31. kolo: TSC - VOJVODINA 3:2 (2:1)

Locked
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1271
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by MiSmoFKV! »

Nisam stigao danas da gledam utakmicu, samo pogledah šanse.
Deluje mi da je u duelu dve "egal" ekipe sad sreća bila na njihovoj strani i da zato nose 3 boda. Lep gol Zuke, namestio je nogu za slobodnjake. Poslednji igrač koji je dao više golova iz slobodnih beše Stanisavljević ili ima još nekog?

Ivanović odlično realizovao šansu, oduševljen sam ovim momkom kod Bože. Pravi centarfor.

Što se njih tiče, Pantović je zeznut igrač, fantastično kretanje bez lopte, a Ćirković me podsetio na Arjena Robena.


Edit: Zaboravio sam još jednu stvar, kako je Seriju poništen gol u NS, tako je i njima trebao biti poništen danas. Ono je rukom odnešena lopta.
Last edited by MiSmoFKV! on Sat Apr 20, 2024 8:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Milan
Posts: 4172
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Milan »

Šteta što nije ostalo bar nerešeno. Baš šteta…

Kod njihovog trećeg gola (ako sam dobro video) su imali 4 igrača u i oko 16, naspram naša 3, a nije da je bila kontra :shock: Odbranu ozbiljno treba popraviti.

Primetio sam jednu stvar, ali sam čekao da prodje još koja utakmica kako bih se uverio. Korać je vrhunski u odbrani, nema šta, ali su mu dodavanja prilično loša i na tome mora raditi. Govorim o svakoj iole dužoj lopti. Zna to da napravi problem. Danas smo i inače jako grešili u dodavanjima.

Jeste Lazarević lako proplivao kod drugog gola, ali sam mišljenja da je Carević to morao odbraniti.

Mi umorni i poraženi - Kragujevčani osokoljeni pobedom i pred svojom publikom. Biće jebeno u sredu…


p.s. Još jednom bih se načestitao Areni i sudiji!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

@Milane,
sve je tako, kako si napisao, osim da to nije bila njihova kontra kod treceg gola. Mozda nije klasicna, vec polukontra, ali ona je nastala propustanjem sudija da sviraju igru rukom igraca TSC, kada je klizecim startom zaustavio Serija u prodoru. Seri je to signalizirao podizanjem ruke. Tako da nije previse cudno sto je bilo vise njihovih igraca od nasih ispred Carevica.
Takodje mislim i da je ovo najslabija partija Carevica ( drugi gol, pa mozda i kod treceg je mogao bolje, kao i Djordjevic?).

Po meni, cak je problematicno da li je bilo ofsajda kod tog treceg gola?Var nije izvukao linije i prikazao ih. Ali je zato komentator arene trubio kako ofsajda nije bilo. Toliko mrznje prema Vosi, sa arene, vrhunska je neprofesionalnost i bezobrazluk. Sram ih bilo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Badaboom
Posts: 11
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Badaboom »

Razocaravajuca utakmica,i glup poraz na kraju.

Danas nismo bili na nivou iz prethodnih nekoliko kola, da li je doslo do zamora igraca ili sta je u pitanju?
Katastrofalan ulazak u mec,mi smo se tek posle drugog primljenog gola pojavili na terenu!

Kembel indijanac, Djordjevic jako lose,lazarevic za nijansu gori od Djordjevica! Vukan neprimetan(osim onog faula nad njim iz kojeg smo dali gol)!,da ne nabrajam dalje,manje vise kolektivno smo odigrali dosta lose,svaka cast na pokazanom karakteru i zelji da se vratimo u utakmicu,ali danas to nije bilo dovoljno da dodjemo do pozitivnog rezultata,falilo je tu najvise koncentracije a posle toga i fizicke spreme.

Moramo sada da se vadimo protiv crnih i crvenih kako znamo i umemo,3 boda protiv crnih ne smeju da se dovode u pitanje,pogotovo posle derbija i njihovog poraza danas.
Protiv ovih drugih ne znam sta da ocekujem,i pitanje je koliko cemo smeti da igramo protiv njih...

U sredu nas ceka Radnicki koji je u strasnoj formi! I to je utakmica sezone,kako za nas tako i za njih!
Moramo da udjemo 120% spremni i fokusirani protiv radnickog,ako ne prodjemo u finale verujem da je i borba za 4-to mesto u ligi gotova,mi posle 2 poraza cemo se tesko vratiti u pobednicki niz,a oni osokoljeni pobedom protiv cuke i ulaskom u finale kupa ce sigurno uzeti koji bod protiv crnih ili tsc-a.
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by draganas »

99% i peto mesto vodi u Evropu.
Pogledaš ko igra polufinale kupa, a znas da imamo 5 predstavnika za sledecu sezonu u Evropi.

tako da imamo velike šanse, a svakako da bi Kup bila premija - garantovano grupna faza.
CRD FCV
Posts: 1631
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by CRD FCV »

Лазетић је добро саставио план и раставио нас у првих двадесетак минута. Погледајте колико лопти уназад смо одиграли. Зукин гол је повратио баланс и добили смо елана.
Сери невидљив до другог полувремена а онда опет онакав какав је након асистенције.
Измене су слабо шта донеле. Радуле у неком свом свету, Вукан дао колико је могао али га нешто очигледно кочи.
Лазаревић је данас био чудно позициониран. Доста се пута појавио у средини.

Победила је боља екипа али имам утисак да смо заслужили бод.

Питање - коме је фирма добацивала "мађари"?
Имам осећај као да су нама на истоку.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9724
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Apr 20, 2024 6:20 pm Nije je li, nego jeste. Inace, ne bi Seri digao ruku. Pomocni i glavni pustaju kontru.
I po ko zna koji put smo osteceni ove sezone.
Mislim da se kada je ruka na zemlji ne svira igranje rukom (sem c.zvezdi), isti slucaj smo imali protiv Pazara mislim kada je malom Lanetu protivnicki igrac na isti nacin odneo loptu u 16m. i nista nije svirano. Cak je i zvezdi prvo sviran, pa nakon intervencije VARa ponisten penal ako se dobro secam protiv IMTa. Ponisten jer im nije trebao penal, dok je jedino u takvoj situaciji sviran penal bas za zvezdu i to bas u Topoli, al tad im je trebao penal. Uglavnom realno je da se to ne svira. A sto se tice toga "ne bi Seri digao ruku", pa digli su i oni svi kada je Korac navodno igrao rukom (a nije), tako da se ne mozemo voditi tim momentima. Inace koliko se kuka na sudiju, da je bio protiv nas prekinuo bi napad iz kojeg smo izjednacili na 2:2. Oni su nas nadigrali i to je to. Usli su napaljeniji u mec i to je sustina. A ono sto nas (forum) cini posebnim je i to da iako smo 2x u sezoni tukli TSC i cak i danas bili blizu neresenog, opet veliki deo forumasa konstatuje da su bolji tim od nas. Nesvakidasnja situacija rekao bih, ali realno zbog takvih stvari i jesmo drugaciji od ostalih :cheers:
Image
Badaboom
Posts: 11
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Badaboom »

draganas wrote: Sat Apr 20, 2024 11:01 pm 99% i peto mesto vodi u Evropu.
Pogledaš ko igra polufinale kupa, a znas da imamo 5 predstavnika za sledecu sezonu u Evropi.

tako da imamo velike šanse, a svakako da bi Kup bila premija - garantovano grupna faza.
Naravno,osvajanje kupa bi bila premija,ali i samim ulaskom u finale mi zaboravljamo ovaj danasnji poraz i dizemo se psihicki za predstojece duele koji nam slede u ligi,i borbu za 4-to mesto u slucaju da ne osvojimo kup,dok bi nas poraz totalno ukanalio.

Cetvrto mesto 99% vodi u kvalifikacije za ligu evrope,a samim tim i donosi nam vece sanse da ostanemo u evropi i posle sezone kupanja.

1 I 2 kvalifikacije za ligu sampiona
3 I 4 kvalifikacije za ligu evrope (ako osvajac kupa bude neka od prve 2 ekipe)
5 kvalifikacije za ligu konferencija

Najbolja opcija je da uzmemo kup naravno,a najgore po nas bi bilo da radnicki osvoji kup,onda nam je svejedno da li smo 4-ti ili 5-ti.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by naseljekolumbija »

2:2 рез. клађење уживо 71,72 минут- квота на тсц 1,35. Не бих даље коментарисао. :whistler:
Cane
Posts: 1034
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Cane »

Šta je tu je, ne vredi se mnogo baviti jučerašnjom utakmicom nego se okrenuti kupu i sredi. Kako god se uzme, nismo se osramotili, jedno nepovoljno iskustvo više, valjalo bi iz toga nešto naučiti i idemo dalje.
Svakako je i nas moralo biti više u Topoli, ali sad je i to prošlo pa ne vredi mnogo ni o tome.
User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

@Cane
Slazem se sa napisanim. Nismo se obrukali, utakmica je bila mnogo vise iznad proseka nase lige i opravdala derbi Lige i Pokrajine Vojvodine.

Mi smo uzasno usli u mec. Iako je bilo 2:0 za domace, osecao sam da cemo stici, pa mozda i pobediti. Zukic nas je sjajnim golom brzo vratio u igru ( dobro osmisljen slobodnjak - pretpostavljam da su to vezbali sa desnjakom i levakom na zaletu).
Cekao sam i da proradi Seri, sto se desilo u drugom delu utakmice.
Cekao sam da proradi i Savicevic, ali nesto to ide sporo sa njim. Kako je neko ovde napisao kao da ga nesto koci?
Razocarali su me i Kembel i Radulovic. Potpuno bez ucinka.
Takodje i Djordjevic mekocom u defanzivi na beku. Lazarevic, takodje, ali to vec sa poslovicno losim prostornim procenama terena i leta lopte.

Bez obzira na sve ispoljene nedostatke, zasluzili smo nereseno, ali neka se sad izvuku pouke iz ovog poraza i pobedi u Kragujevcu. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1631
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by CRD FCV »

LAZETIĆ ODUŠEVLJEN MEČEVIMA SA VOJVODINOM: PRAVI ROLERKOSTERI, MNOGO SAM NAUČIO OD KOLEGE BANDOVIĆA
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ica/480243
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8855
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Radoye »

Turija wrote: Sun Apr 21, 2024 11:57 am Bez obzira na sve ispoljene nedostatke, zasluzili smo nereseno...
Isto se moze reci i za TSC na Karadjordju prosle nedelje. Ako se pogleda ceo dvomec realan rezultat.

A TSC je ipak konstantniji ove sezone od nas pa zasluzuju da budu ispred na tabeli. Mi da gledamo da do kraja zadrzimo Cukaricki i Kragujevcane iza sebe i da izvadimo pouke iz svega sto nam se desavalo ove sezone za narednu, pa se posteno pokrbamo sa TSC za to trece mesto...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4172
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Milan »

Turija wrote: Sun Apr 21, 2024 11:57 am
Cekao sam da proradi i Savicevic, ali nesto to ide sporo sa njim. Kako je neko ovde napisao kao da ga nesto koci?
Razocarali su me i Kembel i Radulovic. Potpuno bez ucinka.
Takodje i Djordjevic mekocom u defanzivi na beku.

Složio bih se sa napisanim, a posebno bih još jednom apostrofirao Djordjevića i Radulovića. Radulović jeste imao ono dodavanje za pobedu u prošloj utakmici, ali mimo toga je bio bukvalno bez učinka. Kad primi loptu, kao da neće ni da pokuša da probije po boku.

Djordjević je jako kilav i nazad i napred. Deluje da nema snage da šutne loptu. Sva dodavanja su mu kao moja levom nogom, a moja leva je bože pomozi. U napadu kao da ne zna ni kako treba da se kreće, pa prečesto dolazi u situaciju da samo smeta Seriju i dovlači mu bespotrebno svog igrača.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked