SP - Nemacka 2006

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dzimijev broj? Pa mozda bi se i moglo nabaviti ali za to moramo organizovati takmicenje! Mi ne igramo kukavicki, mi igramo ko Chelsea! Samo sto nemamo Drogbu, Lamparda, Terija...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image

Ovo mi je nesto poznato :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

podbara wrote:Mi ne igramo kukavicki, mi igramo ko Chelsea! Samo sto nemamo Drogbu, Lamparda, Terija...
Pitao si me pre nekoliko dana da li bih viseo voleo gledati film iranske produkcije ili neki sa Svarcijem???Sad ja tebe pitam,jel vise volis gledati Celzi ili Barselonu npr.?

Djumi,jesi li ti dizajnirao grba svetskog prvenstva???? :lol:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Voja wrote:Djumi,jesi li ti dizajnirao grba svetskog prvenstva???? :lol:
Kao da sam ja :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

NACIN NA KOJI SE RAZMISLJA

Post by Djumi »

Holandija je kao prvoplasirana završila kvalifikacije za Svetsko prvenstvo pobedivši dva puta najvećeg konkurenta za prvo mesto Češku. Na mestu selektora Holandije je Marko Van Basten koji pre Holandije nije trenirao nijednu ekipu. On je bio najopušteniji.

„Šta je teška grupa? Naravno da ćemo morati da igramo protiv dobrih timova ali to se radi na Svetksom prvenstvu, igrate protiv dobrih ekipa. Teška grupa nije prava reč. Pre bih rekao da je ovo interesantna grupa“.

„Argentina je tim sa velikim igračkim imenima. Ali biće zabavno igrati protiv njih. Takođe, Srbija i Crna Gora je ekipa sa sjajnim fudbalerima. Polako počinje divno takmičenje”.

“Od samog starta igramo sa zahtevom da moramo da budemo odlični. To jeste teško, ali je za mene lepo. Što se mene tiče počinje uživanje“.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Voja wrote:
podbara wrote:Mi ne igramo kukavicki, mi igramo ko Chelsea! Samo sto nemamo Drogbu, Lamparda, Terija...
Pitao si me pre nekoliko dana da li bih viseo voleo gledati film iranske produkcije ili neki sa Svarcijem???Sad ja tebe pitam,jel vise volis gledati Celzi ili Barselonu npr.?:
Znam da cu te razocarati ali ja bih uvek radije gledao Cheslea-. Nikad nisam voleo spanski fudbal, Ronaldinjo jeste majstor ali cela Barsa zajedno nema srce jednog Johna Terry-a!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Up yours Terry!
You'll never walk alone!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

podbara wrote:
Voja wrote:Meni sve smrdi na namestaljku.... Nemacka i protivnici,smesno.... Spanija.... England,Sveden.... Australija,Hrvatska.....
Smrdi i to jako!
Sky Italia: Mateus nameštao žreb!

Bivši trener Partizana i sadašnji selektor Madjarske Lotar Mateus demantovao je optužbe italijanskih medija da je varao na žrebu za Svetsko prvenstvo u Nemačkoj 2006.godine.

Kako je sinoć prenela TV stanica Sky Italia, Mateus je navodno iz četvrtog šešira prvo uzeo, pa onda vratio kuglicu i izabrao drugu. Ispostavilo se da je ta druga kuglica bila selekcija SAD, trenutno sedmoplasirana na listi FIFA i za Italijane najteži mogući protivnik iz tog šešira.

Italijanska stanica tvrdi da je Mateus “baratao” sa toplim i hladnim kuglicama i da je znao koju treba da uzme u ruku.

Mateus je za nemački “Bild” izjavio da “ su Italijani potpuno poludeli, ako misle da se tako nešto dogodilo u Lajpcigu”.

Italija je na kraju žreba završila u izuzetno jakoj grupi E sa selekcijama Češke Republike, Gane i SAD.


Sky Italia preuzeli vest sa Vosinog Foruma :!:

Image
To znaci da je ona nevina :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi wrote:Image
To znaci da je ona nevina :!:
Da,posle zreba je izjavila da ce Albert Nadj dobiti kljuc od njenog pojasa nevinosti... sad kao,niste gledali tu izjavu na TVu!? 8) :lol:
Image
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Djumi wrote: Image
To znaci da je ona nevina :!:
"Mozda u lakat" :twisted:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

limanfkv wrote:
Djumi wrote: Image
To znaci da je ona nevina :!:
"Mozda u lakat" :twisted:
Za lakat ne verujem :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Petkovic pozvao sina u reprezentaciju umesto povredjenog vucinica!!! :shock:
Dusan petkovic je vezni igrac ofka i po mom misljenju , ovo je skandal!!!! ima toliko dobrih fudbalera koji nisu u reprezentaciji, a on zove sina koji nije ni igrao mnogo za ofk.
sta vi mislite o tome, vreme je da malo osvezimo ovu temu!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jebiga, a kada kod nas stvari nisu funkcionisale preko veze?
Locked