34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1406
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Uvek sa tobom »

Milan wrote: Wed May 08, 2024 6:35 pm Ovo malo sto gledam deluje da je ili namesteno ili da se nikome od nasih ne igra danas.
Ово сам ја помислио исто, ушао да напишем.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Deep Purple »

Uvek sa tobom wrote: Wed May 08, 2024 6:49 pm
Milan wrote: Wed May 08, 2024 6:35 pm Ovo malo sto gledam deluje da je ili namesteno ili da se nikome od nasih ne igra danas.
Ово сам ја помислио исто, ушао да напишем.
Ma nema govora oko toga, mi gluposti napravili i njima se otvorilo, jako se mučimo po ovakvom terenu plus nema ni Serija, kao što je i @Rabba rekao ekipa je i isceđena. Ovde možemo samo na karakter da se vratimo.
User avatar
Milan
Posts: 4219
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Milan »

Korać reče da ne može u našoj ligi niko da ga prodje 1 na 1?

Vukanović već neko vreme deluje kao neko ko udje u vezu prepaljen, zaljubi se, uradiće sve za partnera, a onda se za par meseci skroz o’ladi, a glupo mu da raskine i onda otaljava dok druga strana ne popizdi.

Guram pokida protiv cigana i ovaj ga više ne stavi da igra, već iz utakmice u utakmicu gura Mateusa na to mesto.

Ne znam, meni ovo danas i dalje smrdi.

Da ne pričam da se pokazalo da nam je Seri i više od pola ekipe.
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3401
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by ssnigd »

I posle se pitamo zasto publika ne dolazi na stadion. Nisu dovoljne dve/tri utakmice i onda da nestanemo. Klasicna odlika malih ekipa.

Prava uvertira za finale kupa i invaziju na Loznicu. Gomila njih za izvesti na poluvremenu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Turija »

Nista tu ne smrdi, nego je Seri vise od pola ekipe.

Mnogo nasih igraca ne zna sa loptom ( Seri u timu je to prikrivao). Kad god loptu dobiju Lazarevic, Kembel, pa i Mateus ( kad je treba dodati), mene hvata panika.
Zukic prespor, okrece se oko svoje ose, Savicevica nece lopta danas, Vukanovic nema ideju, a nema ni dribling, ni brzinu. Dodavanje mu nikad nije bila dobra strana.

Bar 3 izmene mora biti, odmah, na pocetku drugog poluvremena.
Moraju uci igraci koji mogu da zadrze loptu u svom posedu i dodaju bar pribluzno tacno.
Last edited by Turija on Wed May 08, 2024 6:57 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by N13 »

Nije ovo nista sumnjivo. Ovo smo mi iz prve polusezone, manje vise. Nema Serija = vracena je bezidejnost u napadu.
Njegos ne moze sam, a Vukanovic nije toliko los, koliko smo mi navikli na Serija. Jednostavno, nemamo ni jednog probijaca u ekipi. I sa takvom postavom smo ono sto sko bili u prvoj polusezoni.
Moraju uci Radulovic i Laki, i da probamo izvuci remi.
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Marko93 »

Kajevic sad ili nikad :D :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed May 08, 2024 6:45 pm Teren nam pravi ozbiljne probleme
Uvek sa tobom wrote: Wed May 08, 2024 6:49 pm
Milan wrote: Wed May 08, 2024 6:35 pm Ovo malo sto gledam deluje da je ili namesteno ili da se nikome od nasih ne igra danas.
Ово сам ја помислио исто, ушао да напишем.
Znaci kad je sudija dobar, ovo su izgovori :mrgreen:
Ljudi nas cepaju, odrzali su nam fudbalski cas u prvom poluvremenu, zatvorili ono malo sto lici na fudbalske igrace i to je to. Cuka me danas naterala da svako malo gledam na klupu... trazim Rastavca, da vidim jel se vratio :) Ne zelim da se zameram, cutim, gledam, analiziram, al ne kazem uvek sve sto vidim. Al rekao bih (najblaza varijanta) da je mnogo privilegovanih igraca u ovom timu. Eto toliko. Da sam sad pored Koraca pecnuo bih ga za "ne moze me niko proci jedan na jedan u Srbiji" :) Ne znam za vas, ali meni je pomalo iritirajuce to davljenje lopte na nasoj polovini prilikom organizacije napada. Preteruje se tu malo, posebno jer mi niko iz odbrane (sem Koraca) ne deluje samouvereno. Kako god, pre cemo mi ovde primiti jos 3 nego dati 3
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 818
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by rykerfcv »

Када Лазаревић одлучи да буде заправо десни бек а не центарфор или задњи везни,задњи везни на левом беку и да Норман Кембел не буде у Војводини тада господо форумаши можемо нечем да се надамо.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Turija »

Marko93 wrote: Wed May 08, 2024 7:00 pm Kajevic sad ili nikad :D :D
Hej, mozda si u pravu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4219
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Milan »

Nema trika da mi ovo danas okrenemo, a ne znam ni da l’ ima volje…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1148
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Maki »

N13 wrote: Wed May 08, 2024 6:57 pm Nije ovo nista sumnjivo. Ovo smo mi iz prve polusezone, manje vise.
Delim utisak.
Nadajmo se svežoj krvi u nastavku i povratku ka nerešenom, koji nas ostavlja u igri. Svi odreda su bili loši.
milancl
Posts: 480
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by milancl »

Loše smo ušli u meč, jako loše. Bilo je za očekivati da će doći do pada. Serija jako teških utakmica, bez kiksa osim poraz u Topoli. Ovo je do trenera, ne može ekipa onako da ti izgleda na terenu. Sad se iskupi i da vidimo šta možeš da izvučeš u drugom poluvremenu od njih.

Dali su nam gol opet na našu glupost, lepo se zatvorili, a na kontru su jako opasni. Igru ću analizirati na kraju, do sada - kriminal.

Juče su bili najbolja generacija od Bastije i Intertoto kupa, već danas ništa ne valjaju. Ovaj je onakav, onaj onakav, a ovaj je panj. Od mene imaju PUNU PODRŠKU do kraja sezone. Iz mog ugla su zaslužili.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by fare »

Ovo nije ni bleda senka od partija kada smo zgazili blizance koliko vredi jedan pravi igrač danas se vidi.
User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Srbendinho »

Најгоре полувријеме овог прољећа.
Потврдило се колико је Сери важан за екипу.
Locked