26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Komnen Andric je u Klermonu u prvoj francuskoj. Igra jako jako malo.
Steta, posto je u najboljim godinama.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote: Mon Mar 18, 2024 12:41 pm Komnen Andric je u Klermonu u prvoj francuskoj. Igra jako jako malo.
Steta, posto je u najboljim godinama.
U Komnen je ozbiljna ideja, sa njim bi bili zajebani kao kratko ćebe noću. Komnenu trebaju poverenje i minuti.

Ja bih doveo Urketovog kuma, jeste mentol i ciganštura gadna (oprostite na rečniku ali je tako) ali ni taj ne j**e silu @Voja :mrgreen:

Ps. Šalim se, treću utakmicu bi zaratio sa Zapadom, registrovao se na forum i dobio trajni ban posle jednog upisa :mrgreen:

EDIT: Sad vidim da je izbačen i u Ferencvarošu, kakav dibidus.
Last edited by Deep Purple on Mon Mar 18, 2024 12:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by MiSmoFKV! »

Deep Purple wrote: Mon Mar 18, 2024 12:48 pm
gospodinFKV wrote: Mon Mar 18, 2024 12:41 pm Komnen Andric je u Klermonu u prvoj francuskoj. Igra jako jako malo.
Steta, posto je u najboljim godinama.
U Komnen je ozbiljna ideja, sa njim bi bili zajebani kao kratko ćebe noću. Komnenu trebaju poverenje i minuti.

Ja bih doveo Urketovog kuma, jeste mentol i ciganštura gadna (oprostite na rečniku ali je tako) ali ni taj ne j**e silu @Voja :mrgreen:

Ps. Šalim se, treću utakmicu bi zaratio sa Zapadom, registrovao se na forum i dobio trajni ban posle jednog upisa :mrgreen:
Ko je gospodin?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

@MiSmoFKV!

Editovao sam post u međuvremenu sad verovatno znaš na koga mislim :D
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by srkins »

https://www.transfermarkt.com/fejsal-mu ... ler/226194 evo napadac za nas sa 2.03 bio bi prava misterija za stopere u nasoj ligi
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Voja »

MiSmoFKV! wrote: Mon Mar 18, 2024 12:56 pm
Deep Purple wrote: Mon Mar 18, 2024 12:48 pm
gospodinFKV wrote: Mon Mar 18, 2024 12:41 pm Komnen Andric je u Klermonu u prvoj francuskoj. Igra jako jako malo.
Steta, posto je u najboljim godinama.
U Komnen je ozbiljna ideja, sa njim bi bili zajebani kao kratko ćebe noću. Komnenu trebaju poverenje i minuti.

Ja bih doveo Urketovog kuma, jeste mentol i ciganštura gadna (oprostite na rečniku ali je tako) ali ni taj ne j**e silu @Voja :mrgreen:

Ps. Šalim se, treću utakmicu bi zaratio sa Zapadom, registrovao se na forum i dobio trajni ban posle jednog upisa :mrgreen:
Ko je gospodin?
Ni ja ne znam o kome se radi, a kad ste vec kod Madjara nisam ni znao da Kodro presao u Ferencvaros i gledam sad statistiku 22 meca 11 golova i asistencija, a Antonov u MTK (koji su losi na tabeli) 21 mec 3 gola i 7 asistencija. Koliko nasi bekova imaju asistencija?

edit: evo sad proverih svi bekovi 2 asistencije i 1 gol. E u toj cinjenici lezi nasa nemoc. Pa sam Varjacic ima 6 asistencija i 4 gola, 3x vise nego svi nasi bekovi zajedno. To je goruci problem naseg tima. Kad budemo imali krstene i ofanzivne bekove, i spicevi ce nam biti ubojitiji
Last edited by Voja on Mon Mar 18, 2024 1:12 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Mislio sam na Pešića.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Mar 18, 2024 1:12 pm Mislio sam na Pešića.
Jbt sad gledam Ferenc kupio i Edgar Sevikyana iz Pari NN, o njemu sam pisao ovde. Paklen igrac
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Da nastavim novo otpočetu tradiciju, koliko je život lepši kada Vojvodina pobedi :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Radoye »

Kad vec licitiramo igracima, evo jedan crni brat sto bi nam leg'o k'o budali samar - Benson Omalla, Kenijac 22 godine, doskora standardni mladi reprezentativac svoje zemlje, trenutno vodi na listi strelaca u domacem sampionatu, igra za najtrofejniji klub svoje zemlje Gor Mahia, interesuju se za njega klubovi iz J. Afrike i Alzira. Trpa ne zali, deluje mi nesto poput mesavine Abua i Merija, tehnicki mozda jos pomalo sirov ali mlad pa bi se to dalo izbrusiti, brz, jak, s dobrim osecajem da se nadje u gol sansi.

I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Mare_Liman »

Radoye wrote: Mon Mar 18, 2024 1:51 pm Kad vec licitiramo igracima, evo jedan crni brat sto bi nam leg'o k'o budali samar - Benson Omalla, Kenijac 22 godine, doskora standardni mladi reprezentativac svoje zemlje, trenutno vodi na listi strelaca u domacem sampionatu, igra za najtrofejniji klub svoje zemlje Gor Mahia, interesuju se za njega klubovi iz J. Afrike i Alzira. Trpa ne zali, deluje mi nesto poput mesavine Abua i Merija, tehnicki mozda jos pomalo sirov ali mlad pa bi se to dalo izbrusiti, brz, jak, s dobrim osecajem da se nadje u gol sansi.

Ал си га ископо Радоје свака ти част, мада бих ја за нешто искусније, ал свакако занимљиво изгледа, кажу чита се форум, могли би ови из клуба мало и што се трансфер предлога читати, било је овде доста занимљивих и квалитених имена
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Milan »

Iz nekog razloga sam ga kao klinac baš voleo na terenu, iako je bilo boljih. Vidi se da je dugo živeo u Nemačkoj…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Milan wrote: Mon Mar 18, 2024 4:26 pm Iz nekog razloga sam ga kao klinac baš voleo na terenu, iako je bilo boljih. Vidi se da je dugo živeo u Nemačkoj…
Ja ga se rado secam i kao decaka sa tatom na zapadnoj tribini i kao prvotimca i sada, kao iskrenog navijaca Vose.
Sve sto je rekao je u pravu.
Zeljko, svako dobro :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Mare_Liman »



Последња 2 минута најбоље описује оно што је Дееп причао, тј што сви спомињали, само обратите пажњу на Матеуса
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked