24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Locked
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by VošaNS »

Carević nas je onom odbranom ostavio u igri, kod penala blizu. Bjeković bi bio korisniji kao krilo, nazad je loš. Crnomarković i Korać danas dosta borbeni i na nivou, Djordjević nije dao Flemingsu da diše i zaslužio je da bude naš prvi levi bek. Njegoš se još nije uklopio u ekipu, Mateus se uzdigao u odnosu na zadnjih par kola, Vukan zna sa loptom, ali još nije 100% spreman. Zukić nas je oživeo u drugom poluvremenu i igrao srcem. Seri je jako jako jako sebičan igrač, ali je kvalitetan i donosi razliku, Vukanović zaslužio traku zbog borbenosti i batina koje trpi svaku utakmicu. Ivanović beskoristan, nije za nas (još uvek). Radulović uneo brzinu, Uroša pokloniti Kabelu. Jovanović mora imati više minuta pogotovo u ovakvom sastavu. Kembel je kao muva bez glave, mogao nas je koštati bodova svojim glupiranjem. Atmosfera na stadionu odlična, bojkot Firme budalaština. Tražiti Bandoviću kartu za Tajland u jednom smeru.
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Forza Voša »

021 wrote: Fri Mar 08, 2024 11:23 pm Haotičniji fudbal od ovoga ne pamtim da sam gledao, a konkurencija je žestoka. Pobeda ne uliva optimizam, jer smo krš od ekipe. Prosipaćemo bodove i u nastavku, pošto igre i organizacije nema ni od korova.
+1

Pritajno sam prizeljkivao kiks kako bi se sto pre resili Boze dunstera.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Turija »

Posle danasnjih rezultata i poraza Cukarickog, teoretski smo u konkurenciji i za 4. mesto. A realno, videcemo?
Kao i uvek, Kup je nas, samo treba prvo pobediti ,,nezgodni" IMT :mrgreen: .

Nama Vozdovac uzasno ne odgovora, samo zbog jedne proste stvari. To je, sto nam izvrse jak presing na poslednju liniju tima i mi nikako da smisleno prenesemo loptu na protivnicku polovinu i organizujemo napad.
Uz sve to, jos i poslovicna neefikasnot, sto nemamo pravog centarfora da moze da skoci i gura se u 16m ( ,,makar" to bio i Pavkov :wink: ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Mar 09, 2024 12:11 am Posle danasnjih rezultata i poraza Cukarickog, teoretski smo u konkurenciji i za 4. mesto. A realno, videcemo?
Kao i uvek, Kup je nas, samo treba prvo pobediti ,,nezgodni" IMT :mrgreen: .

Nama Vozdovac uzasno ne odgovora, samo zbog jedne proste stvari. To je, sto nam izvrse jak presing na poslednju liniju tima i mi nikako da smisleno prenesemo loptu na protivnicku polovinu i organizujemo napad.
Uz sve to, jos i poslovicna neefikasnot, sto nemamo pravog centarfora da moze da skoci i gura se u 16m ( ,,makar" to bio i Pavkov :wink: ).
Pa imao je danas onaj tvoj 90 minuta da skace i daje golove. Proslo kolo si rekao eh da nam je on pobedili bi, danas za 90 nije dao nijedan, a mi pobedismo. Inace Varjacic ponovo asistencija
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Turija »

Vojo, ti bi sad da Pavkov da gol na svakoj utakmici i to jos na gostovanju?
Koliko je i Levandovski ,,postio", pa sad nosi Barsu svojim golovima. A gde je Pavkov od Levandovskog.

Ja samo kazem da smo bezopasni na centarsutevima i da su te lopte bacene u bunar.
Ko u Vosi moze da skoci u napadu?
Bolingi jedino, a pitanje je da li ce uopste moci igrati fudbal? Mnogo smo hendikepirani zbog neimanja klasicnog centarfora.
Drugo, ko je trenutno bolji skakac od Pavkova u nasoj ligi? Ima li takav?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by CRD FCV »

Можда и највећи утисак меча и колико се желела победа је ситуација кад неко са наше клупе бива искључен и он на путу ка тунелу улази у свађу са инвалидима. Легенда.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Milan »

Uh!

