Akcija: Todica u reprezentaciju!

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Akcija: Todica u reprezentaciju!

Post by Turija »

Ako ne zna Klub, znaju navijači!
Najbolji golman Lige mora biti bar drugi golman Reprezentacije, a ne Oliver Kovačević koji je bez angažmana i bez takmičarskih utakmica.
Last edited by Turija on Sun Oct 16, 2005 3:44 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mislim da bismo morali da preduzmemo nesto po tom pitanju!Izvrsiti neki pritisak i makar pokrenuti to pitanje!Mozda bi mogao Savic da u nekom teksto o reprezentaciji postavi Petku to pitanje!Navijaci mogu neke transparente napraviti,mozda pisanje neke peticije ili slicno...
Tode je zaista zasluzio da bude clan reprezentacije,Kovacevic je igrac bez kluba i ne znam da se nesto previse dokazao kao golman...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Protiv Todica su tri stvari
-ugovor mu ne drzi neki uticajni mafijas, pardon izvinte me, uticajni bizmismen
-njegove godine
- zato sto je igrac Vojvodine
Trenutne vodece figure u klubu nemaju kapacitet da isforsiraju jednog naseg igraca da ode na SP u Nemacku. Sale je ubedljivo najbolji golman lige.
Kako carsije prica, klub mu je duzan vise desetina hiljada evra ali Sale za razliku od mnogih nije tuzio klub a jos i dobro igra.
Sasa Todic sigurno spada u 3 najbolja golmana koje ima srpsko-crnogorski fudbal!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

podbara wrote:Kako carsije prica, klub mu je duzan vise desetina hiljada evra ali Sale za razliku od mnogih nije tuzio klub a jos i dobro igra.
Sasa Todic sigurno spada u 3 najbolja golmana koje ima srpsko-crnogorski fudbal!

Istina je,i svaka cast Todetu.
Vec duzi niz godinaje u odlicnoj formi i prava je steta sto se ne cene toliko njegovi kvaliteti kod odabira igraca za A selekciju.

Jedne sezone imao je problem,a tada je bio Bekvalac trener.Tada je i sam Beki priznao da je Todic mnogo bolji golman od Avramova,ali su Avrama tada trazili neki menadzeri iz Italije,a posto je Beki nasuskao cifru od 500.000 evrica znao je sta treba da radi da bi odvadio deo.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Akcija:Todic u Reprezentaciju

Post by Djumi »

Turija wrote:Ako ne zna Klub, znaju navijači!
Najbolji golman Lige mora biti bar drugi golman Reprezentacije, a ne Oliver Kovačević koji je bez angažmana i bez takmičarskih utakmica.
Turija svaka cast za topic :!:
Imao sam tu srecu da sam radio sa Todicem i mogu da kazem da mi je bilo veliko zadovoljstvo.Moram da kazem da sam ga jedva sacuvao letos da nebude oteran iz kluba.Mislim da medijski treba vrsiti pritisak da najbolji golman u zemlji bude pozvan u reprezentaciju.
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Treba izvrsiti pritisak na svim frontovima.... Najvise ce odjeknuti SMS poruke u emisiji Total Soccer... zato molim sve koji sutra budu u mogucnosti da bombarduju SOS kanal SMS porukama.... Zatim poslati nekoliko pisama u novine i na kraju,"uhvatiti" Petka u nekoj emisiji LIVE i u fono razgovoru mu skrenuti paznju... ni to sa transparentima nije losa ideja... Todic je zasluzio mesto u plavom timu!!!!
Image
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

Voja wrote:Treba izvrsiti pritisak na svim frontovima.... Najvise ce odjeknuti SMS poruke u emisiji Total Soccer... zato molim sve koji sutra budu u mogucnosti da bombarduju SOS kanal SMS porukama.... Zatim poslati nekoliko pisama u novine i na kraju,"uhvatiti" Petka u nekoj emisiji LIVE i u fono razgovoru mu skrenuti paznju... ni to sa transparentima nije losa ideja... Todic je zasluzio mesto u plavom timu!!!!
To je jedan od nacina da nateramo Petka da ga pozove.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Veceras u emisiji KONTRANAPAD na TV Jesenjin u 21h gosti Petkovic i Tole Karadzic pa verovatno da ce moci i telefonska ukljucenja gledalaca,valjalo bi postaviti par pitanja obojici!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Pa dobro sta je bilo u toj emisiji :?:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Standardno,tj.nista.
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Tole je velikodusno ponudio 500, pa posle i 1000 besplatnih ulaznica za novosadjane za utakmicu baraza sa hrvatskom na marakani. Sto ne odvoje od svake ulaznice za tu tekmu po 100 dinara, pa puta 50 000 ulaznica i eto nam recimo petine semafora ili jednog reflektora...
Gledaoci se nisu pustali u program, pa nije spomenut Todic, mada i cela emisija je bila kao sto je i SG rekao, tj. nista.
Inace Petko je spomenuo i izvesnog gospodina Bronxa, ali na srecu nije o meni rec :mrgreen:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Djumi wrote:Pa dobro sta je bilo u toj emisiji :?:
Image
Da niste gledali bejzbol znali biste:)
UPRAVA NAPOLJE!!!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

nboya wrote:
Djumi wrote:Pa dobro sta je bilo u toj emisiji :?:
Image
Da niste gledali bejzbol znali biste:)
Pa vidis da nije mogao ni taj bejzbol kao covek da pogleda. Da je prebacio kanal verujem da bi slika i 100% nestala... Aaaaa...Djumi mora se nabaviti novi TV ...(sa daljinskim)...Ima valjda na futoskoj ili najlon pijaci:)))
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Bejzbol je odlicna igra :D Ali da predlozim jos jednu stvar koju bi mogli uraditi a to je da na oficijelnom sajtu FSJ(bas tom) zatrpamo Petkovicev mejla zahtevima za Todica.

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Post by Djordje »

Bravo za predlog! Treba napraviti medijsku kampanju,da ne kazem pritisak...TODIC to zasluzuje!
Locked