25. kolo: IMT - VOJVODINA 1:3 (0:1)

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Milan »

Bo'me, u jednom trenutku sam priželjkivao da izjednače. Ovakva igra u drugom zaslužuje postrojavanje i šamaranje u svlačionici. Sramota! Imaš igrača više, pozitivan rezultat i ti se povučeš i uspaničiš kao da u identičnoj situaciji igraš sa Realom na Bernabeu.

Vukanović me je opasno iznervirao u nekoliko navrata sa svojim halavljenjem.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Na_3_boda »

Odlican razultat, nisam ovu pobedu ocekivao. :cheers: Umalo da Mateus i Bandovic upropaste utakmicu, Mateus los potez smo videli, Bandovic na ternu imao dva plejmejkera ( Zukic i Nikolic- mogu da igraju zajedno ), ali na dva nula je potreban bar jedan plejmejker koji zna da stane na loptu, odigra na sredini pas. Trebao je takodje da zemeni Bjekovica posle prvih 45. minuta i ubaci Lazarevica. Po ko zna koji put smo videli da Zukiceve lopte imaju oci, definitivno odlican igrac. P.S. Subota u 20h, da pobedimo Pazar pa da vratimo nadu za izlazak u Evropu! :dance2:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Turija »

Prvo da cestitam drugu prolecnu pobedu, ali ovo sam hteo i ja da napisem, sto je @Stex napisao.
Nismo mogli da se povezemo na jak presing IMTa, koji je do kraja meca igrao isto. Znaci, mi smo mnogo slabiji kondiciono od njih.
Stexman wrote: Tue Mar 12, 2024 11:13 pm Mi sa igracem manje ne mozemo da istrpimo presing IMT-a? To mi govori da smo tanki sa kondicijom, ali i sa losim otkrivanjem i igrom t.j. kretnjom bez lopte.
Na tome se mora raditi.
Ocigledno da su trenutni igraci koji su dovedeni podigli svima kvalitet, ali fali tu jos par boljih igraca na pozicijama kreativnog veznog, i na mestu zadnjeg veznog( gde imamo puno igraca ali nedovoljnog kvaliteta).
Raskorak Mateusa nas je mogao kostati pobede.
Ovo je mnogo simptomaticno, koliko smo napravili banalnih gresaka, za sta ne moze biti kriv trener, ma ko on bio.
Jos uvek smo slabi u duelima 50:50.
Ali, sto je bitno, ipak smo poceli pobedjivati. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by N13 »

Maki wrote: Tue Mar 12, 2024 10:37 pm
N13 wrote: Tue Mar 12, 2024 10:19 pm Iako smatram da Makijeva izjava nema veze sa vezom, ovakvom komentaru ne sme biti mesta na forumu.
Naša igra je stala onog trenutka kada su počeli striktno da markiraju Zukića, koji je, ponoviću, ubedljivo najbolji igrač Vojvodine i u fudbalskom i u ljudskom smislu. Srećom nismo primili golove, a Radulović je majstorski preuzeo organizaciju igre.
Uzgred, hvala, ali nema potrebe da me iko brani, ovo nije forum devojčica.
Slazem se za danasnju utakmicu. Danasnja partija Zuke je vrhunska, bez zamerke osim kod situacije kad se izderao na Serija zbog jednog pasa, a objektivno on je krivac za izgubljenu loptu.
Problem je sto si ti izjavio da je Zuka prevazisao ovu ligu, a on ovako odigra u proseku 1.5 puta u sezoni. Da je svaku utakmicu na ovom nivou, danas bi verovatno igrao negde u Italiji ili Spaniji.

Nije stvar da li branim nekog ili ne. Stvar je sto bismo mi trebali biti gospoda. Slicno sam reagovao i kad su na takav nacin prozivani igraci, treneri, clanovi uprave, drugi forumasi. I uvek cu tako reagovati. Argumentovana rasprava, kritika moze. Vredjanje, ponizavanje nikako, ko god da je u pitanju. Ja prvi ne zelim biti clan zajednice gde je dopusten bilo kakav oblik vredjanja.

Sto se utakmice tice, sve je receno. Sa tim da ne mogu previse zameriti pogubljenost igraca na 2:1. Psiholoski je to momenat, jako tezak. Ne tako davno smo ispustili 2:0 protiv Javora. Tesko je ostati smiren na terenu kada krene tako nesto da se ponavlja. Tu je mentalna snaga u pitanju, i srecom danas smo se izvukli iz te situacije zahvaljujuci Vukanovicu i Seriju.
Takodje momenat koji je odlucio (po meni) utakmicu je Vukanovicevo vadjenje lopte glavom sa gol linije. Tad smo bili poceli da padamo psiholoski, i da smo tad primili gol, utakmica bi sigurno otisla u skroz drugom smeru. Ali takvo vadjenje lopte sa linije daje igracima snagu, pa smo se posle toga malo smirili.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Maki »

Ovo je bio pravi tim i timska pobeda. Mnogo zalaganja i umeća. :cheers:
Najbolji igrač na terenu je svakako bio Miloš Luković, čudo od igrača! Korać ga je odlično čuvao i po tome se vidi da je Seid veliko pojačanje, a i harizmatična ličnost, što bi svaki iole normalni marketing morao da iskoristi.
Seri je harao i danas, i ako mu pridružimo fenomenalne Radulovića, Vukanovića i India (do kiksa), možemo reći da su nam ova ovosezonska pojačanja pun pogodak. Naravno, tu je i prvi golman Rosić, koji je naterao Carevića da izvlači maksimum i napreduje nakon perioda stagnacije.
U vezi Zukića i Bjekovića opšte je poznato nisam realan, pa neću dalje... :mrgreen:

Sledeća utakmica nam je prilika da sasvim ispravimo kičmu i ozbiljno zakoračimo put Evrope.
N13 wrote: Tue Mar 12, 2024 11:40 pm Nije stvar da li branim nekog ili ne. Stvar je sto bismo mi trebali biti gospoda.
Slažem se, samo mislim da je bolje ignorisati ovakve ispade. I sam sam sklon da u afektu isprozivam ljude, pa me admini ponekad upozore. Glupo je da sada tražim selektivnu pravdu kad mene neko opauči ad hominem.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by VošaNS »

Prvo poluvreme majstorski, drugo kriminalno. Strepeli smo od IMT-a koji je imao igrača manje... Carević odličan danas, onaj gol se ne brani. Djordjević dokazao da je naš najbolji levi bek, Bjeković ne može 90 minuta, ali već druga dobra partija, a dobio je rano žuti, ali i pored toga dobar. Crnomarković i Korać odlični, biće to sjajan štoperski par. Mateus odličan do kiksa to nas je moglo koštati, UN nije igrač za Vojvodinu. Zukićeva jedna od boljih partija ove sezone, Raduloviću je najbolja. Vukanović nije imao sreće da na kraju upiše gol, da nije ono izbacio sa linije ko zna kako bi se završilo. Seri :lala:
Njegoša nisam puno primetio, nije još uigran. Ivanović u duuubokom ofsajdu, malo minuta. Milosavljević izgledao kao i Njegoš danas. Lazarević nesiguran. Idemo dalje i da vežemo te 3 pobede koje nismo vezali čini mi se od Lalatovića.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Savcic Luka »

Sad sam tek uspeo da pogledam you tube highlight.
Bilo je tečnih akcija, mada imao je IMT svoje momente koliko mi se čini.
Ovde ima različitih vidjenja o samoj igri, ali koliko sam provalio naša najbolja igra do sada, što je odlično :dance2:

Ne kontam kako se ono desilo Mateusu, ali jbg, treba podrška 💪
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Cane »

Strašno važna pobeda je ostvarena. Generalno, bilo je dobro od početka ali ne treba se zavaravati da je ovo ono što nam treba. Ima još dosta rupa u igri i pristupu, pisano je napred o tome i moraće mnogo i ozbiljno da se radi na ispravljanju toga. Ali za ovo svakako treba pohvaliti uz nadu da će to biti stimulans za još jači rad i uigravanje da bi bilo mnogo manje propusta jer ih još ima i previše.
Inače, čitam ove objave pa mi nekako pada u oči da večeras nema baš ni jednog posta od par forumaša koji su izuzetno aktivni u svakoj prilici kad nam baš ne ide :?
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by ssnigd »

Zasluzena pobeda, na misice.
Nelogicna izmena Bandovica sa Zukicem. Izgubili smo bilo kakvu kreaciju u napadu. Njegos pogubljen po ulasku, Milosavljevic prodao nekoliko lopti.
Nekoliko ljudi je ovde vec pisalo. Angazujte tim psihologa da radi sa igracima. Mi gubimo utakmice i bodove zbog glave i manjka samopouzdanja.
Subota, Pazar, 20h.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Deep Purple »



Vukanović i Sery na kraju :cheers:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Grbavica.021* »

vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by vdn slaninar »

Друга везана победа,голови из акција,штета за поништене голове,оправдано,јер су и њима претходиле лепе акције.Овај кикс Индиа је само наставак истих,колико смо оваквих голова примили,или глуп,јефтин пенал,или пресечена кикс лопта.Опет много боље ми делује од Милосављевића или Петровића,надам се да ћемо га откупити на крају сезоне,уз Серија најбољи наш играч.
Наше највеће појачање је одстрањивање Малбашића,исто тако кад се решимо још Кембела,Гурама и Уроша Николића,бићемо још јачи.
Царевић се показао као Бандовићева талија,сигурно ће бранити и следећу текму,а реално пријао му је одмор.
Имт је направио притисак и на почетку другог полувремена,било је пар паничних ситуација,једноставно свако може да нам да го.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Mare_Liman »

Maki wrote: Tue Mar 12, 2024 11:51 pm Ovo je bio pravi tim i timska pobeda. Mnogo zalaganja i umeća. :cheers:
Najbolji igrač na terenu je svakako bio Miloš Luković, čudo od igrača! Korać ga je odlično čuvao i po tome se vidi da je Seid veliko pojačanje, a i harizmatična ličnost, što bi svaki iole normalni marketing morao da iskoristi.
Seri je harao i danas, i ako mu pridružimo fenomenalne Radulovića, Vukanovića i India (do kiksa), možemo reći da su nam ova ovosezonska pojačanja pun pogodak. Naravno, tu je i prvi golman Rosić, koji je naterao Carevića da izvlači maksimum i napreduje nakon perioda stagnacije.
U vezi Zukića i Bjekovića opšte je poznato nisam realan, pa neću dalje... :mrgreen:

Sledeća utakmica nam je prilika da sasvim ispravimo kičmu i ozbiljno zakoračimo put Evrope.
N13 wrote: Tue Mar 12, 2024 11:40 pm Nije stvar da li branim nekog ili ne. Stvar je sto bismo mi trebali biti gospoda.
Slažem se, samo mislim da je bolje ignorisati ovakve ispade. I sam sam sklon da u afektu isprozivam ljude, pa me admini ponekad upozore. Glupo je da sada tražim selektivnu pravdu kad mene neko opauči ad hominem.
Први пут да се нема шта замерити на Макијевом посту :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Mark Renton »

Dobre uvertira da se u subotu napravi spektakl...
SVI NA KARAĐORĐE!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Deep Purple »

Koliko je život lepši kada Vojvodina pobedi, lakše se i radi :cheers:
Locked