Radnja - shop

User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ogi wrote:Postovani gospodine Ognjene,

Mi dresove kluba Vojvodina ne radimo i ne mozemo da radimo, zato sto nemamo dozvolu FK Vojvodina za proizvodnju ovih dresova (replika). Ukoliko se nekada bude dogodilo da nam FK Vojvodina odobri proizvodnju ovih replika, samo onda cemo moci da ih proizvodimo i prodajemo.

Sportski pozdrav
Mara Spanovic

Naai d.o.o.
Visnjicka 15
11060 Beograd

tel/fax: ++ 381 11 208 48 44


-----------------------------------------

Ognjen <ognjen@novuscom.net> wrote:
Imam jedno pitanje. Bio sam u Novom Sadu ovog leta i sve sto imate vezano za FK Vojvodina nije za prodaju. Interesuje me kada ce to biti za prodaju i da li isporucujete robu za inostranstvo posto zivim u Kanadi. Hvala unapred.


Znaci nije kriv NAAI, nego nas klub koji izgleda misli da nije u njihovom interesu da se u javnosti moze kupiti dres FK Vojvodina.
Ne mogu da verujem.
Nemate pojma kako se osećam, posle ovog pisma.Klub bi morao dati odgovor zašto sami sebe sputavamo i kada će potpisati Ugovor o proizvodnji i prodaji replika Vošinih dreseva?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Voja wrote:Evo nesto sto sam napravio,igrajuci se malo u slobodno vreme:

Image

Image

Image

Uradio sam nekih 20-ak komada,tako da cu uspeti nekima i da poklonim po jedan privezak ;)

p.s.hvala Bondu i Ogiju na za njih malim,ali meni ipak velikim savetima!!!! :wink:
Odlicno,care,svaka cast!!!! 8)
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

E da, dobro si me podsetio. Podbara mi je poklonio privezak sto je Voja pravio. Ovim putem se zahvaljujem obojici :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

podbara wrote:
ogi wrote:
max wrote:mogao bi i zvanicni sajt vojvodine da se malo sredi
Radi se i na tome....
Koliko sam čuo iz dobro obaveštenih izvora novi sajt(veoma impresivnog izgleda) bi trebao da počne sa radom pred tekmu sa Čačkom!
kad pocinje sa radom novi sajt?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

max wrote:
podbara wrote:
ogi wrote: Radi se i na tome....
Koliko sam čuo iz dobro obaveštenih izvora novi sajt(veoma impresivnog izgleda) bi trebao da počne sa radom pred tekmu sa Čačkom!
kad pocinje sa radom novi sajt?
Da, samo sto nije poceo... :roll:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ti i podbara me zezate ili se stvarno radi oko sajta?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Nije šala, čak sam imao i prilike da vidim kako će izgledati i mogu vam reći da će biti neuporedivo bolji od sadašnjeg. Šta je razlog kašnjenja nije mi poznato!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

podbara wrote:Nije šala, čak sam imao i prilike da vidim kako će izgledati i mogu vam reći da će biti neuporedivo bolji od sadašnjeg. Šta je razlog kašnjenja nije mi poznato!
Video sam ga i ja. Moj ironicni post se odnosio na to da je najavljen pred utakmicu sa Cackom, a jos uvek nije online.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

podbara wrote:Koliko sam čuo iz dobro obaveštenih izvora novi sajt(veoma impresivnog izgleda) bi trebao da počne sa radom pred tekmu sa Čačkom!

Neko je plaćen da održava i postojeći sajt. :oops: :oops: :oops:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Firm wrote:
Neko je plaćen da održava i postojeći sajt. :oops: :oops: :oops:
Da, ovako izgleda glupo. Iole ozbiljniju klub ne sme da dozvoli sebi da mu se sajt ne odrzava ovako dugo. Sramota. :evil:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dok navijači maštaju o momentu kada će moći u slobodnoj prodaji da kupe dres voljenog kluba evo jednog primera kako bi nam izgledao dres kada bi ga radio Nike!

Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Da...To su novi dresovi Atletiko Madrida.Inače, zanimljiva je priča u vezi tih dresova jer se navijačima Atletika nije svidelo novo dizajnersko rešenje Nike-a,nisu želeli da se odreknu tradicionalnih prugi.Ipak je postignut dogovor,pa će u novoj sezoni igrati kao domaćini u starim dresovima,a u gostima će nositi ove(naravno kada ne igraju protiv crveno-belih), koji veoma podsećaju na naše.Dresovi su stvarno preterani,pa ako se njima ne sviđaju,mogli bi da ih daju nama...
Image
P.S. Podbara, neko će po tvojoj slici pomisliti da je Tores prešao u Vošu :D
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Radoye wrote:
Red Firm wrote:
Neko je plaćen da održava i postojeći sajt. :oops: :oops: :oops:
Da, ovako izgleda glupo. Iole ozbiljniju klub ne sme da dozvoli sebi da mu se sajt ne odrzava ovako dugo. Sramota. :evil:
Sramota za sajt i one (onog) koji su odgovorni za njega! Najavljen je novi a od njega ni traga ni glasa, ovaj sadasni se menja jednom mesecno a mozda ni tad, bruka Miljenko....
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Mailman
Posts: 58
Joined: Sat Oct 15, 2005 12:10 pm
Location: u ananansu na dnu mora

Post by Mailman »

Od danas 23 Oktobra, u prodavnici sportske oprema NAAI na Trgu Carice Milice 4 (pored kafea Baby Blue), ponovo u prodaji mogu da se nadju dresovi FK Vojvodine za ovu sezonu po ceni od 1999,00 dinara. Kazem dresovi jer su u pitanju crveno-beli dres i onaj ( ne znam kako da ga opisem) dres za gostovanje. Kolicine su veoma skromne. U ponudi su 5-6 crveno bela dresa i 3 dresa za gostovanje u velicini za odrasle, kao i 6-7 crveno bela dresa u decijoj velicini ciju cenu nisam video.
Брзине ти иду у Х...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Mailman wrote:Od danas 23 Oktobra, u prodavnici sportske oprema NAAI na Trgu Carice Milice 4 (pored kafea Baby Blue), ponovo u prodaji mogu da se nadju dresovi FK Vojvodine za ovu sezonu po ceni od 1999,00 dinara. Kazem dresovi jer su u pitanju crveno-beli dres i onaj ( ne znam kako da ga opisem) dres za gostovanje. Kolicine su veoma skromne. U ponudi su 5-6 crveno bela dresa i 3 dresa za gostovanje u velicini za odrasle, kao i 6-7 crveno bela dresa u decijoj velicini ciju cenu nisam video.
Hvala za ovaj info!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked