32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1952
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Grbavica.021* »

SlaninarIzNS wrote: Thu Apr 25, 2024 9:03 pm Moramo da pobedimo! Nismo ih 10-15 godina pobedili! Nisu ni oni nesto. Nama SU potrebni bodovi a oni umorni od derbija. Radnicki KG mora da kiksne
Последњи пут у Новом Саду 2013 године било је 3:0, а у Београду 2016 године резултатом 3:1. :)
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1952
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Milan
Posts: 4178
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Milan »

Uvek sa tobom wrote: Thu Apr 25, 2024 8:32 pm
Grbavica.021* wrote: Thu Apr 25, 2024 8:03 pm КАРТЕ ЗА ДУЕЛ ВОЈВОДИНЕ И звезде од петка у продаји и на Маракани

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/kar ... 25-04-2024

:evil:

Већи је проблем што је овакав текст изашао у дневнику, и ону сарадњу треба прекинути!

Šta je ovo? Dnevnik prenosi saopštenje sa delije.net ili...? :oops:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3855
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Red Marquis »

Jbt, pa ovog nema ni na B92. Kakva sramota.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3880
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Deep Purple »

Mislim samo da su prekopirali tekst od negde i objavili, da jednostavno nisu čitali i to je sve. Sve u svemu jedna amaterska greška.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by gospodinFKV »

Novinarski Rubin dorucak i da vidis kako se lagano potkrade greska.
VošaNS
Posts: 769
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by VošaNS »

Sad sam bio u šopu, svako sa sezonskom za zapad dobije 2 dodatne karte. Na spisku piše da je ove sezone prodato čini mi se 1350 sezonskih.
1892
Posts: 1056
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by 1892 »

VošaNS wrote: Fri Apr 26, 2024 11:36 am Sad sam bio u šopu, svako sa sezonskom za zapad dobije 2 dodatne karte. Na spisku piše da je ove sezone prodato čini mi se 1350 sezonskih.
Ja sam bio izuzetno skeptičan po pitanju sezonskih i ako je to stvarna cifra i ukoliko nije deljeno po srbijagasu i Južnoj Bačkoj već regularno prodato, onda je to sjajna cifra. Što opet govori da nama i ovom gradu fali malo da se probudimo iz dugogodišnje letargije
Come on you Reds!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3855
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Red Marquis »

Jel moguće da još nijedan begešarski medij nije krenuo da pominje previsoke cene karata, ili sam propustio? Obično to ne propuste da nam spočitaju...
Io odio Belgrado
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1952
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Grbavica.021* »

У НЕДЕЉУ НА „КАРАЂОРЂУ“ ДЕРБИ ВОЈВОДИНА – црвена звезда: Овог пролећа и Воша се пита

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sut ... pita-27-04

Image

Навијачи Војводине у Крагујевцу су честитали фудбалерима Војводине и заједно са њима прославили пласман у финале Купа Србије,
звездини навијачи, у вечитом дербију, прославили су практично одбрањену титулу, као и место наспрам Воше у финалу Купа. Лепшу најаву за предстојећи дерби на „Карађорђу“ који се игра у недељу у 17.30 часова, тешко да би било могуће и замислити. Метеоролози веле да ће се и временске прилике уклопити у претпоставку о истинском фудбалском празнику, сусрету екипа које су у минулим утакмицама потврдиле класу по којој се одређује и ниво вредности српског клупског фудбала данас.

Очекују нас две утакмице са звездом у кратком временском интервалу – подсетио је тренер Војводине Божидар Бандовић. – неће бити лако, као што са звездом никад није лако. Сигурно да гајимо велико поштовање према Звезди, није лако бити шампион, а још је теже остати на том нивоу. Покушаћемо да њихове добре стране сведемо на минимум, али и да искористимо неке ствари како бисмо ми били опаснији. Припремамо се за велики изазов, надам се искрено пред препуним трибинама „Карађорђа“ и у атмосфери у каквој смо извојевали пласман у финале, на чему искрено честитам нашим играчима и моме стафу.

Улазак на „Карађорђе“ од 15.30
Улазнице по цени од 2.500 (запад), 1.500 (исток) и 1.000 динара (југ) продају се у просторијама компаније „Гигс тикс“ у тржном центру „Париски магазин“. Сутра, на дан утакмице, благајна на стадиону биће отворена од 14.30 часова.
Улаз на источну трибину биће слободан за навијаче Војводине са обележјима клуба. Из безбедносних разлога, у договору са полицијом, западна, источна и северна трибина предвиђене су за навијаче Војводине, тако да на том делу неће бити дозвољен улаз особама са обележјима Црвене звезде.
Капије стадиона биће отворене два сата пре почетка утакмице.

Не мислим да ће звезда играти опуштеније, упрскос чињеници да је практично обезбедила титулу – вели Бандовић. - У великим клубовима увек је притисак велики и они ће желети да се прикажу у најбољем светлу, посебно знајући њиховог тренера и мог пријатеља Милојевића. Он и његови играчи сигурно неће калкулисати. Ми ћемо да се потрудимо да начином игре којим лагано враћамо суграђане на „Карађорђе“ победимо звезду после 11 година и да прекинемо ту невеселу традицију. Можда то звучи чудно, али нико не може, нити има право, да ми каже „то можеш, а оно не можеш“. И ми се питамо, и од нас много шта зависи овог пролећа.

Почетак дербија у недељу на „Карађорђу“, између Војводине и црвене звезде, заказан је за 17.30 часова. Пренос је на каналу Арена премиум 1.
lapo-lapo
Posts: 218
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by lapo-lapo »

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-eki ... mo-zvezdu/

Moguce da se ni Guram nije dovoljno oporavio a i Ðorđevic je upitan. Ako Mateus bude na beku, koga staviti umjesto Njegosa? Najbolje Bukinca na beka a Mateus da posle duzeg vremena pocne na svojoj poziciji jer je tu korisniji. Dugo nisam ovako cekao neku utakmicu, svi na Karađorđe da ih konacno pobijedimo nakon toliko vremena :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4178
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Milan »

Ne znam da li Bukinac vuče traumu iz prvog kola ove sezone, pa bi možda bio prevelik rizik staviti ga posle dužeg neigranja opet u tim.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3524
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by slanobarac »

Ne nadajte se ničemu dobrom u nedelju. Novak Simović :mafia:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 351
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Savcic Luka »

slanobarac wrote: Fri Apr 26, 2024 9:57 pm Ne nadajte se ničemu dobrom u nedelju. Novak Simović :mafia:
Tri penala hoću ja,
neću jedan, neću dva…
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Maki »

Zanimljivo, ove sezone je Bandović treći naš trener koji igra ligaški dvomeč sa blizancima. Do sada duplo golo, verujmo da je treća-sreća. :cheers:
Locked