33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Thu May 02, 2024 7:00 pm Nikad jadniji komentator (a svi su im tamo smradovi).
Ovo sam hteo da pitam prosli put i zaboravih, zasto je na mecu sa zvezdom sa terena izjave uzimala Guzijanka, a ne nasa Marina? Jesu li i tu povlasceni da i novinare svoje imaju?
Image
Wild Srem
Posts: 129
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Wild Srem »

djoks wrote: Thu May 02, 2024 7:06 pm Не знам за вас али ја би вукановића преселио на клупу, зна ли се зашто је натхо кренуо да прети колико сам сконтао или зукићу или ивановићу
Mnogo se on osilio da vice : ,,i will kill him'' to bi se moralo sankcionisati, idi u Izrael pa tamo preti kome oces.
srkins
Posts: 1443
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by srkins »

Prvo par zamerki 1 izmene su morale da se prave 2 Mateus nije bek i 3 sta Carevicu znaci to ispucavanje u zadnji tren druze uzece ti neko loptu i samo reci hvala. E sada pohvale ovaj tim igra do zadnjeg zvizduka i ovaj tim ima muda mi smo bolji kao tim i od Cuke i od Kg i od crnih mi smo trenutno u rangu sa TSC om iskreno davno nas tim nije borbenije izgledao nego u ovih zadnjih par utakmica sudija mi prvo poluvreme i nije toliko smetao ali drugo brate mili ajde prvi gol jeste bila visoko podignuta noga ali drugi gol pa covece da je to faul bilo bih oko 13000 na utakmicama nikad se ne bi postigao gol posle kornera plus gomila sitnih faulova njima svirana nama ne ali ispalo ovako jos sladje tacno bih voleo da ih Tsc prestigne
SlaninarIzNS
Posts: 19
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 16.55 (A1P)

Post by SlaninarIzNS »

slanobarac wrote: Thu May 02, 2024 5:52 pm Protiv cigana sudi njihov navijač, protiv grobara sudi njihov navijač a di su tu naši? :mrgreen:
Kanda nam ni ne trebadu. :lala:
Jebiga Kada ne sme biti sudija iz grada iz kojeg je klub (valjda) a za Vosu retko ko navija van Novog Sada dok za blizance skoro cela Srbija navija.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1063
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Mare_Liman »



нећу један, нећу двааа ! :cheers: :cheers: :cheers:
Last edited by Mare_Liman on Thu May 02, 2024 7:14 pm, edited 1 time in total.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by N13 »

Wild Srem wrote: Thu May 02, 2024 7:09 pm
djoks wrote: Thu May 02, 2024 7:06 pm Не знам за вас али ја би вукановића преселио на клупу, зна ли се зашто је натхо кренуо да прети колико сам сконтао или зукићу или ивановићу
Mnogo se on osilio da vice : ,,i will kill him'' to bi se moralo sankcionisati, idi u Izrael pa tamo preti kome oces.
Meni je delovalo kao da je prstom uperio prema Seriju dok je vikao 'I will kill him'. Verovatno mu je neko od nasih nesto rekao u vezi situacije na bliskom istoku. Ali mi je malo verovatno da je to bio Seri. Ne verujem da Seri uopste zna da je ovaj Izraelac.
Saznace se sigurno sta se tacno desilo. U svakom slucaju tome nije mesto na terenu, ni sa nase ni sa Nathove strane.

Inace, nisam pratio partizan ove sezone nikako. Ali po ovome veceras, pa njima su najopasniji nasi bivsi igraci, Nikolic, Antic i Arandjel.
Kako bi nam dobro legli Arandjel i Antic nazad... bili bismo skroz kompletan tim.

I da jos nesto. Ovo je upravo razlog sto sam vise puta vikao da nam ove sezone vise odgovara da sa crnima igramo u gostima. Mrtva atmosfera, prazan stadion. Firma se cula celu utakmicu. Mnogo vece sanse su nam u gostima protiv njih, a kod kuce protiv cigana.
Last edited by N13 on Thu May 02, 2024 7:17 pm, edited 1 time in total.
ДушанФ89
Posts: 80
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by ДушанФ89 »

Једва чекам Жељка Пантића :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Radoye »

Wild Srem wrote: Thu May 02, 2024 7:09 pm
djoks wrote: Thu May 02, 2024 7:06 pm Не знам за вас али ја би вукановића преселио на клупу, зна ли се зашто је натхо кренуо да прети колико сам сконтао или зукићу или ивановићу
Mnogo se on osilio da vice : ,,i will kill him'' to bi se moralo sankcionisati, idi u Izrael pa tamo preti kome oces.
Koliko sam razumeo neko mu je rekao da podrzava izraelska ubistva u Gazi na sta je on reagovao sa "ubicu te" :unnormal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
rykerfcv
Posts: 808
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by rykerfcv »

ДушанФ89 wrote: Thu May 02, 2024 7:15 pm Једва чекам Жељка Пантића :D
Predvideo @Voja situaciju


Ej grobari semenkari,JEBALI VAS SLANINARI
Bravo igracima!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Wild Srem
Posts: 129
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Wild Srem »

VošaNS
Posts: 794
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by VošaNS »

TRI POLJUPCA HOĆU JAAAAA
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Voja »

:mrgreen:

Moram da se ogradim da ni ja jos nisam pogledao sta prica :mrgreen:

Image
SlaninarIzNS
Posts: 19
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by SlaninarIzNS »

Odlicna igra I rezultat. Imam dve zamerke samo Vukanovic je od odlicnog igraca postao igrac za klupu I treba nam zamena za crnomarkovica pod hitno, jeste da je bio okej u poslednjim utakmicama ali mu ne oprastam puno. Ivanovic treba da Bude u prvoj postavi.
User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Srbendinho »

Велика побједа.
Није Војводина пала након вођства противника и то је најбитнија могућа ствар данас била.
Момци заслужују максималну подршку до краја и пуне трибине.
И даље о Бандовићу не мислим ништа лијепо и сматрам да ова екипа заслужује бољег тренера.
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote: Thu May 02, 2024 6:50 pm TOVARI MAGARE DOK JE BLATU!!!!!!

Radoye wrote: Thu May 02, 2024 6:48 pm Duvajte ga govnari!!!!


Igrati fudbal, dati pet golova, imati sanse za jos pet. Svaka cast Bandovicu i igracima.
Hvala onome ko je doveo Njegosa, Serija i Koraca. To je ono sto zelimo. Prava pojacanja.

Ono sto mi se nije svidelo, bespotrebna nervoza Carevica i Vukanovica. Vracamo protivnika sa zemlje u zivot. NN nas je razbio nekoliko puta i napravio visak. Natho i Zahid, jedini koji znaju fudbala na sredini terena previse puta bez striktne markacije.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked