31. kolo: TSC - VOJVODINA 3:2 (2:1)

lapo-lapo
Posts: 218
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by lapo-lapo »

Radoye wrote: Sat Apr 20, 2024 4:57 pm Ne moze stalno da se uzimaju bodovi na ludilo u poslednjim sekundama jbg.
Upravo tako! Generalno je TSC pokazao da je kvalitetniji, bolji su bili i u one dvije utakmice koje smo ih dobili ove sezone. Ne treba sad zaliti za ovim porazom, idemo svu snagu usmjeriti na kup.
User avatar
Milan
Posts: 4169
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Milan »

Turija wrote: Sat Apr 20, 2024 4:41 pm Dokle ce ovi sa arene da sude protiv Vojvodine pre vara.
Koji bezobrazluk u komentarisanju meca Vojvodine. Sramotno je blaga rec.

“Kada VAR potvrdi ovaj gol…”

Dakle, nije “ako”, već “kad”! Pa jbt…

Ovoj ekipi fali bar 30% više kondicije i snage. Problematično je i koliko šansi protivnici stvaraju protiv nas. Lako nas ozbiljnija ekipa može napuniti.

Lazarević… :frown:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Ne znam, ali ja nasim igracima ne mogu zameriti na zelji, igri i zalaganju. Da smo samo malo tacnije dodavali u zavrsnom delu terena, lako bi dosli do pobede.
Ne znam ko je imao veci posed u Topoli od Vose ( 59%) i vise suteva na gol i u okvir gola od domacina.
Po meni, mogao je uci pri kraju jos i Jovanovic, ali ocigledno mi ne znamo zastobon ne ulazi u igru u poslednje vreme?
Ne slazem se da je TSC bolji od nas, uopse, a ni u ovoj utakmici.

Sad neka se odmore i oporave do Kragujevca i da idemo u finale kupa na megdan sa jednim od blizanaca.
Last edited by Turija on Sat Apr 20, 2024 5:08 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9723
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »

Evo ovo sam napisao posle meca u Pancevu i sad komotno mogu da ponovim
Voja wrote: Evo jos dva neka moja zapazanja:

Prvo: Jeste da je 3:0, a moglo je lako da bude i 5, ali mi se ne dopada kako je protivnik lako i bez neke narocite igre dolazio u sansu. Rezultatski i po broju udaraca na gol se to ne vidi, ali mi se cini da bi nas recimo TSC pocepao da smo sa njima odigrali ovakav mec. Napred smo super, ali nazad to mora malo sigurnije. Meni je nestvarno da nam recimo kod njihove najbolje sanse (i odbrane Carevica) onakvom loptom udju u peterac :roll: A bilo je jos rupa tokom meca koliko hoces. Moramo biti cvrsci nazad.

Drugo: Ivanovic poceo da trpa, verujem da ce tako i da nastavi, pa kad dodje vreme i klub ce da zaradi. E sad me zanima, sta bi bilo da smo mi ovde svi u glas napisali "moze Pavkov"?
Last edited by Voja on Sat Apr 20, 2024 5:08 pm, edited 1 time in total.
Image
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by vdn slaninar »

Бољи је ТСЦ и то је то,разлика се смањила,рецимо за бекове су бољи.Радуловићу не прија клупа.Сери и Кораћ увек наоштрени за игру,увек велики допринос,два бека њиховог ранга довести.Распоред је тежак,ал шта је ту је,морамо негде брејк направити,данас нисмо успели.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2049
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by churguzijanac »

Morao je da ubaci Jovanovica jos dok smi gubili 2-1.Videlo se da fali pas.Zuka je sustao, a i Savicevic je morao napolje.

Voleo bih da vidim ponovo da li je Serijev pas zaustavljen rukom, ili mu to dodje ruka uz telo pa se ne svira.99% sam siguran da je bila ruka.

Mi bolji od TSC nismo, tako da nema šta da nas boli ovaj poraz.Dosta je igrača podiglo formu i nadam se da će nastaviti u tom ritmu.Drago mi je zbog Ivanovića i moram da pojedem go**o jel nisam baš mnogo verovao u njega.

Mnogo se bodova prosulo, ali smo i dalje u igri za 4 mesto, iako će verovatno i peto mesto voditi u Evropu. U istoj nećemo daleko dogurati ako se ne pojačamo, pre svega u odbrani, ali i u sredini.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Rabba »

Njegoš će zbog 4. žutog kartona propustiti cigane na Karađorđu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
rykerfcv
Posts: 763
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by rykerfcv »



Eh sad da li je rukom zaustavio loptu kod 3 gola?
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Nije je li, nego jeste. Inace, ne bi Seri digao ruku. Pomocni i glavni pustaju kontru.
I po ko zna koji put smo osteceni ove sezone.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1375
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Uvek sa tobom »

Нема се шта замерити играчима данас ихрали су максимално, штета због резултата.

