Radnja - shop

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Radnja - shop

Post by Владика »

Ovo je tema koja se već puno puta ponavljala na ovo forumu. Do Vojvodininih stvari je jako teško doći. Ko hoće da kupi dres nek ide u radnju NAAI koja se nalazi na Trgu Carice Malice(radnja je u blizini severne tribine kod kafića Bejbi Blu) a cena je oko 1100 dinara.
Navijači su normalno svetlosnu godinu ispred kluba a artikle koje nude možete naći na ovim web adresama!
http://www.firma1989.com/shop.htm
http://www.red-firm.ns.co.yu/funshop.html
p.s. Ko ima novije informacije nek nas obavesti!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Hteo bih da kupim zidni sat s grbom ili motivima Kluba. Je l' moze neko da mi pomogne? Kupio bih ja sat, cist, prazan, pa da se onda uradi stampa, ako nema gotovih...
You'll never walk alone!
stoka
Posts: 17
Joined: Wed Jan 19, 2005 8:16 pm

Post by stoka »

Duke wrote:Hteo bih da kupim zidni sat s grbom ili motivima Kluba. Je l' moze neko da mi pomogne? Kupio bih ja sat, cist, prazan, pa da se onda uradi stampa, ako nema gotovih...
Probaj da pitas Boleta mozda on moze da ti pomogne :wink:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

gde moze da se kupi dres rukometasa i kosarkasa vojvodine :?:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Znam da se kosarkaski dres moze kupiti u prodavnica NAAI koja se nalazi preko puta Spensa (Ulica Carice Milice 4). A posto i rukometaski dres pravi ista firma, mozda imaju i njihov.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Zadnje vesti

Post by Владика »

Radi eksluzive otisao sam dana do NAAI-a da vam javim koje su cene. Radnja je inace sjajno snabdevena tako da u njoj mozete naci sve od F.K. Vojvodinine putne torbe, kacketa,dresa,gacica, rukometnog,odbojkaskog i kosarkaskog dresa ali postoji jedna zackoljica. Nijedna stvar nije na prodaju :shock: ? Prodavacica nije uspela da mi objasni zbog cega je tako, niti da mi kaze kada ce biti moguce da se kupe te stvari.
NAvijaci VOjvodine mogu jedino da kupe majice za trening fudbalera po cenama od 520 dinara za belu i 540 za crevenu!
Sto bi rekao Don King -Samo u Srbiji-!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

U pravu je Podbara,i ja sam prosle godine trazio dres Vose i rekla mi je Prodavacica da su to samo eksponate i da nisu za prodaju :!: :shock:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Re: Zadnje vesti

Post by Palic Crew »

podbara wrote:NAvijaci VOjvodine mogu jedino da kupe majice za trening fudbalera po cenama od 520 dinara za belu i 540 za crevenu!
Prosle godine sam mogao da kupim dres,a kad sam pitao za crvenu majicu rekli su da nije na prodaju,a mogao sam da kupim belu...stvarno nema logike...sta ce onda u prodavnici?
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Zadnje vesti

Post by ogi »

podbara wrote:Radi eksluzive otisao sam dana do NAAI-a da vam javim koje su cene. Radnja je inace sjajno snabdevena tako da u njoj mozete naci sve od F.K. Vojvodinine putne torbe, kacketa,dresa,gacica, rukometnog,odbojkaskog i kosarkaskog dresa ali postoji jedna zackoljica. Nijedna stvar nije na prodaju :shock: ? Prodavacica nije uspela da mi objasni zbog cega je tako, niti da mi kaze kada ce biti moguce da se kupe te stvari.
NAvijaci VOjvodine mogu jedino da kupe majice za trening fudbalera po cenama od 520 dinara za belu i 540 za crevenu!
Sto bi rekao Don King -Samo u Srbiji-!
Neka se samo usudi da mi to kaze, ja da predjem 10.000km i onda ona tako, e nece moci! :twisted: :twisted: :D
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo nesto sto sam napravio,igrajuci se malo u slobodno vreme:

Image

Image

Image

Uradio sam nekih 20-ak komada,tako da cu uspeti nekima i da poklonim po jedan privezak ;)

p.s.hvala Bondu i Ogiju na za njih malim,ali meni ipak velikim savetima!!!! :wink:
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Za pivopije

Post by Владика »

Poznanik mog druga bi hteo da pravi ove krigle a cena je nekih 250 dinara. Sta vi kazete jel bi neko kupio ovakvu kriglu?

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne pijem pivo (dobro sad,sta ste sad razocarani,evo Podbara i za mene pije :lol: ),ali bih uzeo tu kriglu..... bas super deluje!!!!
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Voja wrote:Ne pijem pivo (dobro sad,sta ste sad razocarani,evo Podbara i za mene pije :lol: ),ali bih uzeo tu kriglu..... bas super deluje!!!!
Pa pij onda rakiju iz krigle :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Za pivopije

Post by ogi »

podbara wrote:Poznanik mog druga bi hteo da pravi ove krigle a cena je nekih 250 dinara. Sta vi kazete jel bi neko kupio ovakvu kriglu?

Image
How yes no..ili ti kako da ne :D
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Za vise informacija o kriglama posaljite p.m. momku koji se na forumu predstavlja kao -neko iz mase-!
Locked