31. kolo: TSC - VOJVODINA 3:2 (2:1)

User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Dokle ce ovi sa arene da sude protiv Vojvodine pre vara.
Koji bezobrazluk u komentarisanju meca Vojvodine. Sramotno je blaga rec.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2049
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by churguzijanac »

Ajde Bandovicu daj malog Laneta
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by kulijana »

Moram reci da ovu ekipu ne otpisujem na 3 2 i 5 minuta do kraja, sto je lep osecaj za promenu, imaju karakter.
Istocno stajanje
Posts: 543
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Istocno stajanje »

Rekoh ja da nam ovakav raspored u plej ofu nikako ne odgovara. Ne smem ni da zamislim sta ce biti ako ispadnemo iz kupa.
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Salvador »

Meni se uopšte ne sviđa kako su danas igrali - bezvoljno i jalovo, razočaran sam, nije to dovoljno za Evropu!
Svi su bili dosta slabi, ali Lazarević je baš zalutao na terenu.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Neizlecivi »

Kakvo je pobogu ovo sudjenje 8 tekmi zaredom nas useravaju
Wild Srem
Posts: 124
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Wild Srem »

Salvador wrote: Sat Apr 20, 2024 4:49 pm Meni se uopšte ne sviđa kako su danas igrali - bezvoljno i jalovo, razočaran sam, nije to dovoljno za Evropu!
Svi su bili dosta slabi, ali Lazarević je baš zalutao na terenu.
Kembel katastrofa-udje Radulovic isto kao pao sa Marsa, o Lazarevicu ne treba trositi reci nadam se da njemu i Bjekovicu nece biti produzeni ugovori i da ce biti dovedeni neki krsteni bekovi.
User avatar
rykerfcv
Posts: 763
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by rykerfcv »

Lazarevic :frown:
Mi smo ekipa koju je var ubedljivo najvise ostetio ne u zemlji nego na celom kontinentu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8855
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Radoye »

Ne moze stalno da se uzimaju bodovi na ludilo u poslednjim sekundama jbg.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 987
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Mare_Liman »

Пресликана утакмица из Новог Сада, требају нам бекови под хитно! Ја не замерам ништа, борили су се, опет судије, опет немамо среће, практично из 3 праве прилике 3 гола, генерално јако тврда и тешка утакмица, не могу да верујем да смо се против тсца у тополи вратили након 2 гола минуса, овде су се мучили и близанци а ми да смо одморнији ја сам убеђен да би дошли бар до бода, Његош и Кораћ нестварни на терену, Његош 90 минута трчи, бори се, има жути скоро целу утакмицу не јебе живу силу буквално мене јако занима податак колико је претрчао данас, правио разлику, борио се, гризо, Кораћ нестваран, колико пресечених акција, борбе, стартова, добијених дуела, сјајно! Идемо даље да се одморе и да добијемо Крагујевчане, опет кажем штета бар бод да смо освојили овако идемо ко попишани у Крагујевац, ал свакако са мотивом да се вратимо на победнички колосек, опет битан и податак да смо у Тополи са 2-0 дошли на 2-2, јер сам убеђен да ће то исто бити потребно и у Крагујевцу јер се видело о каквој екипи је реч у утакмици данашњој са Чукаричким, момцима се нема шта замерити, гину, гризу и види се озбиљан умор, видећемо како ће се преживети плеј-оф...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9725
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »

Kada primis onako tri amaterska gola, realno ne znam koji je smesniji, onaj treci se ne prima ni na malom fudbalu, onda je dzaba kriviti sudiju, koji je istina gresio. Iako je treci gol smejurija i amaterizam cele odbrane, samo jedan igrac je mogao da ga spreci, da mu dusa nije bila u nosu vec tada
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 823
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Pera Centar »

Bekovi očaj. Zady igračina za sve u ovoj ligi. Mislim da je opšta panika kod protivnika kad lopta ide ka njemu i danas su ga TSC-ovci udvajali.
fare
Posts: 2802
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by fare »

Meni nije jasno kako smo mi uspeli ovu utakmicu izgubiti majke mi :shock:
ssnigd
Posts: 3379
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by ssnigd »

Koliko retardiran poraz. Uhvatih sebe da kazem kako nisu bolji od nas i u najgorem slucaju ostaje 2:2 i onda ovo. .
Moglo je da ode na svaciju stranu, danas je otislo protiv nas. Srecu moramo zasluziti, ne dolazi nikada sama, a posebno ako poklanjamo golove.
Fale nam bekovi kvaliteta "Seri" i "Korac".

Jako glup poraz!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Red Marquis »

Ovo je neki naš trenutni maksimum, nisam ni očekivao više. Neke rupe u timu nemamo čime krpiti i tako će biti do kraja sezone.
Više me nervira konstantno loše suđenje i još konstantniji govnarluk sa smrdljive arene, svaku situaciju odmah presudi protivniku unapred.
Io odio Belgrado
Locked