Najveći utisak mi je radovanje fudbalera nakon postignutog pobedonosnog gola, a zatim i huk sa tribina, koji je bio jak kao da nas je bilo 5-6 hiljada, a ne ova šaka jada od nekoliko stotina. Ovde bih se dotakao i bojkota severa - po meni potpuno neopravdano negodovanje za današnji termin. Da je radni dan i 15h, pa da i razumem...

Opet se jako mučimo i izgleda da je jedini način da postignemo gol da se ušetamo sa loptom u njega (Šele, vrati se! :mrgreen: ). Nemamo znanje, ali mi je drago što kod većine igrača vidim istinsku želju za pobedom.

Iako nisam zadovoljan trenerom, danas sam uvideo jednu stvar - nekoliko puta je besno reagovao na neke od poteza naših fudbalera, za koje smo i mi sa tribina videli da su pogrešni. Dakle, nije skroz do njega, već su igrači definitivno limitirani i bez samopouzdanja. Tu dolazimo do njegove izjave da moraju rizikovati, pa i po cenu greške, ali oni to i dalje ne rade.

Jako nam fali napadač! Vukanović to definitivno nije i bezveze ga gubimo na toj poziciji. Kao krilo je postigao 5 golova kad je pristigao, a od kad su ga gurnuli u napad - nijedan. Kad ga već pominjem, moram reći da sam oduševljen sa kojim žarom igra i koliko emotivno proživljava događanja na terenu. Desetka za želju i požrtvovanost.

Pre Lane Junior gola je Đorđević morao dati iz one šanse! To nas je moglo skupo koštati.

Kembel bukvalno nije uradio ništa korisno. Prve 3-4 lopte od ulaska na teren je uspeo da izgubi. Totalno pogubljen.

p.s. Porodicu i prijatelje Ivanovića bih zamolio da više ne dolaze na stadion, ako će isti napustiti odmah nakon što mali bude zamenjen. Ne trebate nam!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1360
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Uvek sa tobom »

Voja wrote: Fri Mar 08, 2024 11:45 pm
Sudija rekao bih odlican. Mada je imao dve greske, sudio nam je onaj slobodnjak, a Vozdovac je uskratio za isti zbog navodnog faula u napadu, sve ostalo sasvim korektno i na ravne casti
Мислим да је Његошу престрого дао жути код пенала, контакт је био минималан.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by ssnigd »

Milan wrote: Sat Mar 09, 2024 2:28 am
p.s. Porodicu i prijatelje Ivanovića bih zamolio da više ne dolaze na stadion, ako će isti napustiti odmah nakon što mali bude zamenjen. Ne trebate nam!
Potpisujem. Sramotno ponasanje i klasicni licni interesi, ispred uspeha kluba.
Pozitivno je iskreno radovanje samog Ivanovica posle pobedonosnog gola. Pokazao je klasu za razliku od svoje porodice i prijatelja.
Forza Voša wrote: Sat Mar 09, 2024 12:08 am
021 wrote: Fri Mar 08, 2024 11:23 pm Haotičniji fudbal od ovoga ne pamtim da sam gledao, a konkurencija je žestoka. Pobeda ne uliva optimizam, jer smo krš od ekipe. Prosipaćemo bodove i u nastavku, pošto igre i organizacije nema ni od korova.
+1

Pritajno sam prizeljkivao kiks kako bi se sto pre resili Boze dunstera.
Bez obzira na sve, nikada ne mogu da prizeljkujem poraz svoje ekipe. Trener moze da dobije otkaz i ako se pobedi.
Sa moje strane, nemam nikakav problem da Bandovic ostane do kraja, jer sam od igraca video dovoljno. Ovo menjanje trenera posle par meseci je smesno. Ne mislim da ce ista uraditi na bolje, ali ne mislim ni da ce uraditi gore. Mi ekipu za Evropu nemamo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Firma kej »

