Bobe Pavkovic novi trener?

Locked
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Bobe Pavkovic novi trener?

Post by Djordje »

Po nekim prvim informacijama, doduse nezvanicnim, Bobe Pavkovic bi trebao da bude novi shef strucnog staba.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

PODRSKA

Post by Djumi »

Meni licno bi bilo veliko zadovoljstvo da Bobe preuzme Vojvodinu jer ga smatram dobrim trenerom i covekom :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
marchegianni
Posts: 11
Joined: Mon Aug 08, 2005 11:49 pm

Post by marchegianni »

Obicno se prvo preko novina plasira “patka” , cisto da se skrene paznja sa glavnog i najozbiljnijeg kandidata , tako da bih uzeo sa rezervom ovo imenovanje Pavkovica za sefa strucnog staba.

Ali to nije razlog da mi ne prodiskutujemo o njemu. Pavkovic je vodio Vosu ako se ne varam u sezoni 2001/02 i to nekih pola godine kada je ostvario zavidne rezultate ali i napredak u igri. Ali tada je usledio nimalo srecan rastanak izmedju njega i tadasnje uprave. Posle toga vodio je jednu od mladjih selekcija SCG , ali posto se tamo treneri stalno menjaju i njega nije zaobisla takva sudbina. Posle repke stvarno ne znam da li je nekoga vodio. Poslednji posao bio mu je na mestu selektora Kuvajta u kvalifikacijama za svetsko prvenstvo 2006.-te. Ostvarili su dobre rezultate i bili na pragu direktnog plasmana u Nemacku , ali domaci poraz od apsolutnog favorita S.Arabije (0:3) je uslovio da uprava kuvajtskog saveza uradi nesto slicno kao nasa sa Djumijem. Kuvajt je dalje u igri da kroz baraz dodje u Nemacku.

Mislim da bi Bobe bio odlicno resenje za Vosu , jer je odlican trener i covek , ali ponavljam obicno su prve novinske najave “patke”. Nadam se da to ovoga puta nije tako i da ce Bobe sto pre sesti na klupu.
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Post by Djordje »

Slazem se da je Bobe dobro resenje,naravno, ukoliko se ne radi o novinarskoj brljotini...Kod njih je sve moguce...Mada,ako diskutujemo o Bobetu mislim da je dobro resenje,covek je vec vodio Vosu,ne mogu reci da poznaje ove igrace,ali verujem da ce se brzo uklopiti. Djumi je u prvi tim uvrstio nekoliko klinaca, Bobe je covek koji takav potez sigurno podrzava i verujem da ce nastaviti da ih forsira.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ne znam puno o Pavkovicu,uspeo sam da saznam da voli da forsira mladje igrace,da je jedno vreme koristio formaciju 3-5-2 cinimi se da je imao par nastupa za reprezentaciju(nisam siguran)da li neko zna nesto vise o Pavkovicu,gde je rodjen,trenerska i igracka karijera i jos neke zanimljivosti neka napise...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Pavkovic je bio trener u Nisu,Beceju i vise od 11 sezona je radio u Kuvajtu.Tezi igri u sistemu 4-3-3,ali takodje prilagodjava formaciju tima prema raspolozivom kadru,kako je i sam izjavio kada je bio u Vojvodini.Sigurno je da je veliki ljubimac navijaca,ali na novog trenera ne bih bacao toliku paznju jer su sada plasirana neka zanimljiva imena u javnost da bi se skrenula paznja na los rad Uprave kluba i mogucnost raspravljanja o njihovoj nestrucnosti,a kamoli smeni.

"Leva ruka desni dzep".I kajmaka ponestaje.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dok ne bude zvanicno pricu nastavite u topiku Koga za novog trenera kako ne bi duplirali stvari! Dokle ide lock!
Locked