35. kolo: VOJVODINA - Napredak 5:0 (4:0)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

35. kolo: VOJVODINA - Napredak 5:0 (4:0)

Post by Grof Žekula »

Знали смо, ваљда, да нисмо свемоћни. Да има и бољих од нас, пре свега организованијих. Ми смо ток те почели. Да се организујемо, да би смо (тек) били добри. У клубу, у постави, у игри, у резултатима.

Неће увек бити ни најбољи на терену, неки морају да се лече, неки да картонопаузирају, некима је доста и уморни су, да ће неки играти на позицији на којој ни сањали нису да хоће...

Неке ривале надиграмо, неке победимо, али ћемо итекако бити и надиграни и декласирани. Бранићемо шта је немогуће, примати гол кад сви мислимо да је тек то немогуће, али ћемо их давати и даље тек секунду пре последњег звиждука.

Не клоните духом. Игра се и даље и шанса још увек постоји за све.

Нисмо ми Европу кроз првенство, ако се то деси, изгубили на минулом мечу са Чукаричким, већ много раније, у прва два круга надметања са далеко слабијим ривалима.

Зато у недељу, када ручаш и одмориш, нађи се са другарима, попијте пиво и правац Стадион. Воша игра!!!

Нити сам играч, нити сам тренер, већ долазим зато што је волим!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Deep Purple »

Bravo za najavu Grofe !

Idemo po maksimalnih devet bodova pa makar nekim čudom to i ne bude bilo dovoljno za evropu, trebamo biti podignute glave.

Konsolidovali smo se i imamo tim na kojem možemo neki optimizam da gradimo.
Sada se fokusirati na sebe i uraditi ono što je do nas do kraja prvenstva i finala kupa pa za šta bude dovoljno neka bude.

Jedan kiks smo napravili ali nije kraj sveta. Samo borbeno !
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1094
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Mare_Liman »

Grof Žekula wrote: Fri May 10, 2024 7:58 am
Зато у недељу, када ручаш и одмориш, нађи се са другарима, попијте пиво и правац Стадион. Воша игра!!!

Нити сам играч, нити сам тренер, већ долазим зато што је волим!
:cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1681
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by CRD FCV »

Противник који је показао зубе против црних али је у исто време идеалан да се подигне морал са победом уз три и више голова у мрежи.

Морамо бити опрезни какав тим послати на терен, свака повреда и картон нас могу склонити са пута ка нашем циљу. Рекао бих нека изађе најјачи састав па кад стекнемо довољну предност да уђу они са слабијом минутажом.
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by limanfkv »

Bolje izgubiti od Cuke nego na Lagatoru. Neka bude to poslednji poraz.
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Turija »

limanfkv wrote: Fri May 10, 2024 5:50 pm Bolje izgubiti od Cuke nego na Lagatoru. Neka bude to poslednji poraz.
To je tacno. Ali, lakse je pobediti Cukaricki u Novom Sadi, nego cz u Loznici.
Sva poenta je da nismo smeli izgubiti tu utakmicu.
I nereseno bi bio pozitivano znacajan rezultat.

Prikazano zalaganje i nasa igra, u tako bitnoj utakmici, je sramotno. Ne za kritiku, vec za kaznu. Igrati samo 10 minuta, pred kraj utakmice, od takvog znacaja, jeste za ozbiljnu kaznu svima. Od igraca, trenera, sportskog sektora.

Ili za priznanje, da bez Serija, nismo kadri biti u prvih 5 timova domace lige. To jest, ekipa iz jesenjeg dela sezone.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Fri May 10, 2024 6:15 pm
limanfkv wrote: Fri May 10, 2024 5:50 pm Bolje izgubiti od Cuke nego na Lagatoru. Neka bude to poslednji poraz.
To je tacno. Ali, lakse je pobediti Cukaricki u Novom Sadi, nego cz u Loznici.
Sva poenta je da nismo smeli izgubiti tu utakmicu.
I nereseno bi bio pozitivano znacajan rezultat.

Prikazano zalaganje i nasa igra, u tako bitnoj utakmici, je sramotno. Ne za kritiku, vec za kaznu. Igrati samo 10 minuta, pred kraj utakmice, od takvog znacaja, jeste za ozbiljnu kaznu svima. Od igraca, trenera, sportskog sektora.

Ili za priznanje, da bez Serija, nismo kadri biti u prvih 5 timova domace lige.
Mnogo napisano a ništa nije rečeno dragi moj Turija.

