Uprava napolje!

Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Brane wrote:
Tesko ce ici neke stvari jer Maja stoji iza Cvetka
Cvetko vadikal?
Vecu glupost nisam davno cuo... Ne znam kako nekome moze takva budalastina da padne na pamet...
You'll never walk alone!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Duke,uopste nije budalastina.Netacno je da je Cvetko radikal,ali je on u stanju da bude bilo ko samo da bude blizu ,,vatre za grejanje".Ali da klubom vladaju radikali i sve odlucuju je 100%tacno.To mozete proveriti kod Djumija jer je on osetio njihovu vlast.Alfa i omega u klubu je advokat Gojkovic(svi znamo ciji je brat) i Cvetko ni jednu odluku ne donosi bez njega.Sve pare koje su dosle u klub su delo Gojkovica.Pa zar mislite da je Cvetko kapacitet i licnost od ugleda da bi dobio kredit ili neko sponzorstvo ili da bi zbog njega klubu bili oprosteni dugovi javnim preduzecima.Da li bi mu ti Duke dao pare na zajam ili ga pustio da radi pored tebe na tvom radnom mestu.Zalosno je ali je tako da nas klub zavisi od politickih struktura na vlasti a ne od volje svih dobronamernih ljudi bez obzira na politicku pripadnost.A Cvetko je obican pion koji mesetari sa par ljudi(menadzera) i nastoji da uzme za sebe sto vise moze pre pedale.Utakmicu nisam komentariso jer je sve sramno i providno pa cak i premije.Pitajte igrace zasto im je odbijen deo dugovanja za proslu sezonu i za cega su te pare date.Pozdrav.
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Sto se tice politike, uoci Sabora sam svima koji su ovde dramili kako ce 'radikali ovo, radikali ono...' spomenuo 4-godisnje (ili koliko god) iskustvo... I svima sam postavio pitanje: 'Nije li upravo 'demokratska' garnitura dovela Klub u jadnu poziciju?' Ali ne zelim da pricu o politici sirim ovde, nije joj mesto (da ne bi palo banovanje). Istina jeste da je u sportu (fudbalu posebno), politika uvek bila prisutna. To je jednostavno bila posledica centralistickog jednopartijskog sistema u kojem nije moglo da bude iskakanja iz seme. No, to je neka sasvim druga stvar. Procice Dunavom jos mnogo vode dok sport ne posatne nezavisan od politike.

I naravno da nije Cvetko nivo za Vojvodinu, kamo li za neke krupnije igre. I naravno da mi ne pada na pamet da s takvim covekom imam bilo sta. Prijatelj mi je nekad drzao restoran u centru, pa mi je pricao koje su tu sve akrobacije i varijante bile, zatvaranja utakmica, koverti, bancenja (za vreme prvog mandata)... Tako da sam po sebi, kao nicim i nikad dokazan covek u bilo kojoj drugoj oblasti, kod mene nikada nece imati sansu! I smatram da je sramota sto se takav covek nalazi na mestu na kome se nalazi!
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Duke wrote:! I smatram da je sramota sto se takav covek nalazi na mestu na kome se nalazi!
Ima nas vise.
p.s. PRIJATELJU svaka cast na iskrenosti!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Vuk wrote:Tesko ce ici neke stvari jer Maja stoji iza Cvetka :!:
E, samo jos jedna epizoda Cvetkove menadzerske umesnosti (iz pouzdanih izvora): obratili se gradu za pomoc, sastanak s gradonacelnicom koja kaze:
-"U redu, donesite mi racune, otpremnice, fakture, listu dugovanja koje mislite da mozemo da otpisemo, da saniramo nesto odmah i da vidimo sta dalje."
-"Neka neka, imamo mi sve to u glavi!"
-"Hvala dovidjenja!"


Takodje, bilo bi dobro saopstiti (mada je javna tajna) da li se kod jedne banke uzima kredit da bi se drugoj vratio i u kojoj meri je Klub u kreditu (pretpostavljam da je zalog SC "Vujadin Boskov", a u tom slucaju......).

Cim se malo digne prasina, utakmica se zatvori i ko zna dokle tako... ?
You'll never walk alone!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

PRIJATELJ wrote:Ali da klubom vladaju radikali i sve odlucuju je 100%tacno.To mozete proveriti kod Djumija jer je on osetio njihovu vlast.Alfa i omega u klubu je advokat Gojkovic(svi znamo ciji je brat) i Cvetko ni jednu odluku ne donosi bez njega..
Ne treba povezivati Cvetka i radikale.Cvetko je prolazna prica koja nece dugo trajati.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

ISUS wrote:
PRIJATELJ wrote:Ali da klubom vladaju radikali i sve odlucuju je 100%tacno.To mozete proveriti kod Djumija jer je on osetio njihovu vlast.Alfa i omega u klubu je advokat Gojkovic(svi znamo ciji je brat) i Cvetko ni jednu odluku ne donosi bez njega..
Ne treba povezivati Cvetka i radikale.Cvetko je prolazna prica koja nece dugo trajati.
Iz tvojih usta u božije uši :D :D :D
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pazi ovo, grobari koji su nas najcrnje ponizili (nismo nijednom shutnuli na gol, da podsetim ako je neko zaboravio na tu sramotu posle ove "pobede" nad smederevcima) pucaju na svom stadionu od tradicionalno neugodnih Izraelaca 5:2. Pa shta bi tek onda nama Izraelci napravili??? Izraelci, pobogu!!!

A mi mashtamo o igranju u Evropi. Kuku lele! :oops:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Radoye wrote:
A mi mashtamo o igranju u Evropi. Kuku lele! :oops:
Pa mastamo...jer je lepo mastati :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

Ponovo su zataskali stvari..
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Kada je skupstina Kluba?
You'll never walk alone!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Duke wrote:Kada je skupstina Kluba?

Sta je to Skupstina kluba?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Red Firm wrote:
Duke wrote:Kada je skupstina Kluba?

Sta je to Skupstina kluba?
Good point! Htedoh da vidim mozda se neko od forumasa koji i clan Skupstine, upoznao sa svojim pravima i obavezama...
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Skupstina i sta dalje?

Post by Владика »

To je pitanje koje me najvise plasi-Skupstina i sta dalje-! Koliko smo ocekivali prosli Sabor i sta smo dobili. Panta, Rabren , Cvetko, Jevtic... da li ti ljudi zaista imaju ideju ili viziju Vojvodine kao buduceg ucesnika lige sampiona? Vojvodina i dalje zivi na kredit, opet nismo prodali igraca, vec smo ispali iz kupa, neresavaju se pitanja u vezi infrastrukture kluba....
Jedina opcija je da svi kolektivno podnesu ostavke i da se uz pomoc veterana i vernih navijaca Vojvodina postavi na put stare slave.
Vratiti Vojvodini njen identitet, vratiti joj njene navijace i klupske legende je primarni zadatak svake nove uprave. AKo to resimo resicemo 90 posto svih problema koji nas danas tiste!
p.s. Nadam se ce ovaj fourm nastaviti da bude generator pozitivnih promena u F. K . Vojvodini i da ce svi redovni ucesnici ovog foruma pomoci da se te promene ostvare(ko moze pisanjem nek pise, ko moze vikanjem nek vice...)
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Skupstina mora vrlo brzo da se odrzi jer se kredit koji je podignut mnogo zavijen i bogami je nekima napunio dzepove.Koliko sam cuo iz sigurno proverenih izvora podignuto je milion evra i vec nema vise od 600 000 za nepunih 2 meseca.Ako znamo da je grad otpisao dugovanja javnim preduzecima logicno je zapitati se gde su pare i ko je napunio svoje dzepove :?:
Spominju se Gojkovic,Jevtic i Ridjosic kao ljudi koji su podelili novac od kredita.Zato je veoma bitno da se na skupstini postavi pitanje kredita i da se ova stvar istera na cistac.
Postoji jos jedna stvar koja je bitna za skupstinu a to je obestecenje od Krasica koje je iznosilo oko milion dolara ali je Cvetko bez odluke Upravnog odbora isao za Rusiju i naplatio 250 000 dolara kao ceo dug,tj,oprostio vise od pola miliona dolara Rusima.Dug mozda nije oprosten ali je sigurno zavrsio u privatnim dzepovima.
Da tragedija bude veca vodje navijaca za ovo znaju ali koliko cujem i "oni" su se debelo naplatili.

Mozda ce moderatori ovaj post obrisati ali vas uveravam da je ovo istina i da je ovo jedan od razloga zbog kojih se skupstina ne zakazuje.
Treba samo sabrati 600 000 evra + 250 000 dolara i to je dovoljan razlog za skupstinu.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Locked