30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Wild Srem
Posts: 117
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Wild Srem »

Svaka cast danas svima koji su bili na stadionu, bas lepa atmosfera, sudiju smo sto se mene tice lepo pocastili sa zapada, gledam sad highlists, SMRDLJIVA arena sport i njihovi komentatori, je**m vam mater svima ako citate ovo.
Da li postoji sansa za sledecu sezonu da raskinemo taj ugovor sta li je vec sa arenom i odredjujemo SAMI SEBI satnicu utakmice kad cemo igrati, verujem da se klub pita da bi stavio bar 18h ili 19h danas da se igra,ubedjen sam da bi bilo bar 1000 ljudi vise na stadionu, a ne smrdljivoj areni odgovara u 16:30 i tad igramo...
Sto se tice sportskog dela mi ako mislimo u Evropi nesto, mi moramo da se zahvalimo Lazarevicu i Bjekovicu i dovedemo krstenog desnog beka podhitno!!!
Sve u svemu euforija traje, idemo dalje, da okupiramo Backu Topolu i napravimo tamo domacinsku atmosferu, ovi momci to zasluzuju posle svega pokazanog do sad.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Apr 14, 2024 10:57 pm

Mislim da sam jedan od retkih na forumu koji nikad nije niti ce pljuvati Lazetica, svidjalo mi se kako je vodio Metalac, svidja mi se kako vodi i TSC, svidelo mi se i to sto je hteo pobedu danas iako mu i bod bio vise nego dovoljan, jednostavno je doveo ekipu da igraju fudbal, a od svega mi se najvise svidela njegova zadnja recenica na konferenciji jer je momacki u pravu. SRAMOTA!!!
Ja taman da podelim to i vidim da si okačio.

Meni je antipatičan ali za sve rečeno na konferenciji posle meča je u pravu a i izrasta u dobrog trenera.
User avatar
Milan
Posts: 4167
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Milan »

Voja wrote: Sun Apr 14, 2024 6:54 pm Seri da cistu loptu jednom beku (prvo poluvreme) on je ispuca u aut (ispred naseg gola), da pred kraj cistu loptu drugom beku on je centrira 3 metra ispred sebe (ispred njihovog gola) - katastrofa.

Ovo sam baš bio prokomentarisao i zapitao se šta je Seriju u glavi kad vidi ovo. :D


Što se utakmice tiče, prvo bih pohvalio brojnost istoka i zapada. Daleko više od mojih očekivanja! :lala:

Bravo za pobedu! Za ovakve trenutke se živi. Čim je malo bolja poseta i atmosfera, čim se na terenu igra gledljiv fudbal, sve dobije neki smisao. Cela tribina skoči nakon gola, a ne kao kad nas je 300 na zapadu i neki ni ne zatapšu kod gola kakvo mrtvilo zna da bude. Puno dece je danas bilo, te se nadam da ih ovakve tekme kupuju na duže staze.

TSC po meni danas bolji i deluju kao izuzetno ozbiljna ekipa. Realno gledajući, mi se u drugom poluvremenu nismo videli. Iznenadili su me što ni sa 2:2 nisu bili zadovoljni, već su hteli skroz da preokrenu. Lepo se kreću bez lopte, što je naša najveća boljka i o tome ovde drvimo u prazno.

Nekoliko crtica:

- Sudija da se napuši kurca, a arena i komentator da se napuši kurca i najede govana!
- Upala mi je u oči Zukićeva zatečenot kod izmene i nezadovoljstvo.
- Vukanović danas beskrvan, a čak se ni golu nije uobičajeno radovao. Nisam navikao, pa mi je bilo čudno.
- Lazarević danas KATASTROFALAN u odbrani. U napadu ništa bolji.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Savcic Luka »

Ovo sa TSC-om izrasta u jedan lep derbi (crna i crvena go**a ne računam). Neko je već lepo primetio, deca u Vošinim i deca u dresovima TSC-a. Isto i mi kod njih u Topoli.
Da, oni su igrali fudbal i igrali do kraja, a ne kao Čuka kada je trener usporavao izvodjenje auta.
Možda su nas nadigrali u pogledu poseda, ali naša pobeda je zaista zaslužena.

