30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

User avatar
N13
Posts: 2037
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by N13 »

Jos jedna utakmica koja mi je oduzela 2 godine zivota... kidanje nerava.

Cestitke momcima na pobedi, trebalo nam je ovo, euforija traje i dalje.

Kod slobodnjaka kad sam video da se Zukic namesta, rekao sam 'ne opet Zuka slobodnjak'... ali me je dobro ucutkao. Napokon da ga ubode.
Serija ce cigani zeleti dovesti na leto, svim sredstvima. Siguran sam da terza nece zeleti da mi imamo najboljeg stranca u ligi. Tu ce da idu u politicki pritisci i bice pravi test za upravu da se odoli tim pritiscima.
Korac je uspeo nemoguce. Pored njega je cak i Jelicic izgledao kao fudbaler. Iako je duvalo u odbrani, mislim da stoperi nisu tu krivi.
I za kraj, Njegos. Ma motor ove ekipe. Nek je bio cigan i 5 puta, on nam je 50% tima. Svuda ga ima, a igra tako jednostavno. Jos kad vidim kako emotivno reaguje kod svake situacije, gola, sudijske odluke, prilike... alal vera, nikad se ne bi reklo da je samo igrac na pozajmici.
Posle tekme Vukanovic vodi ekipu da se pozdravi sa sve 3 tribine, sjajno.

U Topoli se nadam da ce se igrati u nedelju uvece. Ukoliko bude subota ili neki debilni dnevni termin, nazalost bice to, cini mi se, prva nasa utakmica u Topoli koju cu propustiti, zbog privatnih obaveza. Ali ko god je u mogucnosti, treba otici i napraviti domacinaku atmosferu tamo. Zasluzili su to ovi momci.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1368
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Uvek sa tobom »

Ау каква утакмица, кад се сад нисам шлагирао.

Главни утисци су следећи, иритирајуће лоша испуцавања Царевића, чак и кад има времена да испуца, изласком Савићевића доста смо по мени изгубили на средини, он уме да задржи лопту и сачека има сигуран пас искрено нисам од њега толко очекивао, за Његоша све речено, Кораћ одличан, Сери мајстор, не знам шта је Божа радио са оним изменама и која је то формација била, ал ето исплатило му се.

Друго судија је целу утакмицу навлачио, дал због незнања или нечег другог, пропустио бар 4 жута да да играчима тсц, а нама давао за све. Линијски до истока се свађа са навијачима и ако сам добро разумео позива их после утакмице испред стадиона, то нема ни у бетон лиги :mrgreen:

Браво за публику, а и играче овакве утакмице враћају навијаче на стадион!

ПС Колко Његош има картона, јел се бришу картони за плеј-оф?

Дал је могуће да се након вар провере играчу да жути картон (као Серију), а да вар не проверава други жути картон, односно црвени? Или је то још једна грешка судије.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
fare
Posts: 2793
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by fare »

Sada da ih razvalimo i u Topoli da se malo spuste na zemlju jel realno smo kvalitetnija ekupa samo je trebalo vremena da se uigramo :D
Slažem se mnogo smo pali izlaskom Vukana i Zuke a moje je mišljenje da je menjao Lazarevića a Kempbela ostavio na njegovo odigrao bi ok sto posto.
Last edited by fare on Sun Apr 14, 2024 8:48 pm, edited 1 time in total.
Duplof
Posts: 865
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Duplof »

Uf, kakvu smo utakmcu gledali danas...

Nemam šta posebno dodati, bilo je lepo biti na stadionu danas i pržiti se na istoku uz pobedu naših :D
Dobri timovi, dosta golova, neizvesnost, preokreti, lepa poseta, podrška za obe ekipe, sve je to što će ljude vratiti na stadion. Zato se mora raditi na marketingu, da probudimo uspavane!

Uzmite u obzir da TSC nije igrao Kup tokom nedelje, mi jesmo i to sa identičnom postavom (a podsetimo se da je tad bila samo jedna izmena). Sad se oporaviti i odmoriti pa da ih pobedimo i u Topoli!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Savcic Luka »

N13 wrote: Sun Apr 14, 2024 7:59 pm
Serija ce cigani zeleti dovesti na leto, svim sredstvima. Siguran sam da terza nece zeleti da mi imamo najboljeg stranca u ligi. Tu ce da idu u politicki pritisci i bice pravi test za upravu da se odoli tim pritiscima.
Šta nas boli sad ona stvar. Pa premijer je Slaninar… :greenbutt:
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Turija »

Cestitke momcima na zelji i istrajnosti i Njegosu Petrovicu za nasu pobedu.:lala:

Ja sam od onih koji nisu mogli otkazati zakazan rostilj, pa cak nisam mogao ni odgledati utakmicu na tv. Jedino sto je dobro, to je da kad ne odgledam mec, mi pobedjujemo. Sad se pomalo plasim toga.

Pogledao sam pregled utakmice i mogu reci, jedino, da smo dali golove milimetarski tacnim sutevima - neodbranjivim, a primili jeftino ( da li je kod prvog gola Carevic bio na lopti?).
Statistika prvog poluvremena : ,,ubili" nas posedom, a mi njih golovima. U drugom smo stigli skoro i do egala u posedu :cheers:

PS
Ne znam, meni nije jasan taj faul, kod ponistenog gola Serija??? I sudija je dugo gledao, samo je ovaj komentator arene trubio, non stop, kako je bilo gazenja, pa ja i dalje mislim da komentatori arene debelo, da ne kazem kljucno, uticu na odluke vara i samog sudije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 744
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by rykerfcv »

Veoma tezak dan za gledanje a kamoli navijanje na utakmici :mrgreen:
Nisam video od barjaka drugi gol,ali sam se radovao ko da sam ga ja dao,Zapad i istok sjajna brojka,na severu manja brojka ali odlicno zezanje i navijanje.Sjajna uvertira pred playoff
Pohvale za Vukanovica koji je pokrenuo pesmu i Savicevica koji je zadnji ostao od igraca i aplaudirao nam. Cigani zavoleli klub munjevito brzo :devil:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
SlaninarIzNS
Posts: 16
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by SlaninarIzNS »

Jel neko zna raspored za play off jel je otkriven ili da cekamo da Bude zvanicna informacija
ssnigd
Posts: 3370
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by ssnigd »

Jos jednom, arenisport zelim sve najgore. Ciganskom komentatoru sa arenesport takodje. Ko si ti, amateru nesretni, da nesto zakljucujes?!?!
Uprava mora da reaguje na ovakvo sudjenje u Novom Sadu. Ovo je kriminal cist.
Lepa brojka na tribinama, steta za termin i ovo kuvanje na istoku i severu. Uz reflektore bi bilo mnogo lepse.
Tsc, jako ozbiljna ekipa za nase uslove. U svakom iznosenju lopte imaju po dva igraca slobodna. Znaju gde treba da stoje. Tehnicki takodje vrlo dobri. Djakovac, motor i prava radilica.
Vidi se da su ispred nas, jer su radili dobru selekciju igraca nekoliko prelaznih rokova i drzali istog trenera na klupi.
Nama trebaju jos tri Serija i dva Koraca i da kazemo da smo spremni za grupu u Ligi konferencija.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mark Renton
Posts: 122
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Mark Renton »

SlaninarIzNS wrote: Sun Apr 14, 2024 9:21 pm Jel neko zna raspored za play off jel je otkriven ili da cekamo da Bude zvanicna informacija
Овако би требало по свему судећи
CRD FCV wrote: Mon Apr 08, 2024 8:39 pm

Група „А“ (Плеј оф):
31 коло: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8
32 коло: 4-1, 2-3, 6-7, 8-5
33 коло: 1-3, 5-7, 2-4, 6-8
34 коло: 7-1, 3-5, 8-2, 4-6
35 коло: 1-5, 4-8, 2-7, 3-6
36 коло: 8-1, 5-4, 6-2, 7-3
37 коло: 1-6, 2-5, 3-8, 4-7
Једно од бољих ствари је што нећемо морати путовати у Лучане и чупати бодове по ораници,нешто што би онако баш прижељкивао је Раднички у гостима наравно ако они сутра заврше на петом месту
Last edited by Mark Renton on Sun Apr 14, 2024 9:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1368
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Uvek sa tobom »

И да то сам заборавио, Турија ме подсетио.


Да је**м све по реду арени од управе до коментатора, за термин и за коментатора који је пре поништавања рекао да ће гол бити поништен, ко си бре ти да судиш? Смећа највећа!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by LIMAN »

Uvek sa tobom wrote: Sun Apr 14, 2024 9:27 pm И да то сам заборавио, Турија ме подсетио.


Да је**м све по реду арени од управе до коментатора, за термин и за коментатора који је пре поништавања рекао да ће гол бити поништен, ко си бре ти да судиш? Смећа највећа!
I naravno da nije propustio da kod Njegosevog gola kaze da je to raspucani bivsi fudbaler crvene zvezde :D Kakvi su to mozgovi majko mila... Posle Topole, nam dolaze sadasnji fudbaleri crvene zvezde, pa nek komentator smrad pomene ciji bivsi fudbaleri su im trenutno najbolji igraci Ivanic i Katai. Verovatno Bate Borisova i LA Galaxy-ja.

Sve bih dao za pobedu protiv ciganije u NS, klub vec treba da se sprema s nekim akcijama, ako dodje ljudi kao danas + jos neki iz udaljenijih mesta koji dolaze samo protiv blizanaca, bice to paklena atmosfera.
Само храбро до нове победе, але...
ДушанФ89
Posts: 52
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by ДушанФ89 »

Ми уопште нисмо без шанси против цигана. Звезда ако дркне гробље у следећем колу, буквално решава првенство, мада се и овако све зна. Али у том моменту би имали 10 бодова предности и можда у том случају би Воша имала фер суђење против њих. Али то је све можда...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Mare_Liman »

Буквално од таме до сјаја, какав преокрет полусезоне, од онаквих утакмица, очајног низа, звиждука, никакве игре до коначно 3 везане победе након 3 ипо године, коначно побеђен ТСЦ на Карађорђу, два гостовања, гол разлика 7:0, полуфинале купа и сл. И ако се озбиљно пљувало како по Бандовићу тако и по Ранку што га је предложио заиста се мора похвалити рад за сад, један од ретких који је тражио време, није продавао маглу како смо то и то, како су момци показали карактер, али лопта није хтела у гол, веровао је у момке и показало се као тачним, како гину, како се боре, треба погледати и прославу Његоша код гола, заиста сјајна генерација, уз крштене бекове и нападача типа Болингија/Мерија који живи на атмосфери и живи за голове, радилица, ова екипа реално може доста, не треба се залетати, плеј оф, полуфинале па да видимо где смо и шта смо...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9703
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Voja »



Mislim da sam jedan od retkih na forumu koji nikad nije niti ce pljuvati Lazetica, svidjalo mi se kako je vodio Metalac, svidja mi se kako vodi i TSC, svidelo mi se i to sto je hteo pobedu danas iako mu i bod bio vise nego dovoljan, jednostavno je doveo ekipu da igraju fudbal, a od svega mi se najvise svidela njegova zadnja recenica na konferenciji jer je momacki u pravu. SRAMOTA!!!
Image
Locked