34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Deep Purple »

Samo polako ljudi i da bude i da ne bude evrope na kraju ove sezone mislim da konačno imamo konture tima koji može nešto da iznedri.
Maksimalno do kraja i kako bude ali sledeća sezona (bez sprdnje fk sledeća sezona i sl) verujem da ćemo biti jedan nivo iznad i ovoga sad što pružamo u drugom delu sezone. Da se zategnu još tri, četiri pozicije i stvarno ćemo konačno imati jedan ozbiljniji tim, koji može da pretenduje nečemu.

Iz velikog minusa smo mi krenuli u drugi deo i uspeli da se vratimo u trku za evropu i u borbi smo za trofej. Verujem da ćemo izbooriti evropu ali tek sledeće sezone će ovaj tim pokazati koliko može. Samo strpljivo imamo ovde kvaliteta na kom možemo konačno konstruktivno da radimo a da imao neku sliku.
Last edited by Deep Purple on Wed May 08, 2024 8:54 pm, edited 1 time in total.
ДушанФ89
Posts: 82
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by ДушанФ89 »

@Турија Раднички никако није могао да изненади ТСЦ, оно је више плод њихове лежерније игре након високог вођства. Мада је стварно чудно како Раднички ко зна већ коју утакмицу завршава резултатом 4:3.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Mare_Liman »

Ћоравог набијем на ку*ац и сваку утакмицу коју буду гостовали код нас треба му јебати матер свих 90 минута, ко си ти да средњаке показујеш западу љиго београдска, не могу теже ми падају порази против чуке него од близанаца, колико љигава, београдска екипа без навијача, класични београђани који имају већи мотив против нас него против близанаца и сваку утакмицу их сере. Ужасно прво полувреме, нешто слично ко против Младости у првом колу у другој полусезони, само што је овог пута био резултатски заостатак, нека, полетели смо, добар тренутак, да се уздигну и да се добије Раднички јер друге нема ако хоћемо Европу... Свака част момцима што су играли до краја, додуше само неки, ал свакако ретко смо то виђали, свака част и сваком са стадиона што није било звиждука, већ је био велик аплауз на крају, заслужили су, ови постови што се одласка на финале тиче довољно показују зашто ће увек бити цигана и гробара на нашем западу ил истоку, невероватно да неко може да има такав став после једне лоше утакмице, па великани из премијер лиге киксају, а не ми, просечна екипа, исти ти ће највише тупити ако се којим случајем дај Боже освоји куп, главу горе, идемо даље, да се узму 3 бода против Напретка прво, па у Крагујевцу. Само напред Војводина! Пичко ћорава !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Salvador »

Danas je pre svega Bandović krivac za poraz jer je katastrofalno postavio igru, a Čukin trener je taktički razvalio Bandovića.
Lazarević je očajan, nema nikakve logike da on bude rešenje pre Bjeke, još plus to kombinovanje sa njim u sredini kada napadamo ne ide, on jednostavno nije za to.
Vukanović danas isto katastrofalan i to se odmah trebalo menjati kada se videlo da ne ide.
Zašto je Guram rezerva, a Mateus na neprirodnoj poziciji prvo rešenje?
I kao što su mnogi napisali, bez Serija je ova ekipa stari pevoligaški prosek.
Idemo dalje ali je velika šteta što se ovo danas tako proćerdalo
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2102
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: Имали смо лош дан

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-imali-smo-los-dan/
Savcic Luka
Posts: 371
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Savcic Luka »

Danas nisam bio u NS a nisam mogao ni da gledam, pa sam samo pratio rez i bio na vezi sa klincem koji je bio na zapadu.
Moj highlight svega je zviždanje igračima na poluvremenu, što mi je preneo klinac
To mi se bukvalno gadi, ali bukvalno!
Svaka čast liku koji je ustao i rekao ljudima šta je rekao!

Spominjao sam i ranije koliko mi smeta kada čujem te negativne komentare!
Što reče gospodinFKV šta ljudi rade u drugim sferama života, a ja ću dodati za koji k***c ti ljudi navijaju za FKV?!
Da vaspitavam dete da kada ne ide Voši da okrene leđa, da kada igra svoju utakmicu i gubi da izađe sa terena??
Mi idemo u Loznicu, a 90% i u Kg zadnje kolo kako god da bude.
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by srkins »

Prvo da kažem pohvale ovaj tim igra do kraja i to je pozitivna promenena ubeđen sam da je trebalo da se igra još barem nešto preko dva minuta kad se pogleda izgubljeno vreme e sada druga stvar bekovi su bekovi zadnji vezni je zadnji vezni teško tu ide ta zamena pozicija smatram da je Bandović bolji trener nego što sam mislio u početku ali i dalje mislim da on nije ono što nam treba. Takođe meni je eventualno 5 mesto više kazna nego nagrada teško možemo do grupe putujemo ko zna gde pripreme moramo da radimo na osnovu toga 4 mesto ili kup su već druga priča da smo danas pobedili 4 mesto bi nam bilo na dohvat ruke ovako nam treba ko zna šta da se poklopi. Imamo tih nekih 7 ili 8 igrača oko kojih bih gradio tim što je opet pozitivna promena ako uspemo da dovedemo recimo 2 igrača u odbrani i kvalitetnog veznjaka uz eventualno špica smatram da bi tada imali konačno tim za iskorak tako da me donekle više zanima šta donosi sledeća sezona imam neki ludi osećaj ničim zasnovan da je sledeća sezona naša samo se da ne budu hladni tuševi u prelaznom roku
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Minja »

Војводина игра далеко боље и сада личи на фудбалски тим. Војводина игра до последњег секунда утакмице што дуго баш и није био случај. Овај тренер има лудачку срећу, али њу треба и заслужити. Немојте претеривати. Чука нас је и убедљивије побеђивала у НС и треба им спортски честитати. Нема код њих скидања гаћа. Никада нисам звиждао играчима па нећу ни сада. То је скроз безвезе.
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Turija »

Mogu se stvari postaviti i drugacije, u vezi zvizduka, a to je:
zasto nisu igrali 80% utakmice, kao poslednjih 20%?

Ima dosta odgovora na to pitanje, ako se rasclani ova utakmica na detalje. Mogao bih napisati bar 5, onako iz prve: od umornih igraca, sastava, taktike, motiva pripreme utakmice...

Gazi nas ovaj Cukaricki godinama, kao da smo zonski ligas. Pravi sprdnju sa nama, vecu nego blizanci.
Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1406
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Uvek sa tobom »

Давно нисам гледао лошију утакмицу са 5 голова...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Salvador »

Savcic Luka wrote: Wed May 08, 2024 9:13 pm Danas nisam bio u NS a nisam mogao ni da gledam, pa sam samo pratio rez i bio na vezi sa klincem koji je bio na zapadu.
Moj highlight svega je zviždanje igračima na poluvremenu, što mi je preneo klinac
To mi se bukvalno gadi, ali bukvalno!
Svaka čast liku koji je ustao i rekao ljudima šta je rekao!

Spominjao sam i ranije koliko mi smeta kada čujem te negativne komentare!
Što reče gospodinFKV šta ljudi rade u drugim sferama života, a ja ću dodati za koji k***c ti ljudi navijaju za FKV?!
Da vaspitavam dete da kada ne ide Voši da okrene leđa, da kada igra svoju utakmicu i gubi da izađe sa terena??
Mi idemo u Loznicu, a 90% i u Kg zadnje kolo kako god da bude.
Ne nego ćemo zviždati njihovom treneru koji nam je danas održao lekciju fudbala, a tapšati našem šupku koji je tvrdoglavo insistirao na rupama i idiotskim rešenjima koje su nas danas koštale izlaska u Evropu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed May 08, 2024 8:53 pm
Maksimalno do kraja i kako bude ali sledeća sezona (bez sprdnje fk sledeća sezona i sl) verujem da ćemo biti jedan nivo iznad i ovoga sad što pružamo u drugom delu sezone.
Znaci sledece sezone u ovo doba smo peti? :mrgreen:

Minja wrote: Wed May 08, 2024 9:25 pm Војводина игра далеко боље и сада личи на фудбалски тим.
To niko ne spori, nego pouceni desavanjima u zadnjih desetak godina nije ni cudo sto se plasimo ovakve (danasnje) igre.To moramo da iskorenimo. Ni u jednom kolektivnom sportu ne mogu da priznam slab dan. To je samo izgovor. A forum se ponovo savija kako vetar duva, ako da Bog pa sledecu pobedimo, eto nas sa predlozima nasih kadrova Piksiju :mrgreen: To smo mi. A meni vec decenijama sve ekipe za koje navijam radnim danima neuspesne, tako da... navikao sam na ovo :mrgreen:
Image
VošaNS
Posts: 802
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by VošaNS »

Ovaj tim je dokazao da može da se vrati iz bilo koje situacije, danas nismo uspeli nažalost. Još ništa nije rešeno što se tiče četvrtog mesta, ali ne zavisimo samo od nas. Jako loša poseta kad se pogledaju rezultati ekipe, morali smo više.

Lazarević nije za ekipu iz Superlige, koštao nas je 2 gola, ako ne i sva 3. Sreća pa mu na kraju ističe ugovor, Bjeković za njega Filip Lam lično. Kembela prebaciti u Atletiku, Mateusa na klupu. Giorbelidze je pokidao protiv cigana i posle nije igrao. Mateus je na levom beku teška rupa još od prvog puta na toj poziciji, igrom u drugom delu sezone ne zaslužuje otkup. Klupa je tanka, Tanjga, Kajević, Vukčević...


Ništa još nije gotovo. 3 boda protiv Napretka nas vraća u trku jer Čuka igra protiv Tsc-a, a Kragujevac sa zvezdom. Svi na stadion u nedelju i bez pesimizma.
Duplof
Posts: 897
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Duplof »

Kad tad smo trebali i izgubiti, nije prijatno ali sve je to deo fudbala. Momci su imali žestok ritam u prethodnom periodu, uzimali su bodove skoro uvek, i to često uz golove u samim završnicama utakmice.

Čak i prilikom 0:3 se bore do kraja uprkos umoru, Vukanović je grizao, tražio loptu, ali kad te neće - neće te. Ovo kažem jer se provlačila paralela sa Malbašićem sa onim "od sjaja do očaja" i ovo je dokaz da su to zaista nepotrebne optužbe, ali to nije sad tema.

Zašto Gio nije počeo od početka na levom beku, već se Indio gura na tuđu poziciju? Uz to, Bandoviću zameram i na nedovoljnoj motivisanosti ekipe, ostalo mi je bilo ok, pa čak i izmene koje sam spominjao ranije - ovog puta je uvodio na vreme i ono što nam je trebalo.

O odlasku sa stadiona početkom drugog poluvremena, kao i o zviždanju sopstvenim igračima koji se, uprkos greškama, trude do poslednjeg delića snage imam svaku osudu! Jedno je kad igrač bude "počašćen" zvižducima za nerad, nezalaganje itd, to mogu da razumem nekako, ali Lazareviću da se onako zviždi zaista nije u redu. Jeste da je momak zeznuo kod golova, jeste da greši, jeste da kasni nekad, da možda i nema kvalitet, ali momak gine i trudi se! Ako noste zadovoljni nečijom igrom, ne morate tapšati, ali nemojte ni zviždati!

Ne znam da li sam propustio, ali niko ne komentariše da je Lane opet hteo da izbegne pozdravljanje navijača?

Idemo dalje, ništa nije gotovo!!!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Savcic Luka
Posts: 371
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Savcic Luka »

Salvador wrote: Wed May 08, 2024 9:41 pm
Savcic Luka wrote: Wed May 08, 2024 9:13 pm Danas nisam bio u NS a nisam mogao ni da gledam, pa sam samo pratio rez i bio na vezi sa klincem koji je bio na zapadu.
Moj highlight svega je zviždanje igračima na poluvremenu, što mi je preneo klinac
To mi se bukvalno gadi, ali bukvalno!
Svaka čast liku koji je ustao i rekao ljudima šta je rekao!

Spominjao sam i ranije koliko mi smeta kada čujem te negativne komentare!
Što reče gospodinFKV šta ljudi rade u drugim sferama života, a ja ću dodati za koji k***c ti ljudi navijaju za FKV?!
Da vaspitavam dete da kada ne ide Voši da okrene leđa, da kada igra svoju utakmicu i gubi da izađe sa terena??
Mi idemo u Loznicu, a 90% i u Kg zadnje kolo kako god da bude.
Ne nego ćemo zviždati njihovom treneru koji nam je danas održao lekciju fudbala, a tapšati našem šupku koji je tvrdoglavo insistirao na rupama i idiotskim rešenjima koje su nas danas koštale izlaska u Evropu.
Ti zviždi svakom našem igraču kad god mu nije dan, kad god pogreši ili ne daj bože zaredja par loših partija. Pa samo poželeti igrati pred takvim navijačima. Tako se stvara atmosfera na utakmici i pomaže timu, a i generalna slika o navijačima. Bravo!!
Locked