Malo objasnjenje, please...

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9854
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Malo objasnjenje, please...

Post by Voja »

Ne znam dal je neko od vas sinoc gledao "Trece poluvreme",emisiju na TVNS,u kojoj je bio gost Cvetko Ridjosic!?
E sad covek rece dve tri recenice koje su me malo zbunile,pa odlucih vas pitati za objasnjenje...

Jedna od recenica je bila u fazonu da su Vosini navijaci uz ovu upravu i da su to dokazali dolaskom u Dvor gde su zdusno navijali.

A u drugoj recenici je rekao da je Vosa sacuvala tim,da je za najboljeg igraca imala super ponudu,ali je to odbila.Pa me zanima ko je to nama najbolji igrac??? :lol:
Image
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Re: Malo objasnjenje,please...

Post by Vuk »

Voja wrote:Jedna od recenica je bila u fazonu da su Vosini navijaci uz ovu upravu i da su to dokazali dolaskom u Dvor gde su zdusno navijali.
Cvetko(lepo ime) ima podrsku samo od vodja navijaca.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Malo parodije na sve ovo : -Pozdravio nas je sve Zorz Vea i porucio nam je da kada on postane predsednik Liberije ,sve ce nas castiti ponekim rekvizitom iz gore pomenute zemlje! Meni je obecao jedan izuzetan stap od slonovog drveta ukrasen biserima iz atlantskog okeana koji Liberijci specijalno uvoze po kupoprodajnoj ceni! :roll:
Ne znam da li da prihvatim ili da ponudim nasem Cvecku...u dilemi sam... :?:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
gabric_a

Re: Malo objasnjenje,please...

Post by gabric_a »

Voja wrote:A u drugoj recenici je rekao da je Vosa sacuvala tim,da je za najboljeg igraca imala super ponudu,ali je to odbila.
Pa kakav je sigurno je mislio na Jovanovica (ipak najbolji strelac u prosloj sezoni :mrgreen: );odbili su ponudu Amike iz Poljske (ako se dobro secam)
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Smesno,smesno i zaista ne znam zasto (kao sto je neko ovde vec rekao)na utakmici protiv Rada nije skandirano uprava napolje :!: :?:
Ovoj pobedi najvise se raduju lopine iz uprave!Kao oni su bili upravu,pobedili smo ubedljivo najslabiji tim u ligi koji je ostao i bez podrske njihovih navijaca,kao da smo u pobedili ne znam koga a ne jadne "gradjevinare"!Ne znam ko je od vodja navijaca dobar sa ovom lopovskom i nesposobnom upravom,ali neko ocito ima koristi od istih i odgovara im ovakvo stanje u klubu!?Zaista je to sve jako zalosno,svi vidimo da nam klub propada,na aparatima je i vestacki se odrzava u zivotu,mi jedino sto mozemo je da dignemo glas navijaca,ali ovi iz uprave su izgleda nasli izdajice iz navijacke grupr nase Vose i to jedino nasu mogucnost su i pre ikakvog pocetka onemogucili!
Ovaj Cvele tako lupa gluposti da je to strasno!M.Jovanovic nas najbolji igrac...Da je tako sigurno ne bih ni pratio nasu ligu,iako je poprilicno losa...Ali da M#10 treba da bude prestavljan po medijima kao najbolji igrac,kao odbili smo ponudu da bi ostao jak igracki kadar...
Kada ce vise prestati da bruka pre svega sebe,pa onda klub i sve nas sto smo uz klub?
Kada ce se barem navijaci sloziti i pokusati da pomognu klubu koliko je to moguce?To verovatno niko ne zna...Do tada nam preostaje da molimo boga da sreca bude na nasoj strani da nas Tode spasava i da u spletu cudnih okolnosti koja lopta zavrsi u protivnickoj mrezi...

I sada jedno pitanje za sve ko finansira nas klub kada zvanicno nemamo sponzora,da li idalje zivimo od kredita sto su nasi "pametni" i "dosetljivi" ljudi iz rukovodstva podigli i stavili hipoteku nad i to malo imovine sto imamo...Ko ce to vracati i od cega misle to da vrate???
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

A za Marka su nudili 50.000 evra, a Marko nas najbolji igrac, pa ko tu koga zajebava?

A Cvetko bivsi magacioner 'Jugoalata' i menadzer godine, pa ko tu koga zajebava?

A za koliko ce prodati Klub, ako je najbolji igrac vredan 50 soma?

"Necemo dovoditi trenera koji ce da se vezba u Vojvodini", ali zato ce drugovi organi da se redjaju redom...

Ne znam stvarno ko je lud...
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja sam takodje gledao Cvetka i za ovu godinu je najavio stabilizaciju a sledece borbu za za prva tri mesta! Takodje je izjavio da je klub bio pred gasenjem u februaru sto opet govorio u kakvoj situaciji je radio Djumi.
Kljuc nase krize je u politici. Da u politici! Zar mislite da u drustvu kojem stranke odredjuju ko ce biti vaspitacica u vrticu moze da se nadje bez njih resenje za Vojvodinu! Interesantno je kako se gotovo celokupna politicka scena ogradila od Vojvodine! Znaci nije pitanje ideologije vec je u pitanju, tamno "srce Balkana", prljavi kapital koji kontrolise politicka kretanja u nasoj zemlji! Ko sve stoji iza toga mi to nikad necemo saznati ali je neko ko je dovoljno mocan da blokira sponzore, da nas drzi u medijskoj izolaciji i da uspesno koci sve sudske sporove u kojima bi nas klub mogao da dodje do preko potrebnog kapitala. Ridjosic, Rabrenovic ..... oni su sporedni likovi u toj prici i realno oni tu nemogu da rese nista!
Sta cemo takvo je doslo deljenje, svi mocniji ljudi u gradu kao i oni u politici nemaju zelje ili nemaju muda da se izbore sa tom nevidljivom hobotnicom koja svaki dan sve vise i vise steze nas klub! Sta da vam kazem, uclanjujte se u stranke, izgleda da samo dobrim lobiranjem mozemo da izvucem klub iz krize?
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Post by Djordje »

Misli se na ponudu za Stepanova. Turska...
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Sad ce krenuti prica da je za mlade igrace rano da igraju.da vojvodina ima samo 7-8 igraca koji mogu da igraju u ligi itd.itd.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Locked