@Milan
Lepo si primetio za Aleksu, a sad kad malo bolje razmislim i na Brdu u kupu je delovao umorno. Ne bih rekao da postoji nešto skriveno. Prednjačio je kada je ekipa pozdravljala navijače. Mene je iznenadilo kako nije ma vreme krenuo na onu loptu kada mu je Ivanović gurnuo glavom. Možda je jednostavno fizički malo pao, ne znam…

A što se tiče izmena, mislim da su sve bile pogrešne i da je pogrešan tajming. I Campbell je isto reagovao kao Zuka.
Da li Radulović mora da igra?? Meni liči da mora.
Campbell je em u zamahu, em ume sa obe nove da igra, dok se Radule 100 godina namešta na levu.
Izmene su mi neobjašnjive.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Deep Purple »

@Savcic Luka

Ne znam koliko Radule mora da se namešta ali je jedan od retkih koji onakvu loptu može da pošalje u 95om minutu (i poslao je) za asistenciju za pobedu.
Last edited by Deep Purple on Mon Apr 15, 2024 7:32 am, edited 1 time in total.
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Mon Apr 15, 2024 7:13 am @Savcic Luka

Ne znam koliko Radule mora da se namešta ali je jedan od retkih koji onakvu loptu može da pošalje u 95om minutu (i poslao je) za asistenciju za pobedu.
Ništa protiv Raduleta. Često ume da se okreće na levu nogu u trenutku kada (bar se meni čini) može sa ide centaršut desnom. Kempbel je u Pančevu pogodio Ivanovića u trepavicu. Možda nije u 95, ali zadnjih utakmica igra odlično konstantni i to ne treba izgubiti. Mišljenja sam da je izmena bila prerano.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Deep Purple »

Savcic Luka wrote: Mon Apr 15, 2024 7:27 am
Deep Purple wrote: Mon Apr 15, 2024 7:13 am @Savcic Luka

Ne znam koliko Radule mora da se namešta ali je jedan od retkih koji onakvu loptu može da pošalje u 95om minutu (i poslao je) za asistenciju za pobedu.
Ništa protiv Raduleta. Često ume da se okreće na levu nogu u trenutku kada (bar se meni čini) može sa ide centaršut desnom. Kempbel je u Pančevu pogodio Ivanovića u trepavicu. Možda nije u 95, ali zadnjih utakmica igra odlično konstantni i to ne treba izgubiti. Mišljenja sam da je izmena bila prerano.
Ma razumem te u potpunosti ali opet kada ne menja onda pišemo igrači umorni, izginuli na terenu, što ne menja?

Kada promeni onda što menja :mrgreen:

Generalno je objasnio na konferenciji, dve nedelje, pet utakmica, ogromna potrošnja.

Najvažnije da smo izvukli utakmicu na kraju u svoju korist, trebala nam je ovako neka utakmica protiv ekipe iz vrha.
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Turija »

Ja mogu samo da prokomentarisem, ono sto godina pisemo ovde, sto je Lazetic rekao na kraju konferencije:
Takva utakmica, a pitanja nema???

Ne razumem da neko, ko je profesionalni novinar, dodje na konferenciju i nema ideju sta da pita? :oops:
Jadno izgleda takva konferencija za sve. I trenere, nas navijace i prisutne medije.
Hajde, pred utakmicu da nema pitanja, jos i razumem, ali posle utakmice nikako.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1913
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Grbavica.021* »

ГОЛОВИ И ПОБЕДЕ У НАДОКНАДИ НИСУ СЛУЧАЈНОСТ, НЕГО ВОШИНА СПЕЦИЈАЛНОСТ

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ost/479701
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Turija wrote: Mon Apr 15, 2024 8:12 am Ne razumem da neko, ko je profesionalni novinar, dodje na konferenciju i nema ideju sta da pita? :oops:
Ja zaista znam jako malo ljudi koji znaju da su malo placeni, a da se za posao i dalje cimaju i rade vise od onog minimuma. Kad malo bolje razmislim, ne znam nijednu osobu s takvom etikom. Svaki od njih tamo je usao sa ciljem da snimi izjave, jer je to minimum, iskuca ih posle utakmice i kraj price. Kao i neke druge profesije, kada budu za to pristojno placeni, moci cemo da ocekujemo to sta dobijemo od novinara iz drugih sfera drustva, kojima je novinarstvo poziv. Sportsko novinarstvo retko potpada pod tu kategoriju. Cast izuzecima.
hvylarn
Posts: 400
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by hvylarn »

Svaka čast igračima i borbi do poslednje sekunde. Konačno imamo igrače koje prave razliku na terenu. Do nove pobede!
CRD FCV
Posts: 1613
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by CRD FCV »

Пре почетка сам написао да је мало људи на истоку и испостсвило се да то није коначан број. Исток се фино попунио за своје услове и опет је то заличило на доба пре рефлектора, пржење на скоро 30 степени. Чији је то хир био, због чега је онда услов да се имају рефлектори? Разумем само део да сњ унапред мора одредити термин и да је за очекивати да у Априлу немамо ове температуре али и клима се мења, утакмице се морају играти најраније у 6 након што се сат помери на летње рачунање времена.

