Jedan je Milan Djuricic

User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Ej ljudi veceras na sos kanalu javili da je Milan Djuricic selektor omladinske reprezentacije Srbije. Jel to Djumi ?
Butorovicu-THE END !!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Jambo wrote:Ej ljudi veceras na sos kanalu javili da je Milan Djuricic selektor omladinske reprezentacije Srbije. Jel to Djumi ?
Definitivno potvrdjeno veceras-Djuricic Milan je novi selektor omladinske reprezentacije!!!


Srecno Djumi i neka te sreca prati na novom poslu, hrabrosti vec dovoljno imas!!!!

8)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ajd,evo i ja da cestitam na izboru,mada... jos je sve to sitna riba za Naseg trenera.Kad skine Djuku,tek onda cemo da se izgrlimo i izljubimo svi odreda :lol:

Djumi,javiiiiiiiii se.......... :lol:
kakav je red letenja!?
Ima li Vosa igraca u tom rangu? :wink:
I da te vidim,kako protiv vetrenjaca sad!? 8)
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Ima ovde jedan mali... moze li nesto preko veze? 8)
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Lepa vest za sve navijače Vojvodine i članove ovog foruma :D :!:
Djumi je sigurno to zaslužio svojim znanjem, dosadašnjim radom i rezultatima.
Eto, neko je ipak to znao da ceni i osim ovog foruma.Sve one igrače koji su prošli njegovu selekciju i preselili se u evropske timove.Kao i one koji će uskoro preći isti put.
Srećno, Milane :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Srdacne cestitke Nasem Treneru na novom poslu i puno srece u buducem radu - trebace, jer klupe nasih reprezentativnih selekcija na bilo kom nivou umeju da budu veoma neugodno vruce.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Upravo sam čuo na SOS-u da su smradovi iz FSS-a smenili Đumija sa mesta selektora omladinske reprezentacije, pošto navodno "nije zadovoljio". Inače, vodio je reprezentaciju samo u dve prijateljske utakmice protiv BiH, u kojima je Srbija bila bolja sa 2-1 i 3-1.
fss.co.yu wrote:Изабрани селектори млађих категорија ФСС

Одбор за Хитна питања указао поверење Станојевићу (1990/91), Шуљагићу (1992) и Вукашиновићу (1993/94)

На данашњем састанку Одбора за хитна питања Фудбалског савеза Србије именовани су селектори млађих категорија. Селекцију годишта 1990. и 1991. убудуће ће предводити Александар Станојевић, селекцију 1992. наставиће да води Душан Шуљагић, док ће се о најмлађима (1993. и 1994) бринути Бранко Вукашиновић.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

021 wrote:Upravo sam čuo na SOS-u da su smradovi iz FSS-a smenili Đumija sa mesta selektora omladinske reprezentacije, pošto navodno "nije zadovoljio". Inače, vodio je reprezentaciju samo u dve prijateljske utakmice protiv BiH, u kojima je Srbija bila bolja sa 2-1 i 3-1.
Bata Djorina kuhinja!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Voja wrote: I da te vidim,kako protiv vetrenjaca sad!? 8)
Ne stize ni da ti odgovori :x
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Smenise ga brze nego Djuku. Strucni o(d)bor je to, nema sale...
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

limanfkv wrote:
Voja wrote: I da te vidim,kako protiv vetrenjaca sad!? 8)
Ne stize ni da ti odgovori :x
Sta sve ovaj covek izdrzava :!: :?: :shock: :oops:
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Milan Đuričić danas je izabran za novog trenera FK Inđija.
Puno sreće Đumi, i da uđete u Super ligu dogodine. Sada sam siguran da je Goran Smiljanić konačno u pravim rukama, nadam se da će i on ponovo zablistati.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

021 wrote:Milan Đuričić danas je izabran za novog trenera FK Inđija.
Puno sreće Đumi, i da uđete u Super ligu dogodine. Sada sam siguran da je Goran Smiljanić konačno u pravim rukama, nadam se da će i on ponovo zablistati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

He,he.... sad ce Kodzo da zavrsi kao Govedarica :lol:

Nego Djumi vracaj se na forum,ima se ovde uvek o necemu pisati.Nije valjda da samo Ceca srce supu :wink: 8)

Sve najbolje sa novom ekipom!!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi,gde gostujes prvu utakmicu? :lol:

Nece se valjda termin poklopiti sa utakmicom mladih,Danska - Srbija!?
Image
Locked