30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1369
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Uvek sa tobom »

Јел се зна када је утакмица за викенд у Тополи? Надам се неком добром термину и инвазији :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Videlo se sada, sto zbog njihove filozofije, sto zbog cinjenice da su individualno u odbrani jedna prosecna ekipa, da isto tako mogu i da dobiju tri komada. Seri se setao kroz njihovu zadnju liniju, a pritom su inferiorni i u vazduhu.

Ako ne bude bilo neke preterano oprezne igre, po kojoj nijedan od njih dvojice nije poznat, ocekujem pregrst golova. Mentalna snaga tima ce presuditi. Iskustvo je na njihovoj strani. Hajp i momentum na nasoj. Individualno smo bolji, s tim da bas skripe bekovi. Ako nas ne slome u prvih 30ak minuta, bice jako jako dobra utakmica, uz pregrst golova, ali ne da ne moze da se prognozira nista, nego samo kladionicarski reci 3+ i to je sve sto moze da se predvidi.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Deep Purple »

Forza Voša wrote: Mon Apr 15, 2024 2:21 pm Pobeda je pobeda i otud sa svim ovim vezanim rezultatima razumem hajp ali ono sto me mori je kakav bi utisak forumasa bio da se ista ova utakmica zavrsila u korist TSC-a. Za dve klase su nas nadigrali, opasni u svakom napadu i iako nemam zelju da mracim deluje mi na osnovu onoga sto sam juce gledao da vec u subotu mogu da nam spakuju 4-5 komada.
Ali je isto tako činjenica da je Tsc izgubio tri meča ove sezone kod kuće i da je jedan poraz od nas.
U gostima su izgubili jednu i to isto od nas tako da ja ne bih generalno prognozirao tih 4-5 golova. Ja sam čak mišljenja da će biti 0-2 utakmica a malo hrabrija prognoza glasi 0:1 za nas.

Sigurno će želeti da se revanširanu za dva ovosezonska poraza i kao i uvek ima da izađu jako i ofanzivno a mi pametnom igrom da to iskoristimo.

Ako je Čukarički izdržao tamo verujem da možemo i mi a videli smo i da smo u stanju da tamo i pobedimo.
User avatar
Salvador
Posts: 1072
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Salvador »

Milan wrote: Mon Apr 15, 2024 12:20 am
Nekoliko crtica:

- Upala mi je u oči Zukićeva zatečenot kod izmene i nezadovoljstvo.
- Vukanović danas beskrvan, a čak se ni golu nije uobičajeno radovao. Nisam navikao, pa mi je bilo čudno.
- Lazarević danas KATASTROFALAN u odbrani. U napadu ništa bolji.
Ovo su i moji neki glavni utisci, mislim da je trener promašio sa nekim izmenama, ali dobro je na kraju ispalo, pa da se ne bunim previše.
Lazarević je baš bio slab, ozbiljno je proplivavao i mislim da smo na tom mestu bili najslabiji juče.

Takođe mi se nije svidelo što nisu pravili presing na njihove igrače dok su imali loptu, redovno su stojali na min 3-4m od njih i puštali ih da grade igru kako hoće.

Mislim da ima prostora da čitav tim igra brže i napaljenije, napadački od početka do kraja i bez nekog preteranog taktiziranja - delimično smo videli neki progres u poslednjim tekmama, ali ima tu još mnogo prostora za napredak.

U svakom slučaju, lepa predstava juče i važna 3 boda.
Firma kej
Posts: 171
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Firma kej »

Juče na stadionu je bilo savršeno i uživao sam na meču. Bio je ovo pravi derbi 5 golova + jedan poništen, čarki, lepih šansi itd.
Carević - ništa posebno po meni slab njegov meč
Lazarević - takođe slabo morao je bolje
Korać - pored gore pomenute dvojke on je takođe bio loš ma ko se slagao samnom ili ne
Jeličić - solidan
Indio - dobar za vezu ne za beka, spor kriv kod drugog gola i petljanje njihovo me stvarno nerviralo juče.
Savićević - fino odigrano uz Petrovića drži vezu
Petrović - momak koji iz meča u meč je sve bolji i nadam se da će ostati i sledeće sezone.
Kembel - brz, snažan, moćan, ali morao je pomagati Lazi u odbrani kada on ode napred
Seri - brz, spretan, moćan, ali i u jednu ruku dosta sebična osoba.
Ivanović - momak koji igra fudbal iz ljubavi što se i vidi i samo neka tako nastavi biće klasa u ligi petice za koju godinu.
Izmene:
Vukanović - igrač koji je u slobodnom padu bori se on ali nije to samo dovoljno
Đorđević - izašao iz povrede i odigrao sasvim korektno
Radulović - kakav povratak posle povrede i kakav njegov meč, dobra igra dobra centaršut i želja za fudbalom
VošaNS
Posts: 756
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by VošaNS »

Lazarević je juče bio ubedljivo najgori pojedinac na terenu. Svaki napad gostiju išao je na našu desnu stranu i ispadanjem Lazarevića smo i dobili taj drugi gol. Ističe mu ugovor na leto, iskreno nemam ništa protiv da ode i dovedemo krštenog beka. Ista situacija je i na levoj strani. Indio nije bek to mora svima da bude jasno. Giorbelidze je sklon povredama i kiksevima i do sad se nije uklapio sa ekipom. Djordjević ne može da bude prvi izbor, a Bukinac je zreo za pozajmicu. Bekovi su nam najkritičnije pozicije u ekipi.
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by 1892 »

Forza Voša wrote: Mon Apr 15, 2024 2:21 pm Pobeda je pobeda i otud sa svim ovim vezanim rezultatima razumem hajp ali ono sto me mori je kakav bi utisak forumasa bio da se ista ova utakmica zavrsila u korist TSC-a. Za dve klase su nas nadigrali, opasni u svakom napadu i iako nemam zelju da mracim deluje mi na osnovu onoga sto sam juce gledao da vec u subotu mogu da nam spakuju 4-5 komada.
Ovo je prva utakmica u čitavoj sezoni gde smo bili za nijansu slabiji tim na terenu a pobedili smo. U obrnutoj situaciji smo bili minimum 7-8 puta. Tako da mirne duše možemo reći da smo ovo zaslužili.

Takođe oĉekujem pobedu i idući vikend. Dva puta smo ih (pomalo) nezasluženo dobili pa.verujem da će oni svim silama krenuti u napad što nam skroz odgovara da im iz tranzicije utrpamo par komada preko Serija, Kempbela, Alekse...
Come on you Reds!
User avatar
N13
Posts: 2037
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by N13 »

Slazem se za bekove.
Ali tu je najveci problem to sto je domace trziste bekova jako, jako slabo. Nemamo ih ni u reprezentaciji, i to traje vec mnogo godina.

Trositi mesto stranca na bekove je malo bezveze.
Srecom EU igraci vise nisu stranci, pa se mozda tamo okrenuti.
Naci nekog u drugoj Francuskoj, Spanskoj ili Italijanskoj ligi. Eventualno Hrvatska. Nisam siguran kakva je situacija sa bekovima kod njih.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Firma kej wrote: Mon Apr 15, 2024 3:32 pm Seri - brz, spretan, moćan, ali i u jednu ruku dosta sebična osoba.
Kako jednom recenicom urusiti sopstveni kredibilitet kada je u pitanju fudbalsko znanje i analiza: Pokazna vezba.
:mrgreen:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1913
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Grbavica.021* »

Uvek sa tobom wrote: Mon Apr 15, 2024 2:38 pm Јел се зна када је утакмица за викенд у Тополи? Надам се неком добром термину и инвазији :cheers:
Сад за овај викенд, чекају се да се данашње утакмице заврше па ће ваљда већ сутра бити објављен комплетан распоред за плеј оф. :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote: Mon Apr 15, 2024 4:09 pm
Firma kej wrote: Mon Apr 15, 2024 3:32 pm Seri - brz, spretan, moćan, ali i u jednu ruku dosta sebična osoba.
Kako jednom recenicom urusiti sopstveni kredibilitet kada je u pitanju fudbalsko znanje i analiza: Pokazna vezba.
:mrgreen:
:D
Ja Seriju samo jedno zameram, a to je što ima previše poverenja u svoje saigrače. Da je malo sebičniji nadavao bi se golova. Tona akcija propadaju kada lopta pređe u noge nekog drugog.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Deep Purple »

User avatar
rykerfcv
Posts: 745
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by rykerfcv »

Zaboravio sam da napomenem Seidov osmeh ispred severa.
NEPROCENJIVO
Vidi se da je atmosfera odlicna medju njima, osmesima igraca i sami zagrljaji posle utakmice.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Posts: 1613
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by CRD FCV »

Чумић са Ланетом и Красићем
https://www.zurnal.rs/scc/clanak/181609 ... i-krasicem
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2680
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Post by Grof Žekula »

Uvek sa tobom wrote: Mon Apr 15, 2024 2:38 pm Јел се зна када је утакмица за викенд у Тополи? Надам се неком добром термину и инвазији :cheers:
Субота у 15.
Locked