25. kolo: IMT - VOJVODINA 1:3 (0:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

25. kolo: IMT - VOJVODINA 1:3 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Божидарова Банда коначно је победила ове године. На чисту гурку, у задњем тренутку.
Кад већ гур(к)амо, да видимо како ћемо сутра са трактористима на крову.
До ротације мора доћи, да би могли и да размишљамо о потврди бодова. Да се не уздамо само у залагање, ваљда неко нешто и уме на време да обави?
Ово је та, по мени преломна, шеста званична утакмица после које сазнајемо ко (и да ли у опште) и колико вреди. Чини ми се да сви знамо одговор!
А и остало је још шест мечева до поделе табеле. За сада нисмо, по игри и резултатима, за горњи.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by torrente »

da li će Vojvođanski derbi biti uspešan po nas...videćemo!?
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by CRD FCV »

Некад је било "Банда са Штрада", сада може бити "Банда са Тајланда". Банда се изговара развученије јер потиче од презимена нашег тренера.

Волео бих да видим истих 11 за првих 45 минута као против Вождовца и после да убацимо Јовановића нек се игра.
И Кембела да не убацимо ако не морамо.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Red Marquis »

Mogao bi i Uroš Nikolić da ne ulazi.
Io odio Belgrado
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by lapo-lapo »

Ocekujem Ðorđevića i Mateusa u startnih jedanaest i naravno, pobjedu.
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Rakovac »

Volim da učestvujem u radu ovog foruma zato što na njemu vrlo često mogu da pročitam vrlo duhovite postove. Evo sad, Grof pa nadalje svaki post me je nasmejao i oraspoložio.Ako smo već prestali da budemo neka sila u fudbalu, imamo navijače forumaše za naklon.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Deep Purple »

Red Marquis wrote: Mon Mar 11, 2024 1:53 pm Mogao bi i Uroš Nikolić da ne ulazi.
Ja se zalažem za U.N od prvog minuta.

Team A (Red) ili Team B (Purple) odaberite vašu stranu, sredine nema :mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by CRD FCV »

Урош би могао да буде измена по десној страни, барем може да прими лопту за разлику од Кембела. И очекивао бих од њега квалитетан центаршут.

Свакако бих пре шансу дао Бутраковићу на тој позицији да буде измена.
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Rakovac »

Moj feivorit sastav: Rosić, Bjeković(Lazarević),Bukinac(Đorđević),Crnomarković,Korać(Jeličić),Milosavljević,Petrović(Savičević),Butraković(Radulović),Vukanović,Zukić(Jovanović),Seri.Što neko napisa, dopada mi se kod Bandovića što ima muda da ostavi bilo koga na klupi. To je ovako moje mišljenje, mada bi onaj ko ih trenira dva puta dnevno trebalo da bolje zna od bilo koga od nas. Ako sutra pobedimo stvari bi mogle značajno poći na bolje.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1890
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Turija »

Rakovac wrote: Mon Mar 11, 2024 2:42 pm Moj feivorit sastav: Rosić, Bjeković(Lazarević),Bukinac(Đorđević),Crnomarković,Korać(Jeličić),Milosavljević,Petrović(Savičević),Butraković(Radulović),Vukanović,Zukić(Jovanović),Seri.Što neko napisa, dopada mi se kod Bandovića što ima muda da ostavi bilo koga na klupi. To je ovako moje mišljenje, mada bi onaj ko ih trenira dva puta dnevno trebalo da bolje zna od bilo koga od nas. Ako sutra pobedimo stvari bi mogle značajno poći na bolje.
Sta zameras Mateusu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by VošaNS »

Imamo sad gužvu na sredini terena. Tu su Mateus, Milosavljević i Njegoš kao zadnji vezni i Zukić, Vukan i Jovanović kao prednji. Mateus jednostavno mora da igra u startnih 11.
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Savcic Luka »

VošaNS wrote: Mon Mar 11, 2024 8:23 pm Imamo sad gužvu na sredini terena. Tu su Mateus, Milosavljević i Njegoš kao zadnji vezni i Zukić, Vukan i Jovanović kao prednji. Mateus jednostavno mora da igra u startnih 11.
Nemamo gužvu. Nijedan nije neprikosnoven niti toliko odskače da ne može na klupu ili u prvih 11.
Prednost dajem…
Mateus je u prvom delu bio naš najbolji igrač, i protiv Voždovca bio isto dobar, tako da mi je on pre Njegoša. Lazar se po meni dokazao, ne golom, nego svakim potezom koji je imao u ovoj sezoni. Nema straha kod njega, a ima najlucidnije poteze. Zuka na svojoj poziciji igra dobro. Ili ako treba defanzivnije Milosavljević. Njegošu i Vukanu treba još adaptacije
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by ssnigd »

Ovaj tim Vojvodine ne mogu da zamislim da moze da lici na nesto bez Matheusa kao sestice.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Rabba »

Mateus Indio(6) - Petrović(8) - Zukić(10), neprikosnovena trojka u sredini, Milosavljević kao zamena za Mateusa(Njegoš se spušta na 6, Milosavljević može onda na 8 ) ili direktno zamena za Petrovića na 8. Malom Jovanoviću krenuti davati minute do kraja sezone na skoro svim utakmicama na 10. Cigansku prevaru poslati za Beograd ili Crnu Goru, gde ga pre prime, uložiti te pare u zadržavanje Mateusa i Njegoša. Uroša Nikolića puštati do kraja sezone da menja Zukića ako ne ide protiv top 4 ekipe. Na kraju sezone mu se zahvaliti, i iduće sezone Lanetu još pojačati ulogu. Nije baš kvantna fizika.

Jednom za svagda, Milosavljević nije zadnji vezni. Zukić nije ni zadnji vezni ni 8. Njegoš može na 8, lagano, ako je potrebno se više braniti, može takođe na 6, što mu je primarna pozicija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked