25. kolo: IMT - VOJVODINA 1:3 (0:1)

User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Maki »

N13 wrote: Tue Mar 12, 2024 10:19 pm Iako smatram da Makijeva izjava nema veze sa vezom, ovakvom komentaru ne sme biti mesta na forumu.
Naša igra je stala onog trenutka kada su počeli striktno da markiraju Zukića, koji je, ponoviću, ubedljivo najbolji igrač Vojvodine i u fudbalskom i u ljudskom smislu. Srećom nismo primili golove, a Radulović je majstorski preuzeo organizaciju igre.
Uzgred, hvala, ali nema potrebe da me iko brani, ovo nije forum devojčica.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by CRD FCV »

Ово је идеална прилика да поправимо гол разлику, дај да искористимо тог играча више.

Ајме ал се изалавио Вукановић.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Deep Purple »

Njegoš gotovo u svakom meču biva napucan u glavu :frown: :mrgreen:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Mare_Liman »

Без коментара...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by CRD FCV »

2:0 најопаснији резултат.

Толико о поправљању гол разлике.
ДушанФ89
Posts: 49
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by ДушанФ89 »

Знао сам, терајте се бре.
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Vladimir »

Mi sa igračem više se branimo :oops:, katastrofa ovakve Vojvodine.
Sramota da je igrače i trenera.....eeeej protiv Železničar.
Телеп
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Salvador »

Ako išta mrzim to je kada se ovako jajarski čuva rezultat i to protiv fenjeraša. :x
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Uvek sa tobom »

Браво Вукановићу мајсторееее, ал ово јајарско брањење не разумем....
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Deep Purple »

A i slavi kao Baraj protiv Gat-a, Seri doktore ! Zaslužena pobeda !

Nažalost raskorak India je mogao mnogo da nas košta i psihički smo bili pali pa me ne čudi što smo se tad branili tako je u fudbalu… Kako god, fantastičan meč za neutralce. A sad da pobedimo Novi Pazar i malo se odaljimo od njih. Bravo momci !
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Minja »

Maki wrote: Tue Mar 12, 2024 10:37 pm
Uzgred, hvala, ali nema potrebe da me iko brani, ovo nije forum devojčica.
Али јесте пристојних људи. Зато примедба стоји.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Stexman »

Mi sa igracem manje ne mozemo da istrpimo presing IMT-a? To mi govori da smo tanki sa kondicijom, ali i sa losim otkrivanjem i igrom t.j. kretnjom bez lopte.
Na tome se mora raditi.
Ocigledno da su trenutni igraci koji su dovedeni podigli svima kvalitet, ali fali tu jos par boljih igraca na pozicijama kreativnog veznog, i na mestu zadnjeg veznog( gde imamo puno igraca ali nedovoljnog kvaliteta).
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Mare_Liman »

Већину сам написао у топику за играча сезоне, генерално што се тиче утакмице солидно сем логично последњих 15 минута, сваки напад нам је био опасан, углавном из контри, док је ИМТ био безопасан из својих напада, лепо се то неутраралисало, јако ми је драго због нашег Боже Дунстера, види се колико му је значила победа, последњих 10 минута је скакао уз аут линију само да се не прими тај други гол, кад је давао интервју није могао да обузда емоције ни сам не зна шта је причао само се смешкао, жао ми је што при 0-2 Јовановић није добио минуте ово је била идеална утакмица за њега поготово након црвеног картона, али шта је ту је битна су 3 бода, овако генерално солидно скроз изгледало против екипе са којим су се цигани мучили а и која је прегазила чуку...

Царевић - много, много сигурнији одлично одрадио посао
Бјека - најбоља утакмица у сениорском тиму, чини ми се да је можда и мало ојачао, генерално две добре партије за њега
Црномарковић и Кораћ ко што смо рекли на топику за играча сезоне могу израсти у озбиљан штоперски тандем
Ђорђевић - по мени данас беспрекоран, колико смо сигурнији на левој страни и у нападу и одбрану са њим у односу на Гурама и Букинца, наш први леви бек без икакве полемике
Матеус - одличан до оног раскорака, терен свакако који њему лежи одлично одрадио посао, кажем опет то тог раскорака који нам је опет скратио живот
Зука - сјајан данас, штета можда што није био још офанзивнији и што је изашао одмах са Николићем
Николић - генерално много бољи него у прошлој утакмици, имао пар добрих пасова, али свакако далеко је још то од оног старог УНа
Сери - и ако није имао толико продора ко иначе из 3 прилике дао 3 гола, то је оно што нам је потребно !!! Ако овако настави биће нестварно појачање...
Вукановић - спасио гол главом са гол линије на 0-1 и то је донекле одлучило утакмицу, дефанзивно јако борбен не памтим да сам генерално у нашој лиги видео нападача који је толико борбен и који помаже у одбрани и опет је био опасан у нападу, ал свакако га неће гол
Радуле - најбоља утакмица од кад је дошао, данас је било уживање гледати га...
Измене реално гледано без неког претераног учинка
Last edited by Mare_Liman on Tue Mar 12, 2024 11:22 pm, edited 1 time in total.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Deep Purple »

@Mare_Liman pa i sad je igrao Luković, on nam je i postigao gol.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 25. kolo: IMT - VOJVODINA, utorak 20.00

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Tue Mar 12, 2024 11:20 pm @Mare_Liman pa i sad je igrao Luković, on nam je i postigao gol.
Батали, помутило ме ових последњих 15 минута, мозак ми у трипу да није остао на позајмици... Страшно
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked