Dobrodosli!!!

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Dobrodosli!!!

Post by Владика »

Ko sam ja da kažem vama dobrodošli kada ulazite u svoju kuću! Sa starog foruma smo isterani, bilo je pitanje vremena kada će se dogoditi ali kada se dogodilo bilo je jako bolno! Zašto smo prešli na ovu nezvaničnu verziju? Da bismo valjano ispratilli utakmice u Kuli i sa Zvezdom i da bismo bez straha nesmetano nastavili naš rad! Na ovom forumu cenzura će biti nivo lepog ponašanja i učtive konverzacije a ne interesi pojedinica koji mešetare u klubu!
Ovo radimo ne zato što smo protiv nekog već zato što smo za nekog, za naš voljeni klub, F.K. Vojvodinu!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Tacno tako. Nasa VOJVODINA, nasa pravila. Udri!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Tu sam!
Idemo dalje, bez straha od cenzure za dobronamernu kritiku.Privremeno ovde, a kasnije na fk.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

evo da se i ja javim da proverim da li je ogi obavio posao kako treba i da li funkcionise ovaj demokratski forum
:wink:
stoka
Posts: 17
Joined: Wed Jan 19, 2005 8:16 pm

Post by stoka »

Sta da kazem.......sretan rad drugari 8) .Znam da vam nije lako zbog svega ovoga ali sta da se radi zivot ide dalje.
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Lepo nama, lepo vama, nego moracemo naci Minji novo radno mesto....
Sva sreca pa navijaci nemaju svu vlast u klubu...
Cvetko jel si zavrsio BK?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

mile bronx wrote: Cvetko jel si zavrsio BK?
To nije pitanje za pvaj forum! Idi na adresu ww.fcvojvodina.co.yu/forum!
:lol: 8)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Srecno svima nama!
A sto se tice Cvetka,briga me za njega ko za lanjski sneg,e sad jedino sto covek izgleda odlucuje o sudbini Vose kao da je njegova,a ne znam na osnovu cega?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cvetko (ljubim ga u konjsko ime) je umislio da je Vojvodina = on. Jeste, al' u qrcu! :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sta reci srecno nam bilo :!:
gabric_a

Post by gabric_a »

Vazno da smo svi tu!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

gabric_a wrote:Vazno da smo svi tu!
Idemo dalje!!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo napokon i mene!!!! 8)
Jos uvek ne verujem da je uprava izvrsila tako podao udarac... Celo jutro posecujem stari forum i ne verujem ocima... Ali,nema veze,IDEMO DALJE!!!
Ovo nam je sansa da ovaj forum ucinimo jos bogatijim i kreativnijim,recimo da se stavi i podforum u kome ce biti raznih klipova,sala,viceva... znaci da se da malo smeka forumu,a da se ne ugrozi kvalitet rasprava.Mislim takodje da je pravo vreme da se i Djumiju dodeli uloga moderatora,da se i Prijatelj prihvati kao deo nas,da i on i Djumi stanu na istu stranu,jer ako su iskreni oba vole Vosu.Mislim da bi vi novosadjani mogli malo da se raspitujete po gradu pa nekako dosetate i do bivsih legendi kluba,zagovorite intervju s njima,a mi bi im ovde postavljali pitanja,koja bi bila prosledjena njima.Veliki plus za ovaj forum bi bio da se cuje recimo rec jednog Vujadina Boskova,ili misljenje Dejana Govedarice i Ljubise Dunjderskog o aktuelnom trenutku u FK Vojvodina!!!
Proterali su nas,ali su nam sada dali potpunu slobodu,demokratija je u nasim rukama,sad mozemo do kraja iskazati nasu kreativnost!!!
Image
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

E pa da i ja pozdravim sve na novom našem Forumu, a gazdama starog u duhu tolerancije i demokratije da poručim da mogu da nam se nalapaju jaja!
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Duke wrote:E pa da i ja pozdravim sve na novom našem Forumu, a gazdama starog u duhu tolerancije i demokratije da poručim da mogu da nam se nalapaju jaja!
Gospodin Duke u cilju boljeg i tacnijeg informisanja molim vas da obrazlozite kakva jaja treba da budu- rovita, na oko ili obrijana! :lol:
Ajmo ljudi da pokazemo koji je najbolji fudbalski forum u zemlji, zato sve ideje i sugestije nemojte zadrzavati za sebe vec ih podelite sa svima nama.
Da li neko zna dobro nemacki ili ruski kako bi prosirili sekciju sa stranim jezicima!?
Bila bi dobra stvar ako moze neko da nadje nekog sponzora za forum (za finansiranje forumskih akcija)!
Locked