Pitanje svima nama

PRIJATELJ_

Pitanje svima nama

Post by PRIJATELJ_ »

Da li predsadnik F.K.VOJVODINE jos obavlja svoju duznost u klubu ili je podneo ostavku.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Napisi sta znas ili nemoj otvarati nove topike.Ovakva pitanja nisu korektna prema ostalim clanovima foruma! :idea:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Podbara,pa jel ja stalno moram biti crna ovca(ne Mihajlovic bivsi ministar policije) i donositi ovde nove vesti(uglavnom lose).Samo sam hteo sa ovim pitanjem da zainteresujem drustvo sa foruma da se malo zainteresuju za predsednika,ali niko ne reaguje ili se niko ne interesuje.Predsednik je podneo ostavku(100%) a kad ce biti objavljena neznam.Da li je ovo dobra ili losa vest prosudice te sami ali sledi nam sabor a tamo ne smemo dozvoliti da ova nasa sadasnja direktorska struktura ostane na vlasti.Po mojim informacijama radikali ce staviti svog coveka na direktorsko mesto(najverovatnije Igora Mirovica)direktora ZIGa ali sve je jos u stanju pregovora.Pozdrav
Petar

predsednik

Post by Petar »

To za Markovica sam i ja cuo. Da li to znaci da ce grad stati iza kluba i da li ce resiti finansijske probleme? Dug kluba je veci od milion evra i svako ko odluci da sedne u vrucu direktorsku fotelju mora da ima jako zaledje. Klub je ruiniran i svi zivotni sokovi su iscedjeni.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Prijatelju izivni na provokaciji ali morao sam nekako da ti izvucem informaciju.Sta je kljucno [/b]SVI KUPITE CLANSKE KATRE ZA 2005. GODINU JER JEDINO TAKO MOZETE UCESTVOVATI NA SABORU.JAVITE DRUGARIMA ,OBAVESTITE FAMILIJU A ZATIM SLEDI IZRADA STRATEGIJE ZA SABOR!Igor Mirovic? Covek se javno deklarise kao navijac crvenih askalija ali zato je u nekoliko navrata izjavio da je sramota u kojem se stanju nalazi klub i da treba pomoci!Posto je direktor Ziga mislim da bi samo sa tim mogli da resimo pitanje finansiranja kluba za ovu godinu.Ponovicu jos jednom clanska (a ne godisnja) kosta 100 din.!Obavezno kupite a napravicemo zajednicki sastanak pre Sabora.
Prijatelju ja sam obican smrtnik koji nema veza, ali zato svim srcem zivim za ovaj klub i zato su mi veoma vazne informacije koje nam dajes!Zato jos jednom hvala 8)
Petar

Post by Petar »

Sabor treba da se odrzi sredinom februara. Do tada niko nece nabaviti clansku kartu za 2005. godinu.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sredinom februara. koliko je pouzdana informacija??
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

uskoro ce Sabor

S.Krejic i S.Sekeres podneli su ostavke na svoja mesta u Upravnom odboru
Last edited by Stara Garda on Sat Feb 05, 2005 1:36 am, edited 2 times in total.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

PS....ali....ne ocekujte da ce sve ici glatko i u nasu korist,ocekujte djonove i prljavu igru...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Uzmi sa dozom opreza,ali trebalo bi da bude 22. ili 23. ovog meseca.
unknown
Posts: 4
Joined: Sat Jan 15, 2005 8:07 am
Location: Liman

Post by unknown »

Stara Garda wrote:uskoro ce Sabor

S.Krejic i S.Sekeres podneli su ostavke na svoja mesta u Upravnom odboru
Oni su dali ostavke pre pet meseci ali to nikad niko nije objavio!!!
JEDAN KLUB NA SVETU VOLIM JA....
VIDJENIJI SA SEVERA.F89

Post by VIDJENIJI SA SEVERA.F89 »

Vaze stare clanske karte, znaci od 2004.god. tako da ne panicite. Pravo glasa ima svako ko je kupio clansku kartu, a sabor bi trebao da bude 17.02.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Pitanje je sta mi konkretno mozemo ocekivati od Sabora. Da li nas ceka jos jedno mesanje karata (funkcija) sa istim igracima za stolom (u upravi)? Mozda nam se opet vrati Beki ili "secerko"? Koji je donji prag ispod koga navijaci nece hteti da idu i koliko se, uopste, navijaci nesto i pitaju? Da ne ocekujemo previse od svega toga, znate kako je bilo prosli put.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
PRIJATELJ

NOVO PITANJE

Post by PRIJATELJ »

Novo pitanje za sve nas.Da li je gospodin direktor Djakovic otisao na Kipar da donese nase novce trenutno zarobljene tamo ili je otisao po instrukcije zbog novonastale situacije kod istog coveka u koga su nase pare.Sta mislite sta ce nam doneti.Pozdrav.
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Ne znam vise sta da mislim!!!Poslednji put kada su ovaj klub vodili sposobni i savesni ljudi Vojvodina je bila sampion!
Zato evo jos jednog pitanja:DA LI CE VOJVODINA IKADA PONOVO BITI SAMPION??? :evil:
SVI NA CIGANE!!!
Locked