Uprava napolje!

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dejan wrote:Image
preuzeto sa red-firm foruma

Bolje da su doveli nekog mladog igraca iz Apatina nego majstora za pravljenje krkanja...
Samo sta su to slavili i kakve veze imamo sa reprezentacijom(slobodni dani :shock: )
Slobodni dani za remi u Ivanjici? Ne znamo kako vi ali meni tu nesto ne stima.
A pogledajte nase novinare, uvek su prvi u redu sa kasikom kraj kazana a kada treba nesto istinito napisati o klubu nige ih nema. Oni su jedni od najvecih krivaca za situaciju u kojoj se Vojvodina nalazi!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8840
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ma jes' novinari najveci krivci. Oni su ti tu samo sitna riba, gledaju da se ogrebu za pokoji tanjir riblje chorbe ili besplatno putovanje na utakmice. Ponekad kapne koja parica da se nahvali neki antitalenat koga treba prodati, mada koliko vidim ni to vishe ne funkionishe kako je ranije jer pun nam tim antitalenata a nijednog ne mozhemo prodati.

Zna se ko su tu najveci krivci, i dok se te bede ne ratosiljamo nece nama svanuti :!:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

podbara wrote:
Dejan wrote:Image
preuzeto sa red-firm foruma

Bolje da su doveli nekog mladog igraca iz Apatina nego majstora za pravljenje krkanja...
Samo sta su to slavili i kakve veze imamo sa reprezentacijom(slobodni dani :shock: )
Slobodni dani za remi u Ivanjici? Ne znamo kako vi ali meni tu nesto ne stima.
A pogledajte nase novinare, uvek su prvi u redu sa kasikom kraj kazana a kada treba nesto istinito napisati o klubu nige ih nema. Oni su jedni od najvecih krivaca za situaciju u kojoj se Vojvodina nalazi!
Ждерање и локање... Што да не? Клуб је стабилан, УЕФА нам је на дохват руке, само теоријске шансе нас онемогућавају да постигнемо циљ (пласман у европски крем), сви се утркују да нам буду спонзори, свима је част да нас виде у друштву, сви се отимају, а ми се не дамо............ Идем сутра да се тестирам на психијатрију, стварно сам одлепио.......
You'll never walk alone!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

http://www.ofkbeograd.co.yu/OKlubu/prodavnica/blue.asp

Ljudi su 10 svetlosnih godina ispred nas....UPRAVA NAPOLJE!!!!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Bas sam se uplasio kad sam video Misu Gavrilovica kako namrgodjeno gleda u corbu.Kako li je "ona" prosla na kraju balade :?:

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

Djumi wrote:Bas sam se uplasio kad sam video Misu Gavrilovica kako namrgodjeno gleda u corbu.Kako li je "ona" prosla na kraju balade :?:

Image
"Svako zašto ima svoje JEBIGA" :wink:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ma samo nek se oni goste,valjda ce im holesterol doci glave.
U stvari samo pokazuje ko su i sta su,a to je da su najobicniji seljoberi.Nemaju oni bas nikakve veze sa gospodskim ponasanjem i ne pomazu im ni najskuplja odela.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Jos samo da je bilo ...Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Svinjskih g...?


Ko kaze da nije bilo...
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Dejan wrote:Image
Jadno malo prelepo prase... :lol: :lol: :lol:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Zamolio bih vas za malo više poštovanja prema prasićima i da ih ne stavljate u isti koš s gorepomenutim rukovodećim organima i njihovim rektalnim pristupom sedmoj sili...
You'll never walk alone!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Djumi wrote:Jos samo da je bilo ...Image
I dok su oni jeli corbicu,On je sisao terene na Veterniku :!:
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Skupstina, uprava napolje

Post by Владика »

Ima jedna divna stara izreka -Pazi sta zelis jer ti se to moze ispuniti-. Mi se ovde svi slazemo da Vojvodinu trenutno vode ljudi koji nemaju ni moralnog ni strucnog kvaliteta za obavljanje takvog teskog posla. Interesantno je da su se u samo 7 dana kroz novine(po prvi put) javili buduci potencijalni kupci voljenog kluba. Ako ima 2 javna, predpostavljam da ih bar toliko ima onih koji zele da zasad ostanu anonimni. Moguce je da vodeca garnitura napravi dil sa nekom strujom i namerno jos vise obori cenu kluba novim zaduzivanjem ili jos gore ispadanjem u drugu ligu. U tom tranzicionom periodu sve opcije su moguce pa cak i opcija da klub preuzmu ljudi od moralno integriteta, koji vole iskreno ovaj klub. U tom momentu svaka pomoc navijaca ce biti potrebna. Ja znam dosta ljudi koji bi bar u marketinskom, medijskom planu bili voljni da volontiraju za ovaj klub. Ako dodje do takve situacije da li biste biljni voljni da ponuditi svoje znanjei umece za doborobit kluba?
Pitanje je namenjeno svima!!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

pa ne verujem da ima neko da voli nesto,u ovom slucaju klub,a da nebi pomogao,u skladu sa svojim mogucnostima naravno,da to nesto bude bolje ili lepse.moj odgovor je DA
Locked