29. kolo: Železničar - VOJVODINA 0:3 (0:2)

User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Mare_Liman »

Лепо, колико смо се мучили са победама у гостима ево 3. везана , последња 2 гостовања гол разлика 6:0 за похвалу... Лепа атмосфера, чекамо конкуренте, да се прође Чука у купу и после Тсц кући да се напуни стадион :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1368
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Uvek sa tobom »

Rabba wrote: Sat Apr 06, 2024 7:51 pm
draganas wrote: Sat Apr 06, 2024 7:46 pm Pa valjda je kup posebno takmicenje.
Jesi proverio?

Vidiš, ja jesam. Ne prenosi se suspenzija u kup. Crnomarković neće igrati protiv TSC.
Како је глуп картон добио, невероватно да себи дозволиш то, а знаш да неће играти следећу битну утакмицу!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1116
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Maki »

Bandović podivljao kada su mu skrljali zemljaka, kao da mu je rod rođeni. Ali samo Radulovića nije ubacio od Crnogoraca danas, jer nije bio u protokolu. Petorica na terenu. :mrgreen:
Ranije su crveni kartoni važili za oba takmičenja. Nadam se da Bandovićev ne važi za kup.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by gospodinFKV »

@Rabba
10 od 12 :mrgreen:
Ispascemo jos hit proleca...

Bravo za Ivanovica. Samo da ga ne prodamo sad na leto. :cheers:

Malo se preteruje u hejtu na Kembela. Decko je odlican bio danas.
Saki
Posts: 44
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Saki »

Čestitam momcima na pobedi. Ivanović zasluženo igrač utakmice. Lepa atmosfera u Pančevu danas, lep teren i rutinska pobeda. Ako neko ima malo više informacija za Djordjevićevu povredu, neka napiše.

Protiv Čuke mora da bude najjača postava i da im vratimo za poraz u polu finalu prosle sezone! Firma da ni slucajno ne protestuje zbog termina, vec da se potrude i da bude puno publike!
Ukoliko pobedimo Čuku u kupu, klub da bude pametan i da stavi besplatan ulaz protiv TSC-a i da bude 7,8 hiljada ljudi.
PAZI VOŠA GAZI!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by slanina »

Ja kad sam rekao da je neko limitiran nisam mislio na Kembela,već na jednog beka koji nema nikakv pregled igre a da je borben to jeste ali to u današnje vreme nije dovoljno,skoro svako dodavanje pogreši.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
rykerfcv
Posts: 744
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by rykerfcv »

Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by ernesto »

Maki wrote: Sat Apr 06, 2024 9:03 pm Bandović podivljao kada su mu skrljali zemljaka, kao da mu je rod rođeni. Ali samo Radulovića nije ubacio od Crnogoraca danas, jer nije bio u protokolu. Petorica na terenu. :mrgreen:
Ranije su crveni kartoni važili za oba takmičenja. Nadam se da Bandovićev ne važi za kup.
Brate mnogo mracis,nekako mnogo cinicno i zajedljivo.
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Savcic Luka »

gospodinFKV wrote: Sat Apr 06, 2024 9:04 pm @Rabba
10 od 12 :mrgreen:
Ispascemo jos hit proleca...

Bravo za Ivanovica. Samo da ga ne prodamo sad na leto. :cheers:

Malo se preteruje u hejtu na Kembela. Decko je odlican bio danas.
Kembel nam unosi takvu promenu ritma i dinamiku u zadnjih par utakmica, a u ovoj je oba puta spojio sa golom Ivanovića.
Kod drugog gola odlično stajao, presakao loptu i dodao u pravom momentu.
Pisao sam gore za šuteve, mora da probije.
Pa svaki napadač treba da ima dva, tri , četiri šuta po utakmici.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3859
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Deep Purple »

User avatar
Maki
Posts: 1116
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Maki »

Savcic Luka wrote: Sat Apr 06, 2024 10:21 pm Pa svaki napadač treba da ima dva, tri , četiri šuta po utakmici.
Slažem se. Kembel je u onoj najizglednijoj situaciji išao sam na golmana i rezonski je bilo da šutira, mada je mogao i da doda.
Seri u poslednje dve utakmice nije šutnuo nijednom, ako se ne varam. Istovremeno je mogao biti 2-3 puta asistent, ali su saigrači promašivali zicere. Iako čudesno izgleda na terenu i milina ga je gledati, morao bi makar više da šutira.
ssnigd
Posts: 3370
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by ssnigd »

Zeleznicar odigrao takticki tacno kako nam je odgovaralo. Previse prostora ostavljali, koji smo odlicno koristili. Skoro svaki napad je bila neka polusansa.
Njegos je zacementirao sredinu terena. Krila Kembel i Seri odlicni, ubijali su njihove bekove kretnjom. Ivanovic popravio realizaciju. Sada da radi jos vise, kada mu se otvorilo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Firma kej
Posts: 171
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA, subota 18h

Post by Firma kej »

slanina wrote: Sat Apr 06, 2024 9:12 pm Ja kad sam rekao da je neko limitiran nisam mislio na Kembela,već na jednog beka koji nema nikakv pregled igre a da je borben to jeste ali to u današnje vreme nije dovoljno,skoro svako dodavanje pogreši.
Preteruješ malo.

Što se tiče meča veoma sam zadovoljan mislim ko ne bi posle pobede od 3:0 bio zadovoljan. CAREVIĆ danas dobar i bez puno pritisaka na njegov gol ali to što je bilo malo šuteva lepo je skidao i lepo je branio. ŠTOPERSKI PAR se uklopio i fino deluje ima greškica ali mora ih nekad i biti. ĐORĐEVIĆA mi je žao što se povredio nadam se da nije ništa strašno. LAZAREVIĆ je dobro odigrao nakon par utakmica što nije igrao pretrčao je dosta i oduzeo dosta lopti protivniku. PETROVIĆ je po meni igrač iz senke momak koga ne primetim puno na terenu ali igri donosi mnogo. ZUKIĆ je po meni danas veoma slab, osim gola što je postigao ostalo je sve tanko. SERI nije mi legao tek kada je došao i delovao mi je sebično ali polako me kupuje i danas sasvim korektan njegov meč. SAVIĆEVIĆ trudi se, organizuje igru i ima dobar pregled i osećaj. KEMBEL fenomenalan, danas po meni najbolji na terenu. Odličan meč odlično trčanje divne dve asistencije njegov osećaj i njegov stav za fudbal i prema fudbalu je danas bio pun pogodak. IVANOVIĆ morala je da proradi mašina, mislio sam da posle Spartaka od njega nema ništa ali demantuje me.
IZMENE:
INDIO - trener je imao neku čudnu zamisao kada smo išli napred vezni su išli na bekove, a bekovi u vezu i nešto su kombinovali što do sada nisam primetio. Smirenost je njegova najveća vrlina i pored Serija je nervirao Lakićevića do zadnjih granica. JOVANOVIĆ odradio koliko mogao, nije mogao se puno pokazati jer se ekipa umrtvila posle 3:0. VUKČEVIĆ isto kao Jovanović. KAJEVIĆ ( MAN OF THE MATCH :D ).
Idemo samo ovako nastaviti i vidimo se u sredu na Brdu :mafia:
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by 1892 »

Ovo je bila idealna utakmica da ih napunimo do vrha. Ostavili su nam puno prostora i trebali smo biti skoncentrisaniji i postići još koji gol. Ne shvatam to otaljavanje u našem mentalitetu. Ako ti protivnik dozvoli, što mi povlačimo ručnu i igramo nonšalantno umesto da utrpamo još 3-4 gola. Ona Zukina zajebancija kad je upropastio sjajan pas Serija i promašio sam na golmana je pravi primer toga. Nije stvar ni u promašaju koliko u boljenju k....ca prilikom istog. Svaki gol i svaka rutinska realizacija znači za budućnost.

Sem toga, sad se sa sigurnošću može reći da smo napravili najbolji prelazni rok posle dugo godina. Seri, Korać doktori. Njegoš sjajan. Vukan ulazi u formu i deluje da će i on biti ozbiljno pojačanje. Ne znam da li zasluge idu Maradoni, Kuntiću ili kome god ali svaka čast. Sjajna osnova za iduću sezonu.

Čuku u sredu dobijamo. Treća sreća. Onda za vikend šlag na tortu poslednje kolo sa ozbiljnim protivnikom da vidimo koliko vredimo.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9702
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: Železničar - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Voja »

Evo jos dva neka moja zapazanja:

Prvo: Jeste da je 3:0, a moglo je lako da bude i 5, ali mi se ne dopada kako je protivnik lako i bez neke narocite igre dolazio u sansu. Rezultatski i po broju udaraca na gol se to ne vidi, ali mi se cini da bi nas recimo TSC pocepao da smo sa njima odigrali ovakav mec. Napred smo super, ali nazad to mora malo sigurnije. Meni je nestvarno da nam recimo kod njihove najbolje sanse (i odbrane Carevica) onakvom loptom udju u peterac :roll: A bilo je jos rupa tokom meca koliko hoces. Moramo biti cvrsci nazad.

Drugo: Ivanovic poceo da trpa, verujem da ce tako i da nastavi, pa kad dodje vreme i klub ce da zaradi. E sad me zanima, sta bi bilo da smo mi ovde svi u glas napisali "moze Pavkov"?
Image
Locked