Jedan je Milan Djuricic

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zelim puno uspeha Djumiju, sada ce imati ko da radi sa Smiljanicem!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Dejan wrote:Zelim puno uspeha Djumiju, sada ce imati ko da radi sa Smiljanicem!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Pozdrav za Djumija i puno srece u radu!
" Dečko je pun zmajova! "
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Cause wrote:Pozdrav za Djumija i puno srece u radu!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

max wrote:
Cause wrote:Pozdrav za Djumija i puno srece u radu!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

CSK-Indjija 2:0

Neuspesan Djumijev debi,na kome se okupilo dosta publike,ali ponajmanje iz Celareva.Bilo je to dosta ljudi iz BP,Indjije,NSa....
Fudbal ocajan.Rezultat je plod gresaka igraca Indjije.Djumi (sa tribina bar tako delovalo) veoma smiren i nije se nesto mnogo unosio u mec :lol:

Cini mi se da u Indjiji duva na sve strane,a pogotovo na desnoj defanzivnoj,ali ok.... doterace to Djumi u red.
Na tribinama primeceni Bekvalac,cini mi se Radojicic i Leo Lerinc.Svi su doputovali u sopstvenoj reziji :wink:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Spolja gledano, čini mi se da je ČSK sređen klub i da je najozbiljniji kandidat za prvo mesto.E, sad hoće li hteti da idu do kraja... :?:
Nasuprot tome, opet mi se čini, da je Inđija u ozbiljnim problemima.Ako se dobro sećam, gradonačelnik Goran Ješić je napustio klub, i verovatno u upravi duva sa svih strana, kao i na terenu, kako je primetio Voja.A Djumiju je, kanda, ponovo zadat dobro poznati domaći zadatak: vađenje kestenja iz vatre ( golim rukama) i stvaranje ekipe.A, verujem da i Voša neće loše proći, tj da će pojaviti neki novi Djurić i Smiljanić vratiti na pravi put.
Vojo, da li je igrao Smiljanić?Ako jeste, šta i kako?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, da li je igrao Smiljanić?Ako jeste, šta i kako?
Ma od njihovih sam samo Kodza i Djumija uspeo prepoznati,a cini mi se da je bio i gradonacelnik Jesic na stadionu (mislim da je Djumi upoznat s njegovim boravkom :wink: ).Ma,Turija,cim namirisem los fudbal,paznju posvetim devojcicama na tribini,kojih je danas bilo u poprilicnom broju :wink: 8)
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dejan wrote:Zelim puno uspeha Djumiju, sada ce imati ko da radi sa Smiljanicem!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Inđija - BSK Borča 1:1
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dejan wrote:Inđija - BSK Borča 1:1
Opa!! Djumi kroji vrh tabele! Svaka cast!!! :wink:
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Spolja gledano, čini mi se da je ČSK sređen klub i da je najozbiljniji kandidat za prvo mesto.E, sad hoće li hteti da idu do kraja...
Nece hteti.Vec sada je receno igracima da premije dobijaju ukoliko se plasiraju izmedju 4. i 8. mesta.A sada rade ono sto je Moraca radio ranije sa Novim Sadom (mislim radio bi on to opet ali mu ne ide vise tako dobro) tj. dobijaju utakmice kako bi ih u drugoj polusezoni prodavali.

Ziveo srpski fudbal!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Koliko cujem Indjija je igrala 1:1 sa Vozdovcom, vodili su jos od 6 minuta i nisu dosudjeni neki jedanaesterci za njih...pred kraj utakmice dosudjen je nepostojaci penal za Vozdovac, tada je i Djumi iskljucen zbog prigovora!

Neprijatno iznenadjenje je da kod Djumija u postavi nema Gorana Smiljanica :oops: :(
ZarkoIn
Posts: 45
Joined: Sat Nov 08, 2008 8:29 pm
Location: Indjija, Srem, Vojvodina

Post by ZarkoIn »

Odavno FK Indjija na mestu trenera prvog tima nije imala ovakvog Čoveka i Trenera!

Brat moj je trener omladinaca Indjije (inače su omladinci drugi na tabeli Omladinske lige Vojvodine) i pošto su njegovi klinci završili jesenji deo sezone, on je priključen stručnom štabu prvog tima. Oduševljen je sa Djumijevim radom: od načina kako se ponaša na terenu i van njega, kako vodi treninge, koliko polaže na taktiku, kako putem raznih prezentacija na video bimu pokazuje igračima odredjene slabosti i dobre stvari sa prethodnih utakmica, do toga da u potpunosti analizira narednog protivnika, uočava njegove vrline i mane i sve to na najbolji mogući način prenosi svojim igračima! A plus je prvom timu odmah i priključio nekoliko igrača omladinaca (kao što je radio i u Vojvodini).
Samo tako nek nastavi !

P.S. Zamolio sam burazera da sutra na treningu podseti Djumija na ovaj forum, njegovo postojanje i želju forumaša da ponovo sa njim diskutuju o FK Vojvodini i uopšte o fudbalskoj igri.
:D
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Djumi, cini mi se ima samo jedan, veliki, presudan i nepopraljiv minus, koji ga ozbiljno diskriminise i diskredituje:

Naime, rodjen je, zivi i radi u drzavi gde je uspeh nepotreban, znanje jeres, postenje moralni tumor, a zelja za napretkom - najgori samar sistemu...

Kao takav, Djumi je nepodoban. A, ovde, vrh ne pripada sposobnima, nego podobnima.
Locked