Утакмица тврда, ТСЦ боља екипа, ми имамо поједине играче који су бољи од њихових. Они играју заједно годинама, наши тек три месеца осим пар играча.
Банда или мења касно или прерано. Објаснио је зашто али је могао сачекати и још који минут са њима. Добро је испало на крају.
Суђење веома дискутабилно. Свашта се могло и није морало судити.
Атмосфера је морала бити боља. Запад је био доста умртвљен с обзиром на бројку.

Све у свему Банда гази и не престаје.
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Mon Apr 15, 2024 7:35 am
Savcic Luka wrote: Mon Apr 15, 2024 7:27 am
Deep Purple wrote: Mon Apr 15, 2024 7:13 am @Savcic Luka

Ne znam koliko Radule mora da se namešta ali je jedan od retkih koji onakvu loptu može da pošalje u 95om minutu (i poslao je) za asistenciju za pobedu.
Ništa protiv Raduleta. Često ume da se okreće na levu nogu u trenutku kada (bar se meni čini) može sa ide centaršut desnom. Kempbel je u Pančevu pogodio Ivanovića u trepavicu. Možda nije u 95, ali zadnjih utakmica igra odlično konstantni i to ne treba izgubiti. Mišljenja sam da je izmena bila prerano.
Ma razumem te u potpunosti ali opet kada ne menja onda pišemo igrači umorni, izginuli na terenu, što ne menja?

Kada promeni onda što menja :mrgreen:

Generalno je objasnio na konferenciji, dve nedelje, pet utakmica, ogromna potrošnja.

Najvažnije da smo izvukli utakmicu na kraju u svoju korist, trebala nam je ovako neka utakmica protiv ekipe iz vrha.
Da budem jasniji.
Apsolutno treba da menja, a mislim (nakon bitke svi generali), da su ove izmene bile loše.

Što se tiče Radulovića, apsolutno je dobar igrač za našu ligu (možda i šire) i treba ekipi. Takodje, apsolutno je da je trebao dobiti minute juče, kako bi se polako vraćao, ali ne mislim da je trebao ući kad je ušao. Moja poenta je samo da smo dobila Campbella (na sveopšte iznenadjenje) i da ga ne treba izgubiti sada. U prvom delu sezone ja sam mislio da je on za atletiku, ali u zadnjih 4-5 utakmica njegov doprinos je ogroman. Možda mu je prijao dolazak Serija, možda druga postavka igre, šta god…

Ista logika kao Carević-Rosić.

Ispada da kritikujem i crnim, medjutim nije. Ja bih bio zadovoljan i da je ostalo 2:2, jer vidim da ima prostora za dalji napredak i da se radi. Nisam u fazonu da nakon dve-tri loše stvari pljujem po bilo kome i bilo čemu.
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Forza Voša »

Pobeda je pobeda i otud sa svim ovim vezanim rezultatima razumem hajp ali ono sto me mori je kakav bi utisak forumasa bio da se ista ova utakmica zavrsila u korist TSC-a. Za dve klase su nas nadigrali, opasni u svakom napadu i iako nemam zelju da mracim deluje mi na osnovu onoga sto sam juce gledao da vec u subotu mogu da nam spakuju 4-5 komada.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Red Marquis »

Forza Voša wrote: Mon Apr 15, 2024 2:21 pm Pobeda je pobeda i otud sa svim ovim vezanim rezultatima razumem hajp ali ono sto me mori je kakav bi utisak forumasa bio da se ista ova utakmica zavrsila u korist TSC-a. Za dve klase su nas nadigrali, opasni u svakom napadu i iako nemam zelju da mracim deluje mi na osnovu onoga sto sam juce gledao da vec u subotu mogu da nam spakuju 4-5 komada.
Naravno da mogu jer mi bekove nemamo, Lazarević pogotovo, najveća rupa tima. Imamo jednog kvalitetnog štopera. Oni su posložena ekipa, a mi smo zbir pojedinaca apsolutno neujednačenog kvaliteta. Ne krivim trenera, to je odlika naše - železnička stanica transfer politike. Ono što je dobro je što su dosad pokazivali da umeju da izguraju 90 minuta i da su se čini se, mentalno podigli.
Iskreno, mogu sve da očekujem od nas u plej ofu, od briljiranja do toga da nas neko odvali.
Io odio Belgrado
Locked