisak i u tom pravcu vodila diskusija na forumu, a da nigde nije zvanično objavljeno da je potpisao ugovor)?
Ako jeste, otkud onda Bogunović u priči?Čemu sad ova cela papazjanija sa golmanima, a ode tiho Lazarević, Stepijev odlazak i njegove posledice su se gotovo zaboravile....
Priča se o odlasku špiceva i, kad oni naravno, nikud ne odu, onda će se na sva zvona slaviti njihov ostanak i ,,vernost,, Klubu.
Super, dok su oni tu, nama ne treba sveža krv u napadu, jer u ovoj zemlji oni su najbolji. I, to godinama.Tu nema dileme možel neko drugi, dok se oko golmana iscrpljujemo danima, a suštini su obojica dobri i u zdravoj konkurenciji će se boriti ( sa ravnopravnim šansama) za mesto na golu.Zato mislim da je za Ristića i Vojvodinu daleko, daleko bolje rešenje Kahriman, nego Pantić, jer bi ovaj drugi ,,morao,, da brani.Dolazak Pantića sam podržao samo zbog prvoligaškog iskustva i odbrana u Ligi Šampiona.Ipak, je on koliko sam ja video u TV prenosu, dobro branio protiv Reala. No, to sada više nema veze (nadam se) sa nama.

PS Zorge, mislim da je komentar vrlo maliciozan i da red i kućno vaspitanje nalažu jedno javno izvinjenje Djumiju, za neodmeren komentar i brzopletost .Ili, BRISANJE t(v)og posta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Danas sam i ja procitao da je Branko Lazarevic napustio Vojvodinu.Necete mi verovati vise puta sam sam razgovarao sa Brankom i nagovestavao mu da ovo moze da se desi.Ispade da je kiks protiv B.Dvora bio i za njega odlazak iz Vose kao i za mene.
Danas sam se cuo sa Ljukovcanom koji je inace trener golmana Zemuna.On izuzetno mnogo hvali Kahrimana.
Turija pored Bogunovic se jos spominje i Babalj rezervni golman Apatina.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9770
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi wrote:Danas sam se cuo sa Ljukovcanom koji je inace trener golmana Zemuna.On izuzetno mnogo hvali Kahrimana.
Pored mene ziva,ti zoves Ljukovcana? :lol: Pa i ja sam rekao da u Kahrimanu mozemo dobiti super pojacanje....

Nego,ne pisem ovaj post zbog Kahrimana,vec moram sebi dozvoliti luxuz da vam ispricam sta sam gledao davno na TVu,90-ih godina,a cini mi se da je bas Ljukovcan bio glavna uloga.Naime,covek je branio negde u Turskoj i valjda je negde pred kraj sezone kiksnuo jedan gol.I posle meca ga valjda direktor kluba zove u kancelariju,da ga isplati ili sta vec (neke premije i sl.).Kancelarija je bila na drugom spratu,i Ljukovcan udje,ocekujuci novac,kad tamo direktor izvadio pistolj i hoce da ga ubije.... Ljukovcan je iskocio kroz prozor sa drugog sprata i kaze da mu je samo pomoglo to sto je golman,pa je uspeo ublaziti pad.... i pobegao je za Srbiju!!!! :lol: E sad,ako mene lazu,lazem i ja vas!!!Kakve veze ovo ima sa prelaznim rokovima?Pa kad god neko od nasih ode u Tursku,ja se setim ove price.... tako i ovaj put kada je Stepi otisao,setih se ove price i napisah mu na RF forumu,da se cuva,jer u Turskoj se kiksevi sve manje oprastaju.Fudbal je to!!!! :wink:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Voja wrote:
Djumi wrote:Danas sam se cuo sa Ljukovcanom koji je inace trener golmana Zemuna.On izuzetno mnogo hvali Kahrimana.
Pored mene ziva,ti zoves Ljukovcana? :lol: Pa i ja sam rekao da u Kahrimanu mozemo dobiti super pojacanje....
Vojo od sada cu samo tebe zvati za misljenje o igracima :!: :D :wink:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Djordje Babalj je negde oko 81 godista Poceo je u Apatinu,bio na pozajmicama u Tavankutu i Celarevu...Nego moze biti zanimljiv Ljubomir Stevanovic iz Mladosti igra u vezi inace je poceo u sada vec bivsem Proleteru(Z) negde je oko 86 god...

Da li neko zna kako su se snasli ovi sto su na probi pre svih mislim na Misu Petkovica?
I da li se spominju jos neka moguca pojacanja?
Locked