31. kolo: TSC - VOJVODINA 3:2 (2:1)

vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by vdn slaninar »

Тако је како је,сви мечеви су тешки,ал како нама тако и осталима,морамо наставити са добром игром и победама ако желимо у Европу.Без калкулација,без еуфорије,идемо корак по корак,нек нам је срећно Лепо је читати,мало позитивних ветрова и атмосфере,цимају се људи за гостовање.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1376
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Uvek sa tobom »



Похвале и маркетинг, сконтали су кад је "Matchday" :mrgreen:

Видимо се данас у 15ч !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3875
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Deep Purple »

Srećno svima koji će se danas uputiti na stadion, da izađu sa istog oko 17h zadovoljni i nasmejani.

Nažalost utakmica u 15h a ja radim da je bar neki kasniji termin pa da se izvučem nekako sa posla ali ovako baš teško, možda uhvatim nekih 15tak min utakmice.

Nadam se da nastavljamo niz utakmica bez poraza a što da ne i da dođemo do apsurdne situacije u kojoj nekoga dobijemo 3x u sezoni a oni nam beže sedam bodova.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9724
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Apr 20, 2024 8:54 am Nadam se da nastavljamo niz utakmica bez poraza a što da ne i da dođemo do apsurdne situacije u kojoj nekoga dobijemo 3x u sezoni a oni nam beže sedam bodova.
Ha, a ja upravo usao da napisem, a zasto mi njih ne bi zveknuli 3x u sezoni, cisto da se zna ko je ko.
Ne razumem strah od ekipe koju si vec 2x tukao u sezoni
Image
CRD FCV
Posts: 1630
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Sat Apr 20, 2024 9:38 am
Deep Purple wrote: Sat Apr 20, 2024 8:54 am Nadam se da nastavljamo niz utakmica bez poraza a što da ne i da dođemo do apsurdne situacije u kojoj nekoga dobijemo 3x u sezoni a oni nam beže sedam bodova.
Ha, a ja upravo usao da napisem, a zasto mi njih ne bi zveknuli 3x u sezoni, cisto da se zna ko je ko.
Ne razumem strah od ekipe koju si vec 2x tukao u sezoni
Мислим да је заправо страх од оног чувеног "кад је битно ми подбацимо". Данас се отвара прилика да победом и повољним резултатом у Крагујевцу откачимо два противника и за четири дана одемо у Крагујевац и покваримо снове том истом Радничком.
Badaboom
Posts: 11
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Badaboom »

Misljenja sam da moramo osvojiti 4 boda u prve 3 utakmice da bi odrzali pozitivan momentum i ostali psiholoski na visokom nivou.
Po onome sto smo mogli da vidimo u proslih nekoliko utakmica mislim da je sasvim realno i vise nego izvodljivo doci do ta 4 boda(a zasto ne i do 6?),partizan je u rasulu i mozemo da ih zgazimo! Zreli su za 3,4 komada u mrezi!
Protiv TSC-a bio bih zadovoljan i sa 1 bodom,samo zbog toga sto smo ih vec dobili 2 puta ove godine, i mislim da su u ovom momentu vise uigraniji od nas,a smatram da smo mi kvalitetnija ekipa.Ne znam da li mozemo da ih dobijemo i treci put za redom.
Utakmicu sa ciganima necu ni da komentarisem(kako ovu tako i sledecu) sve dok ne vidim da smo poceli da igramo fudbal protiv njih! Iskreno,muka me uhvati pri samoj pomisli na utakmicu sa njima...
Maksimum 7 bodova u prve 3 utakmice,6 bodova sasvim izvodljivo i realno,4 boda je minimum koji moramo da osvojimo.
Sve ispod 4 boda smatram neuspehom,a debakl u prva 3 kola bi vrlo verovatno znacio i kraj nase trke za to cetvrto mesto.
Misljenje zasnivam na onome sto smo svi videli od ove ekipe do sada,a to je borbeni karakter(nemam sta da zamerim, stvarno ginu na terenu jedan za drugog),i solidan fudbal pracen dobrim rezultatima(moze to jos bolje).
Debakl u prva 3 kola(1-2 boda,ili ne daj boze 0) bi srusio atmosferu i poljuljao samopouzdanje citavoj ekipi,verujem da bi to toliko negativno uticalo na nas posle ostvarenih dobrih rezultata u poslednjih nekoliko kola da bi nas to potpuno izbacilo iz igre za to toliko zeljeno 4-to mesto i izlazak u evropu.

Forum pratim od neke 2010-te,ali nikada do sada nisam pisao :lol:
ssnigd
Posts: 3377
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by ssnigd »

Djordjevic umesto Matheusa. Dobar sastav, ima tu jos na klupi igraca koji mogu da ulete i podignu jos vise tim.
Po nova tri boda!!!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3853
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Red Marquis »

Poruka svima sa Arene : jebo vam sever Srbije mater!
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8855
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Radoye »

E sad da vidimo od cega smo napravljeni... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1939
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Grbavica.021* »

2:0...?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 987
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Mare_Liman »

2 гола у 5 минута, не памтим, доказ колико су нам слаби бекови, оба гола са крила, криминал
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Maki »

Rekoh li ja da odmaramo igrače... :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Mare_Liman wrote: Sat Apr 20, 2024 3:08 pm 2 гола у 5 минута, не памтим, доказ колико су нам слаби бекови, оба гола са крила, криминал
Uzasne reakcije na bokovima.
Kod drugog gola je mogao i Carevic bolje, ako se pripremao za ovaj mec, jer Cirkovic to radi stalno, a pre toga ga Lazarevic isto pusta u sredinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 987
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Mare_Liman »

Зукааааааа, 2:0 најопаснији резултат!
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2570
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Stexman »

Dajte neki link
Locked