Највећа замерка иде нама који смо се у срамном броју данас појавили у Тополи. Тако да баш и немамо права било шта да замеримо !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Savcic Luka
Posts: 348
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Savcic Luka »

Voja wrote: Sat Apr 20, 2024 5:07 pm Evo ovo sam napisao posle meca u Pancevu i sad komotno mogu da ponovim
Voja wrote: Evo jos dva neka moja zapazanja:

Prvo: Jeste da je 3:0, a moglo je lako da bude i 5, ali mi se ne dopada kako je protivnik lako i bez neke narocite igre dolazio u sansu. Rezultatski i po broju udaraca na gol se to ne vidi, ali mi se cini da bi nas recimo TSC pocepao da smo sa njima odigrali ovakav mec. Napred smo super, ali nazad to mora malo sigurnije. Meni je nestvarno da nam recimo kod njihove najbolje sanse (i odbrane Carevica) onakvom loptom udju u peterac :roll: A bilo je jos rupa tokom meca koliko hoces. Moramo biti cvrsci nazad.

Drugo: Ivanovic poceo da trpa, verujem da ce tako i da nastavi, pa kad dodje vreme i klub ce da zaradi. E sad me zanima, sta bi bilo da smo mi ovde svi u glas napisali "moze Pavkov"?
Slično sam konstatovao.

Dodao bih ono što je Rabba pisao još pre mesec-dva, Mateus-Njegoš-Zukić (Savićević) i celokupna naša igra bi bila stabilnija u odbrani i tečnija u napadu.
Jedini go za koji su bekovi direktno krivi jeste drugi kada je zalomio Lazarevića, dok su na svim ostalim imali čist višak u naših 16.

Ipak, nisam nezadovoljan, pre svega karakterom, a tome su doprinela pojačanja.
Sranje je što će Petrović propustiti tekmu sa ciganima.
Rakovac
Posts: 106
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Rakovac »

Voleo bih jednom da odem na Veternik da vidim kako ovi naši na treningu vežbaju odbranu. Na svakoj utakmici pa i na ovoj jako lako nam protivnici prave šanse. Plivanje, nepokrivanje igrača, duva sa svih strana. Dobili smo tri a mogli smo još tri da dobijemo. I pre par dana dali su nam dva gola i još se žestoko ispromašivali.
Inače, kvalitet fudbala nikakav. Možemo dobiti KG a još pre možemo i da izgubimo. Ni Čuka ni KG ni mi ne zaslužujemo evropu i ko god ode biće smejurija. Cigani će nas ako budu hteli poniziti u sledećem kolu.
I da, manje nas je bilo u Topoli nego ikad. A i publike je bilo manje.
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Mislim da je problem nase odbrane ( osim slabijih bekova), to sto ne igramo sa 2 zadnja vezna ( Petrovic- Mateus), pa duva velika promaja u nasoj odbrani u kontrama protivnika, kao i to sto nasi odbranbeni igraci stoje predaleko od protivnickih napadaca ( koji imaju vremena i prostora da se nameste i iskontrolisu loptu).
Nasi stoje daleko, jer nisu brzi, pa se plase da ih ne pretrce napadaci ( a i zbog slabije kondicione spremnosti), dok u napadu lako gubimo lopte. Malo nasih igraca izdrze duel igru i uz mnogo netacnih dodavanja otvore prostor za opasne kontre.

Ima Bandovic jos puno posla, iako su Seri i Korac doneli ozbiljan kvalitet, fali jos dosta za ozbiljnu i konstantno cvrstu igru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Maki »

Igrali smo odlično u ovom dvomeču i dali izuzetno tvrdom protivniku 5 golova, ukupno 7 u prvenstvu, što znači da su od nas primili svaki svoj 4. gol i izgubili 2/3 bodova. S druge strane mi smo od njih primili svaki svoj 7. gol, a odbrana nam je najslabiji deo tima. Pokazali smo zube. :cheers:
Utisci sa stadiona su brojni i svi odreda pozitivni. WC im je kao vasionski brod, a i šop, gde možete naći dresove u 2XL veličini, i to ne u slim nego redovnoj varijanti, jer jelte i oni su iz Vojvodine (ili Severne Srbije :mrgreen: ) kao i mi.
Još da istaknem da mi je srce puno i zbog toga što su danas 4 od 5 golova postigli naša dečaci, rođeni u Betaniji i prohodali na Vujadinu Boškovu (Zukić, Ivanović i Pantović).

PS. Nemojte biti previše grubi prema Lazareviću, jer je protiv sebe imao najboljeg levog napadača i drugog strelca lige Ćirkovića, koji redom tiraniše i bruka sve desne bekove lige, a dao je gol i Olimpijakosu u LE.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3873
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Deep Purple »

Nisam mogao da gledam utakmicu osim poslednjih dvadeset minuta utakmice i mogu slobodno da konstatujem da smo im se opasno približili igrački, ove sezone nam već daleko pobegli u startu takmičenja ali sledeće će biti opasna borba od drugog do četvrtig mesta.

Dva beka, jedan štoper i vezni i spremni smo sa svima da igramo dobro u kontinuitetu. Uvek je gadan osećaj posle poraza ali ima ovde itekako kvaliteta i konačno nešto na čemu može da se gradi tim i optimizam.

Fali još jedan dobar prelazni rok da se sredi skroz tim i onda samo podizati kvalitet od roka do roka sa igračem ili dva pametnim izborom.

I po samoj reakciji Lazetića jasno se videlo koliko i njima ova pobeda znači nakon dva poraza od nas.

Kao što je neko iznad i napisao najveća je razlika na bekovskim pozicijama.
Locked