32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Locked
User avatar
N13
Posts: 2058
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by N13 »

CRD FCV wrote: Sun Apr 28, 2024 11:35 am Занима ме колико ће улаза бити отворено на западу, хоћемо ли сви да се стискамо кроз пар или ће се људски сви отворити. Сазнаћу кроз који сат.
Леп дан за попунити стадион и победити (и) у том погледу.
Protov blizanaca budu uvek svi ulazi otvoreni.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by churguzijanac »

Koliko je ljubav slepa, najbolje se vidi na našem forumu :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote: Sun Apr 28, 2024 11:19 am Momci, srce na teren i da se najedu slaninarske ku**ine danas za ovo. :lala:
crvenoj zvezdi je dozvoljeno pušenje !
VošaNS
Posts: 784
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by VošaNS »

Momci vreme je, postavite ih na mesto. Ti to dobro znaš!
Duplof
Posts: 882
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Duplof »

Grbavica.021* wrote: Sun Apr 28, 2024 11:01 am Чуо сам од пар особа са стране да наводно не могу цигани да купе у Новом Саду карте за југ сад не знам јел истина ако јесте то је онда добро све у свему видећемо данас.
U petak su mogli uzeti, lično sam čuo par klinaca u prolazu kako su uzeli karte za jug.

Što se njihove najave tiče, potrudimo se mi na tribinama da idući put ne pomišljaju na ovakve objave. Podržimo momke od samog starta, pozdraviti svaki dobar potez na pravi način, a njih dočekati onako kako zaslužuju.

Idemo po pobedu danas!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Milan
Posts: 4196
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Sun Apr 28, 2024 10:23 am Данас ме искрено само посета брине, коначно играмо фудабл, момци гину сваку утакмицу, каква емоција код гола Сеида и прославе уласка у финале, обезбедили су финале, не знам шта нам више треба да се подигнемо, да се град пробуди, за данас је морала бити инвазија да се момцима пружи подршка и да се покаже чији је град, мислим да ће коначно исток већински бити наш због акције са обележјем, надам се да ни запад неће разочарати, а вала ни север, да се направи паклена атмосфера да цигани виде да нису омиљени у целој држави па резултатски шта нам Бог да...


Ne bih da previše širim defetizam, al’ nisam preveliki optimista. Poslao sam pojedinačno poruke svakom iz moje ekipe ko zadnjih godina zaobilazi stadion i svi do jednog imaju neki izgovor za nedolazak. To je ono o čemu sam već pisao - jaaaako je teško vratiti nekog i ponovo mu stvoriti naviku dolaska. Ovako, bićemo opet mi standardni i još po koja duša. Svakako bolje nego protiv partizana.

Pretpostavljam da će jug kipeti od cigana…
POŠTO OBRAZ ???!!!
djoks
Posts: 88
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by djoks »

Ако неко може пре утакмице да окачи линк да могу на послу да гледам :D
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by salefkv »

Milan wrote: Sun Apr 28, 2024 1:20 pm
Mare_Liman wrote: Sun Apr 28, 2024 10:23 am Данас ме искрено само посета брине, коначно играмо фудабл, момци гину сваку утакмицу, каква емоција код гола Сеида и прославе уласка у финале, обезбедили су финале, не знам шта нам више треба да се подигнемо, да се град пробуди, за данас је морала бити инвазија да се момцима пружи подршка и да се покаже чији је град, мислим да ће коначно исток већински бити наш због акције са обележјем, надам се да ни запад неће разочарати, а вала ни север, да се направи паклена атмосфера да цигани виде да нису омиљени у целој држави па резултатски шта нам Бог да...


Ne bih da previše širim defetizam, al’ nisam preveliki optimista. Poslao sam pojedinačno poruke svakom iz moje ekipe ko zadnjih godina zaobilazi stadion i svi do jednog imaju neki izgovor za nedolazak. To je ono o čemu sam već pisao - jaaaako je teško vratiti nekog i ponovo mu stvoriti naviku dolaska. Ovako, bićemo opet mi standardni i još po koja duša. Svakako bolje nego protiv partizana.

Pretpostavljam da će jug kipeti od cigana…
Evo ja da širim malo optimizam, kod mene je obrnuto, sedmoricu ljudi koji inače ne dolaze na stadion sam uspeo “nagovoriti” da doðu na zapad! Kao što se već reklo u prethodnim postovima, pružiti momcima podršku od samog starta i na početku napraviti naelektrisanu atmosferu u kojoj ćemo da skačemo na svaku našu polušansu!
fcvisart
Posts: 61
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by fcvisart »

Danas remi, u Loznici grupna faza!
Last edited by fcvisart on Sun Apr 28, 2024 1:42 pm, edited 1 time in total.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Red Marquis »

BIVŠI IGRAČI ZVEZDE U POHODU NA POBEDU KOJU NOVI SAD ČEKA VIŠE OD JEDNE DECENIJE
Znači Maki je taj dopisnik Mozzarta
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ije/480863
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Turija »

Sramotno neprofesionalan i bezobrazan naslov redakcije ,,sponzora" SD Vojvodine.
Ne verujem da je A.Milosevic tako naslovio svoj tekst.
Da budem iskren, kad sam video naslov tekst nisam ni procitao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9772
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Voja »

Totalno bezvezan mec u ovom trenutku. Vise bih voleo da i njima trebaju bodovi, pa da vidimo realno gde smo. Ovako... Niti sta mozemo da dobijemo niti sta mozemo da izgubimo kada su mecevi sa njima u pitanju
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Neizlecivi »

Ako ima neko da mu treba ulaznica za zapad pisite.
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by CRD FCV »

Такође доводим пар људи, тако да колико видим биће нас редовних и додатак који доводимо. Леп број се може очекивати.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by fare »

Ako danas Lakinjos ne bude u protokolu onda znamo da Zbiljić laže isto kao za Kabića.
Locked