Uprava napolje!

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Skupstina, uprava napolje

Post by ogi »

podbara wrote:Ja znam dosta ljudi koji bi bar u marketinskom, medijskom planu bili voljni da volontiraju za ovaj klub. Ako dodje do takve situacije da li biste biljni voljni da ponuditi svoje znanjei umece za doborobit kluba?
Pitanje je namenjeno svima!!!!
Mnogo toga sam, koliko je u mojoj moci, uradio za Vojvodinu i navijace. Kao osoba, uvek hocu nesto vise i bolje, i naravno da sam spreman da pomognem :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Naravno da da.
...a i imam neko iskustvo rada u medijima...
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Skupstina, uprava napolje

Post by Владика »

ogi wrote:
podbara wrote:Ja znam dosta ljudi koji bi bar u marketinskom, medijskom planu bili voljni da volontiraju za ovaj klub. Ako dodje do takve situacije da li biste biljni voljni da ponuditi svoje znanjei umece za doborobit kluba?
Pitanje je namenjeno svima!!!!
Mnogo toga sam, koliko je u mojoj moci, uradio za Vojvodinu i navijace. Kao osoba, uvek hocu nesto vise i bolje, i naravno da sam spreman da pomognem :wink:
Ogi da je cela uprava potrosila vremena i novaca koliko si ti potrosio na Vojvodinu danas bi mi igrali u ligi sampiona
Slusao sam Vujadina Boskova prosle nedelje na Kanalu 9(citiracu ga)- Kad kazem da Vojvodinu treba pomoci, tu ne mislim da to treba raditi recima ili savetima. Ja i jos nekoliko nas smo spremni da to pomognemo i finansijski!-
Cudno je da takve reci ne dolaze do javnosti dok slike sa kazancetom ulaze bez problema na sportske strane. Da li bi navijaci Vojvodine voleli da Vujke + stari asovi pomognu klub? Naravno da ne, mi volimo Rabrena, Ridjosica i Jeftica! :twisted:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Re: Skupstina, uprava napolje

Post by Duke »

podbara wrote: Ako dodje do takve situacije da li biste biljni voljni da ponuditi svoje znanjei umece za doborobit kluba?
Pitanje je namenjeno svima!!!!
Ovo mu dodje retoričko pitanje, tj. pitanje na koje je odgovor poznat...

Sada treba da se prebacimo s naše terase na njihovu i....
You'll never walk alone!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

ISUS wrote:Skupstina mora vrlo brzo da se odrzi jer se kredit koji je podignut mnogo zavijen i bogami je nekima napunio dzepove.Koliko sam cuo iz sigurno proverenih izvora podignuto je milion evra i vec nema vise od 600 000 za nepunih 2 meseca.Ako znamo da je grad otpisao dugovanja javnim preduzecima logicno je zapitati se gde su pare i ko je napunio svoje dzepove :?:
Spominju se Gojkovic,Jevtic i Ridjosic kao ljudi koji su podelili novac od kredita.Zato je veoma bitno da se na skupstini postavi pitanje kredita i da se ova stvar istera na cistac.
Postoji jos jedna stvar koja je bitna za skupstinu a to je obestecenje od Krasica koje je iznosilo oko milion dolara ali je Cvetko bez odluke Upravnog odbora isao za Rusiju i naplatio 250 000 dolara kao ceo dug,tj,oprostio vise od pola miliona dolara Rusima.Dug mozda nije oprosten ali je sigurno zavrsio u privatnim dzepovima.
Da tragedija bude veca vodje navijaca za ovo znaju ali koliko cujem i "oni" su se debelo naplatili.

Mozda ce moderatori ovaj post obrisati ali vas uveravam da je ovo istina i da je ovo jedan od razloga zbog kojih se skupstina ne zakazuje.
Treba samo sabrati 600 000 evra + 250 000 dolara i to je dovoljan razlog za skupstinu.
Iz ove grupe treba svakako izdvojiti Zorana Mihajlovica koji je castan covek.Cak јe na utakmici protiv Smedereva седео на` Источној трибини.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

ISUS wrote:
ISUS wrote:Skupstina mora vrlo brzo da se odrzi jer se kredit koji je podignut mnogo zavijen i bogami je nekima napunio dzepove.Koliko sam cuo iz sigurno proverenih izvora podignuto je milion evra i vec nema vise od 600 000 za nepunih 2 meseca.Ako znamo da je grad otpisao dugovanja javnim preduzecima logicno je zapitati se gde su pare i ko je napunio svoje dzepove :?:
Spominju se Gojkovic,Jevtic i Ridjosic kao ljudi koji su podelili novac od kredita.Zato je veoma bitno da se na skupstini postavi pitanje kredita i da se ova stvar istera na cistac.
Postoji jos jedna stvar koja je bitna za skupstinu a to je obestecenje od Krasica koje je iznosilo oko milion dolara ali je Cvetko bez odluke Upravnog odbora isao za Rusiju i naplatio 250 000 dolara kao ceo dug,tj,oprostio vise od pola miliona dolara Rusima.Dug mozda nije oprosten ali je sigurno zavrsio u privatnim dzepovima.
Da tragedija bude veca vodje navijaca za ovo znaju ali koliko cujem i "oni" su se debelo naplatili.

Mozda ce moderatori ovaj post obrisati ali vas uveravam da je ovo istina i da je ovo jedan od razloga zbog kojih se skupstina ne zakazuje.
Treba samo sabrati 600 000 evra + 250 000 dolara i to je dovoljan razlog za skupstinu.
Iz ove grupe treba svakako izdvojiti Zorana Mihajlovica koji je castan covek.Cak јe na utakmici protiv Smedereva седео на` Источној трибини.
Ima tu jos postenih ljudi ali su se povukli :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Bogatstvo se ne meri materijalnim vrednostima koje čovek poseduje, već čašću koju je stekao.
Epikur, grčki filozof

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Post by Novon »

Da, Zoran Mihajlović je covek iz naroda, na utakmici sa ciganima je bio na severu sa svojima
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Za one koji ne znaju ili su zaboravili

Post by Владика »

Posto se blizi vreme skupstine ovo je malo podsecanje koje su prava i duznosti clanova F.K. VOjvodine
1. da ucestvuju u ostvarivanju ciljeva i zadataka kluba
2.da biraju i budu birani u organe kluba sa navrsenih 18 godina zivota
3. da budu informisani o radu kluba
4. da aktivno ucestvuju u radu kluba
5. da svojim radom i ponasanjem doprinose sirenju ugleda kluba
6. da redovno placaju clanarinu
7. da izvrsavaju i druge obaveze koje se utvrde opstim aktima kluba
8. da se u klubu uzdrzavaju od svake politicke delatnosti.

Izvrsni clanovi organa kluba duzni su da aktino ucestvuju u radu ovih organa i odgovorni su za svoj rad organima koji su ih izabrali
baranja

Post by baranja »

Hvala bogu pa su ti dani iza nas.Sam je gospod digao klub iz pepela.
Locked