VK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Post Reply
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Nasi vaterpolisti glatko pobedili Nislije sa valjda 18:2 ako se ne varam.Solidno posecena utakmica...otprilike 100-150 Firmasa je doslo na Klisu, sto je za vaterpolo lepo cifra...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Image

ULAZ BESPLATAN!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

02. 02. 2011. | Radio 021


Vojvodina večeras za četvrtfinale Evrolige

Vaterpolisti Vojvodine večeras igraju protiv ekipe Budve u okviru Evrolige, a eventualna pobeda bi značila prolaz u četvrtfinale evropskog takmičenja. Kako za 021 kaže sportski direktor vaterpolo kluba Vojvodina, Kolja Lazor, igrači nemaju strah od jedne od najboljih ekipa na Starom kontinentu.

"Poznato je da za Budvu brani naš bivši reprezentativni golman Denis Šefik, a igra i bivši reprezentativac Petar Trbojević. Pored njih, tu ima i dosta reprezentativaca Crne Gore, tako da je u pitanju jedna vrlo ozbiljna ekipa, sigurno jedna od najboljih u Evropi", kaže sportski direktor Vojvodine.

Lazor navodi da bi prolaz u četvrtfinale značio istorijski uspeh za vaterpoliste Vojvodine. Prema njegovim rečima, Voša igra oslabljena za Srđana Vuksanovića, ali uz podršku sa tribina i maksimalno zalaganje ekipe, moguće je pobediti Budvane.

"Verujem da, uz vatrenu podršku sjajne novosadske publike, naši igrači mogu da prevaziđu svoje mogućnosti i naprave podvig. Naravno, mislim na pobedu, jer je Budvanima dovoljan i nerešen rezultat kako bi prošli u drugo kolo", kaže Lazor.

Vojvodina je pre nekoliko dana lako izašla na kraj sa ekipom Niša rezultatom od čak 18:2, čime su najavili dobru formu i napravili svojevrsnu uvertiru pred duel sa Budvom. Utakmica počinje u 18 sati, a ulaz na tribine bazena na "Spensu" je slobodan.
VOŠA ZAUVEK !!!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Steta... :(
Zanimljivo je da su danas Novosadjani i Budvani odigrali dve utakmice,na Jazu je bilo 1:1, a na Spensu 6-9.
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Propustena je velika prilika za istorijski uspeh.
Ipak, Budvani su dosta jaci od nas u ovom trenutku pa zasluzeno idu dalje.
Ono sto me je posebno obradovalo je velika poseta na bazenu. Sigurno 100-tinak ljudi je ostalo napolju jer nije vise bilo mesta na tribinama.
Firma je bila glasna i brojna.
Nasa ekipa je mlada i perspektivna i vrlo vazno je da ostanu zajedno u narednim sezonama kako bi mozda napravili i korak vise.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Steta, al bice bolje naredne godine!
Dal neko moze okvirno da kaze kolko je bilo ljudi u hali ukupno,a kolko u Firminom kopu?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Bogdan96 wrote:Steta, al bice bolje naredne godine!
:!:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Svaka cast vaterpolistima, pokazali su da moze da se gine za klub i kad su plate male, i kad se igra protiv mnogo jacih protivnika!
Ovaj mladi tim popeo se jedan stepenik vise u odnosu na prethodnu godinu, iako je cinjenica da smo tada imali kvalitetniju(ne bolju!) ekipu.
Primarni cilj trebao bi biti ulazak u Evroligu i sledece sezone, i uz dovodjenje 1-2 iskusnija igraca, Vojvodina moze da cilja bar jos 1 stepenik vise!
Napred Voso!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Nekoliko fotki sa sinoćnje utakmice:

Image

Image

Image

Image

Image
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Firma ide u ovu subotu, tj. sutra na vaterpolo! Gostuje nam crvena zvezda. Igra se na bazenu na Klisi, okupljanje je u 18h ispred bazena. Utakmica počinje u 19h.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Čestitke našim vaterpolistima! Cela utakmica je bila izjednačena, i na kraju kada su naši preuzeli vođstvo cigani ko cigani pokušavaju na sve načine da isceniraju kavgu, ne bi li doveli do prekida meča. U zadnjim minutima su na sve načine hteli da izazovu opštu tuču u bazenu. Naši nisu naseli na provokacije i rutinski priveli utamicu kraju. Ne mogu da verujem da su svi na isti kalup pravljeni. Celo SD im je isto, kao da su im Butulija ili Koroman očevi.

Jedna još bitnija činjenica je da je cela puna hala navijala za Vojvodinu. Lepo je što se budi naš Novi Sad!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

U prvom meču 5. kola vaterpolo prvenstva Srbije ekipa Vojvodine je kao gost savladala Beograd sa 10:5.

http://sport.blic.rs/vojvodina/vesti/19 ... v-Beograda
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

12.03.2011. Novi Sad, Bazen SC Slana bara u 15.30h, Prvenstvo Srbije, 6. kolo: Vojvodina - partizan
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

novosadjanin wrote:12.03.2011. Novi Sad, Bazen SC Slana bara u 15.30h, Prvenstvo Srbije, 6. kolo: Vojvodina - partizan
Iskren da budem, nadam se prvoj pobedi! Partizan je juče imao tešku utakmicu protv Juga, mi odmorni, rasterećeni i na domaćem terenu. Vreme je da se zabeleži prvi trijumf.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Izgubili smo od partizana, pa šta? Jbg, jači su nema sumnje, isto imamo manjak jakih utakmica i ekipa nam je ispala iz tamkičarske forme. Međutim, nešto drugo mene nervira! Medijska mašinerija odmah je krenula sa formiranjem javnog mnenja, bombardovaći ih sa naslovima tipa: "zvezda prati komšije", "zvezda ubedljivija od partizana" i slično. :roll:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Post Reply