Da bi komentarisali tim bez Serija treba još vode da proteče a ne jedna utakmica.

Ja sam video zalaganje ali sam isto video i izmoren i demotivisan tim usled velikog broja utakmica i potrošnje jer nam raspored nikako nije išao na ruku. Lako je kažnjavati a teže je u komunikaciji rešavati i dijagnostikovati gde je škripalo i zašto je do toga došlo.

Teže je i dobiti Radnički u Kragujevcu nego Mladost iz Lučana u Novom Sadu pa smo jedne dobili tamo a sa drugima remizirali ovde npr.

To je fudbal, nekada se pita i protivnik a Čuka je ušla bolje od nas u taj meč i trener treba da analizira i priča sa igračima zašto je tako bilo. Može biti i 1001 faktor a isto tako i da je Čukarički kvalitetan protivnik.

Ne sumnjam da ćemo već protiv Napretka biti pravi i da se vraćamo na pobednički kolosek pred put u Kragujevac.

Ne sme pesimizam da nas obuzme pogotovo ne u ovom delikatnom trenutku.

Rekao si da nisi dugo bio na stadionu, eto ja verujem da bi možda tvoj povratak na isti recimo sad protiv Napretka i značio da našu Vošu čekaju bolji dani a možda nam to donese i sreću i u tom meču u Loznici, možda je lepše da nateramo sebe tako da razmisljamo i odemo na stadion :cheers:

EDIT:

Olako shvatamo mnoge stvari u životu sve dok nešto ne možemo, eto recimo ja imam sezonsku doduše za severnu tribinu (kupio reda radi) a nisam otišao ni na jednu utakmicu ove sezone a iz kože bih iskočio svaki vikend jer bih voleo da sam na stadionu i ne mogu to da vam objasnim. Držim je protiv uroka u novčaniku. :mrgreen:

Nisam neko ko je sujeveran ni blizu pa se malo šalim.

Ove godine kada god sam bio u Srbiji ili nije bilo utakmice taj vikend ili sam išao iz nekih ne baš lepih okolnosti pa nisam mogao da odem na stadion.

I sad spletom okolnosti dobijem posao kome sam težio godinama i zamislite počinjem da radim tamo 21og maja. :frown:
Baksuz evo kao što se može i videti: Image

Ove sezone nikako ne može ništa da mi se poklopi sa Vošom, mislim da nikada više puta nisam radio a da je bila utakmica taj dan, zato svako ko može neka ode na stadion i iskoristi tu svoju mogućnost, ne budite namćori hoću da gledam Vošu u evropi jer kako je krenulo ispada da mi je nekako tako usled svega i praktičnije, ako ne zbog Voše ispoštujte makar mene :) :mrgreen:
Last edited by Deep Purple on Fri May 10, 2024 6:44 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Turija »

@Deep
Ne mogu se oteti utisku, da su igraci i trener, zbog poslednjih dobrih rezultata, umislili da mogu rutinski dobiti prvu od 4 finalne utakmice i da ne moraju mnogo da se oznoje ( svi osim Petrovica, Zukica i Koraca nisu bili na svom nivou). Zato smo i usli tako lose u utakmicu, a jos je falio Seri. Covece, skoro bez suteva na gol, do pred kraj meca. :oops:

Nedovoljno ozbiljno se shvatalo koliko Serijev izostanak i kvalitet utice na ovaj tim ( jos neko od forumasa i ja smo upozoravali na to i pribojavali se). I svi usli opusteno u mec, ne samo igraci. Zato kazem i trener i sportski sektor. Doveli su Klub do situacije da, mozda, i izvisimo iz Evrope ove godine? Ako ne kazna, kritika mora biti zestoka. A ne, imali smo los dan. Moze jedan- dva igraca da imaju los. A ako je ceo tim, onda je nesto drugo posredi.
Kasnile su i izmene. Skoro sve je bilo jasno na poluvremenu, a cekalo se i lagano menjalo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1094
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Mare_Liman »

Не брини Дееп, док будеш шљакао шаљемо ти ако Бог да слике са Лагатора са трофејем, ако ништа бар знаш да нећеш бити тај баксуз због ког смо изгубили :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 822
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Fri May 10, 2024 7:00 pm Не брини Дееп, док будеш шљакао шаљемо ти ако Бог да слике са Лагатора са трофејем, ако ништа бар знаш да нећеш бити тај баксуз због ког смо изгубили :cheers:
+1
Ako osvojimo kup mislim da krece ozbiljna slaninarska ekspanzija,jos Evropa na sve to.Nek se spreme navijaci blizanaca!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
ssnigd
Posts: 3403
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by ssnigd »

A da mi dobijemo Napredak prvo. Posle cemo o Kragujevcu, ponovo napaljenom i sa ozbiljnim zeljom da nam se revansiraju za Kup.
Tek nakon toga Loznica.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
LIMAN
Posts: 216
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by LIMAN »

Deep Purple wrote: Fri May 10, 2024 6:21 pm
Ove godine kada god sam bio u Srbiji ili nije bilo utakmice taj vikend ili sam išao iz nekih ne baš lepih okolnosti pa nisam mogao da odem na stadion.

I sad spletom okolnosti dobijem posao kome sam težio godinama i zamislite počinjem da radim tamo 21og maja. :frown:
Baksuz evo kao što se može i videti: Image

Ove sezone nikako ne može ništa da mi se poklopi sa Vošom, mislim da nikada više puta nisam radio a da je bila utakmica taj dan, zato svako ko može neka ode na stadion i iskoristi tu svoju mogućnost, ne budite namćori hoću da gledam Vošu u evropi jer kako je krenulo ispada da mi je nekako tako usled svega i praktičnije, ako ne zbog Voše ispoštujte makar mene :) :mrgreen:
Greetings,
I am not feeling very well, I will start working on Thursday

Best regards!


A u pozadini lecenje od mamurluka nakon neprespvane noci i slavljenja kupa i Evrope!
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Voja »

LIMAN wrote: Fri May 10, 2024 7:19 pm
Deep Purple wrote: Fri May 10, 2024 6:21 pm
Ove godine kada god sam bio u Srbiji ili nije bilo utakmice taj vikend ili sam išao iz nekih ne baš lepih okolnosti pa nisam mogao da odem na stadion.

I sad spletom okolnosti dobijem posao kome sam težio godinama i zamislite počinjem da radim tamo 21og maja. :frown:
Baksuz evo kao što se može i videti: Image

Ove sezone nikako ne može ništa da mi se poklopi sa Vošom, mislim da nikada više puta nisam radio a da je bila utakmica taj dan, zato svako ko može neka ode na stadion i iskoristi tu svoju mogućnost, ne budite namćori hoću da gledam Vošu u evropi jer kako je krenulo ispada da mi je nekako tako usled svega i praktičnije, ako ne zbog Voše ispoštujte makar mene :) :mrgreen:
Greetings,
I am not feeling very well, I will start working on Thursday

Best regards!


A u pozadini lecenje od mamurluka nakon neprespvane noci i slavljenja kupa i Evrope!
Ovo ti je isto kao da si ozenjen zenom koju volis, a za 8.mart ti se nudi noc sa Naomi Kembel. Da li izvesti LJUBAV na veceru ili se predati onoj kojoj si tezio godinama? Odluka je samo tvoja. Ili zi sa ljubav ili... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Savcic Luka
Posts: 372
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Savcic Luka »

ssnigd wrote: Fri May 10, 2024 7:14 pm A da mi dobijemo Napredak prvo. Posle cemo o Kragujevcu, ponovo napaljenom i sa ozbiljnim zeljom da nam se revansiraju za Kup.
Tek nakon toga Loznica.
Kargaujevčani su se digli mnogo više nego mi i atmosfera je da baš žele da nam vrate.
Drugar iz Kg me tovari, poslao mi fotku, Arena na tv-u i vidi se prazan istok protiv Čuke...
A oni skoro puni na svakoj utakmici...

Al' prvo Napredak.

Grof u metu, kao i uvek.
Trebao bi ga klub uzeti u marketing tim, i to ozbiljno.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1094
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Mare_Liman »

Savcic Luka wrote: Fri May 10, 2024 7:53 pm
ssnigd wrote: Fri May 10, 2024 7:14 pm A da mi dobijemo Napredak prvo. Posle cemo o Kragujevcu, ponovo napaljenom i sa ozbiljnim zeljom da nam se revansiraju za Kup.
Tek nakon toga Loznica.
Kargaujevčani su se digli mnogo više nego mi i atmosfera je da baš žele da nam vrate.
Drugar iz Kg me tovari, poslao mi fotku, Arena na tv-u i vidi se prazan istok protiv Čuke...
A oni skoro puni na svakoj utakmici...
Они ако не буду обезбедили Европу, што је могуће, на првој утакмици следеће сезоне их неће бити 2000 на целом стадиону, сигурно.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply