Koga za novog trenera?

Koga za novog trenera

Curcic
1
5%
Pavkovic
15
71%
Grujic
4
19%
Peco Rakojevic
1
5%
 
Total votes: 21

mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Ni ja ne pratim sta se sve ovdi veceras desava, ali reprezentacija je reprezentacija......
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Max,sto se tice komentara o Pavkovicu,da te pitam nesto?Jesi li bio zadovoljan igrom,rezultatima kluba u njegovo vreme.Ja jesam.A ko mu je sastavljo tim zabole me,mogao si i ti,bilo je dobro za razliku od prethodnog perioda.Sto se tice Cvetkove izjave,uopste me nije zacudila,jer govori kakav je covek,ali i rukovodioc kluba.JADAN.Turija,normalno da racunam.Ali za razliku od vas ja ne lijem suze za Djumijem kao trenerom ali se nadam da ce ostati na forumu.Pozdrav
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Dragi moj Prijatelju mnogo sam te cenio za ovih 6 meseci koliko smo saradjivali.Zelim ti od sveg srca da pronadjes novi klub.Pozdrav.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Djumi,promasaj.Nikada u zivotu ti nisam bio blizi od 20 m.Pozdrav.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Re: PRIJATELJ

Post by max »

PRIJATELJ wrote:Max,sto se tice komentara o Pavkovicu,da te pitam nesto?Jesi li bio zadovoljan igrom,rezultatima kluba u njegovo vreme.Ja jesam.A ko mu je sastavljo tim zabole me,mogao si i ti,bilo je dobro za razliku od prethodnog perioda.Sto se tice Cvetkove izjave,uopste me nije zacudila,jer govori kakav je covek,ali i rukovodioc kluba.JADAN.Turija,normalno da racunam.Ali za razliku od vas ja ne lijem suze za Djumijem kao trenerom ali se nadam da ce ostati na forumu.Pozdrav
ja sam vec ranije rekao da fk vojvodini treba neko ko ce napraviti reda a to vreme pavkovica je SRAMOTNO za fk vojvodinu.zbog "rezultata" tog vremena nasa novosadska deca(buduci profesionalci)okrecu ledja od vose.sta kazes za tumbakovica :D ,dostanica?ko plasira te informacije i sa kojim ciljem?tabela meni uopste nije bitna,bitno je da ljudi dodju na stadion da gledaju svoj tim a fudbal je okrugao i nekad se gubi a nekad dobija.ja ne lijem suze za djuricicem jer on niti bilo ko nece biti dozivotno u vosi kao trener i rastanak je jednom morao doci ali meni je zao sto odlaze ljudi koji zele,trude se i cine da fk vojvodina postane onaj klub kakav je bio a oni koji ga ruse i sramote ne samo fk nego i ceo novi sad,vojvodinu,srbiju i sam fudbal kao sport samo se smeskaju i uzivaju u trenutnom stanju.jedan od njih jesi i ti jer ni u jednom tvom postu nisam prepoznao ljubav prema vosi nego je cilj samo rezultat(u prevodu novac)
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

MAX,novac je karika koja nedostaje.Stice se i gubi uspehom ili ne uspehom.Vojvodina je nas najuspesniji klub(Vojvodjanski).Zasto to nisu Proleter,Spartak,Slavija,Kabel.Nikada nisu imali novca kao Vojvodina.Gde je novac,tu je i moc a onda je tu i uspeh.Nazalost mi smo sada dosli u situaciju da idemo kontra.Moramo da napravimo rezultat,da bi privukli novac a onda i postali mocni.Max,nista ti vise ne volis klub od mene.A nazalost nasim komentarima ovde ni ti ni ja ne mozemo nista promeniti.I icicemo na utakmice bez obzira u kojem rangu bio klub.Pozdrav
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

E muka mi je od licitiranja... Samo zelim da dodje iskreni i posteni Vojvodinas kome je crveno-bela boja iznad svega... A s obzirom na prilike i sveukupni moralni pad - sve je to utopija. Svako gleda da se ugradi, zatvori kombinaciju, izboksuje procenat, mrsomudi na nivou i lovi u mutnom...

E, a ja imam pitanje, malo onako unapred: da li postoji bilo kakav strateski plan razvoja Kluba (dobro, ajde smejte se...) koji bi ukljucio i trenere u pricu, pa npr. sada dodje neko ko ce biti duze od pet kola, a tu se nadje i neko mladji da pece zanat i posle izvesnog vremena preuzme mesto sefa struke? Sere mi se od situacije da je lakse nabrojati klubove gde nasi treneri nisu radili, nego one koje su vodili.... Dakle da se pored standardnih aktivnosti u Klubu u vidu drpanja para i srozavanja ugleda Kluba, misli i na buducnost u strucnom smislu, da stvaramo ne samo igrace, vec i trenere...

Evo ja predlazem dukesa1998 za pomocnog, pa kad vikne "Konji!" da se trese od Stadiona do Veternika! Ne stvarno, ajd' sad bez zajebavanja...
You'll never walk alone!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Re: PRIJATELJ

Post by max »

PRIJATELJ wrote:MAX,novac je karika koja nedostaje.Stice se i gubi uspehom ili ne uspehom.Vojvodina je nas najuspesniji klub(Vojvodjanski).Zasto to nisu Proleter,Spartak,Slavija,Kabel.Nikada nisu imali novca kao Vojvodina.Gde je novac,tu je i moc a onda je tu i uspeh.Nazalost mi smo sada dosli u situaciju da idemo kontra.Moramo da napravimo rezultat,da bi privukli novac a onda i postali mocni.Max,nista ti vise ne volis klub od mene.A nazalost nasim komentarima ovde ni ti ni ja ne mozemo nista promeniti.I icicemo na utakmice bez obzira u kojem rangu bio klub.Pozdrav
koliko je fk vojvodina dobila svojim "rezultatima" ili uspesima kako ti to sada prevodis pokazuje se iz godinu u godinu ali,kako ti kazes da je u uspehu i novac,gde je sve ono sto je vosa zaradila sa svojim rezultatima u proslom vremenu.sta drzi ljude u klubu jos uvek kad nema rezult. nema ni novca?zasto rodjeni novosadjani ne zele daigraju u svom timu nego beze sto dalje?ima tu dosta pitanja ali sta ih vredi postavljati kad ti biras ono sta tebi odgovara
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Evo da i ja dam svoje vidjenje.Po mom misljenju jako je bitno da na mesto predsednika,direktora u klub dodju ljudi koji voli Vojvodinu i finansijski su obezbedjeni.Pri tome mislim na nase bivse igtace:Mihajlovica,Jokanovica,Tanjgu,Govedaricu i Dundjerskog koji jos igra.Od ugleda su,nikome nista nisu duzni,na svaka vrata mogu da zakucaju i da ih sirom otvore za klub.Posto su finansijski obezbedjeni,nadam se da im nece trebati novac od kluba.Sto se trenera tice,moje je misljenje da on ne treba da bude covek koji obozava i voli klub.On mora da ga postuje i da svojim radom zaradjuje pare za koje je doveden.Sto se nasih trenera tice,da je klub jaci (opet finansijski) i da moze da ih salje u kampove velikih evropskih klubova da uce nesto novo,najvecu korist bi imao klub jer bi pravili nove mlade igrace po merilima vrednosti Evrope.Pa bi jednog dana mozda bili u situaciji da imamo isti tim pet godina i da prodajemo po jednog dva igraca godisnje,a da ekipa ne oseti gubitak.Bili bi smo prvaci,ucesnici lige sampiona,svi zadovoljni.E jeb..ga sto se probudi bas je bilo lepo.Pozdrav
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Re: PRIJATELJ

Post by max »

[quote="PRIJATELJ"]Evo da i ja dam svoje vidjenje
ja ne dajem svoja vidjenja nego cinjenice
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Po mom misljenju jako je bitno da na mesto predsednika,direktora u klub dodju ljudi koji voli Vojvodinu i finansijski su obezbedjeni.Pri tome mislim na nase bivse igtace:Mihajlovica,Jokanovica,Tanjgu,Govedaricu i Dundjerskog koji jos igra.
Ovo je tacno. A kako se ono u tvoju pricu uklapala smena trenera?
Mislis on im je najvise smetao da dodju na neku funkciju?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: PRIJATELJ

Post by Voja »

PRIJATELJ wrote:Pri tome mislim na nase bivse igtace:Mihajlovica,Jokanovica,Tanjgu,Govedaricu i Dundjerskog koji jos igra.Posto su finansijski obezbedjeni,nadam se da im nece trebati novac od kluba.
Samo dva kontrapitanja: Mislis li,da medju gore navedenim imenima nema losih (provereno) ljudi???
I drugo,nije li npr. Kostic bio finansijski obezbedjen pre dolaska u Vosu?
Image
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Vojo,otkud ja znam ko je kakav covek.Po tvome onda niko ne bi mogao da bude u upravi.Kostic je bio mnogo obezbedjen ali je u klub usao iz licnog interesa i hteo je da bez ulaganja uzme pare,stadion i Veternik.Ali niko ne garantuje da i nece.Videcemo ako ikad bude privatizacija ko ce kupiti klub.Brane,pa trenera su smenili Gojkovic,Ridjosic i Jeftic.Trener zna ko je bio naj agilniji.Kako vise ne shvatite da je trener najcesca promenljiva konstanta u svakom klubu.Max,ja sam samo dao moja razmisljanja kako bi bilo najbolje za klub.Mozda ona nisu dobra.A ti navedi svoje cinjenice.Pitas gde su novci.Pa pokradeni i potroseni.I bas je to razlog zasto nijedan rodjeni Novosadjanin nece da igra u klubu.Boli ga k...ac za Vojvodinu on hoce pare.I prestani da sanjaris da ce neko doci iz ljubavi u klub i da u njemu bude bez para.Pozdrav.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Nije toliki problem kada u klub dodju neposteni ljudi, problem je sto ZAKON ne reaguje na njihove mahinacije. I ne samo ZAKON, vec i ostatak zaposlenih u klubu, mediji, pa i mi navijaci. Svi mi snosimo podjednaku odgovornost za ovo sto nam se desava. Kad je neki novinar rekao ili napisao losu rec o Secerku ili Can-Can-u? Da li smo mi kao navijaci ikada napisali parolu protiv Cvetka, Rabrena ili Pante? Ceo grad zna da su proneverene silne pare od transfera koji su realizovani zadnjih par godina, pa opet svi cute i cudom se cude kako je "dzin iz ravnice" dospeo u ovakvu situaciju. Muka jedna...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Fudbal: Bez dogovora s Pavkovićem

VOJVODINA TRAŽI TRENERA

Uprkos željama rukovodstva i velikog dela navijača FK Vojvodina, Slobodan Bobe Pavković neće sesti na klupu crveno-belih umesto Milana Đuričića. Iako je sve upućivalo na povoljan rasplet, Pavković je definitivnu odluku saopštio posle odgledane trening utakmice Vojvodina - Fruškogorac.

- Nisam se dogovorio s Vojvodinom - kratko je izjavio Pavković, ne želeći da se upušta u motive kojima se rukovodio prilikom odluke.
Direktor Vojvodine Cvetko Riđošić istakao je da će sutrašnji prvenstveni meč s Radom u Novom Sadu voditi aktuelni stručni štab na čelu s Miroslavom Ćurčićem, koji je treneru Đuričiću bio prvi asistent.

Kao mogući Đuričićevi naslednici, pored Pavkovića, se spominju: Dostanić, Stepanović, Marić, Ilić...a moguće je da puno poverenje bude pruženo Ćurčiću. S. S.

Pavkovic nas je odbio,uprava je pokusala da zaradi jeftine poene...Dokle ce nas vise brukati???Djumija su oterali,a vodice nas neki pacer ili pocetnik... :( :!: :?:
Locked