Konačno smo pobedili i treba se radovati, ali čini se da i dalje klima i da moram izmeniti dosta stvari kako bi sve bilo ok.
Naša igra se svodi da imamo posed i da mi organizujemo napad i da diktiramo tempo što je super ali dajemo golove na jedvite jade. Što se tiče pojedinaca evo mog viđenja meča.
Carević danas bez puno posla imao je par intervencija ali zadovoljio igrom, Bjeković super igrao kako zna odigrati, ovo je super. Korać drzak i bezobrazan što nam i treba. Crnomarković solidan, Đorđević se dobro borio protiv Flemmingsa i mišljenja sam da je trenutno najbolja opcija na beku. Indio je po meni igrač meča savršen igrač dobro se kreće ima inteligenciju sve pohvale za njega. Petrović dosta slabo danas. Vukanović se bori ali neće lopta u gol što se od njega i očekuje. Seri deluje mi dosta sebično i zato ga ne gotivim, jeste da on ima brzinu i svoje driblinge, ali bato dodaj nekad. Ivanović se daje šansa, ali ne iskorišćava je na pravi način. Savićević veoma loš danas.
Što se tiče izmena one su bile dobre osim u uvođenju Kembela i Nikolića.
Zukić je dobro odigrao drugo poluvreme i nudio se i borio, u suštini dobar danas. Radulović je odigrao svoju standardnu utakmicu. Nikolić ništa specijalno nije mi jasno zašto ga toliko uvode svaki put a daje minimalan doprinos ekipi. Kembel danas najlošiji na terenu nije znao gde bije. Jovanović srcem igra zato mu se i vraća ima odličnu energiju i možda već sledeće sezone bude nosilac naše ekipe.
Bandović jeste pobedio danas, ali mora da ode. Njegovo vođenje i nejgove zamisli su očajne tako da i dalje ostajem pri stavu
BANDOVIĆU MARŠ IZ KLUBA

PS. Zbilja nam se baš iznervirao možda smo zato pobedili :whistler:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Turija »

Zbog nemanja centarfora dolazimo do ovakvih situacija, da bukvalno, ne mozemo dati gol, osim sa gol linije :oops: Pogresno me i Voja, zbog toga, razume po pitanju Pavkova. Nisam ja fan Pavkova, nego nam napred treba skakac, jer smo nemocni na centarsutu.

Ivanovic, mozda, moze to biti Cfor, ali trenutno ne vise od 15-20 minuta na terenu. Ono sto sam primetio juce, to je da su na Careviceva ispucavanja, dobro stajali u liniji Vukanovic i Ivanovic i nismo gubili te lopte. Dolazili smo, bar, do dosudjenog faula, a nekad i do nastavka akcije.

Gledam juce i Jovanovica YR. Pa narastao je i ojacao je. Ima smek, a to nam fali. On je dao gol sinoc, bas na to. Izblokirao na golu izbacivanje lopte igraca Vozdovca, a pre toga podelio i odlicnih nekoliko lopti. Ima dobru probojnost. Slicnu Seriju i to ne samo po boku.

Sinoc je Bandovic,,zaboravio" na Milosavljevica.
Nije mi jasno ni zasto u UN ima toliko poverenja, kao i u Kembela?
Kembel jeste brz, ali fudbalski neobucen. Ne treba ga se odreci, medjutim, treba mu dodatno vreme za otklanjanje gresaka.
Sa UN ne znam sta se dogadja? Neprepoznatljiv je. Bolji je bio, dok je bio delimicno oporavljen.
Isplatiio se Bandovicu veliki rez prve postave. Dobro je to, da se svi zamisle o svom mestu u timu, da im mesta nisu ,,zacementirana". Tim potezom otvorio je sirom vrata prvog tima svim igracima. Dao do znanja da su svi u konkurenciji. Pa, ko bude bolji - igrace.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

Da U.N nije juče razumeo Sery-a i otvorio se onako za gol priliku 95-om minutu ne bi ništa bila od pobedonosnog gola. Morao je bolje da završi i postigne gol ali koliko je ono Lanetov gol toliko je i Serijev i Nikolićev.
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Rakovac »

Onako utisci na gomili. Potpuno nerazumljiv bojkot Firme, pa cela Evropa igra fudbal ponekad preko nedelje, u krajnjoj liniji onda bi trebalo bojkotovati i sve kup utakmice jer se igraju van vikenda. Odu u Ivanjicu a ne mogu petkom predveče na Karađorđe. Glupost. I da, odakle im pare za one transparente , to sigurno nije malo koštalo. Sigurno nisu oni skupili iz svojih džepova, nego su dobili od kluba koji su odlučili da bojkotuju. Da sam u klubu, ne bi mi navijači dobili ni jedan dinar ni za šta. Pravi navijač uvek kupi svoju kartu, a bogami u normalna vremena sami smo i finansirali gostovanja, plaćali transparente i pirotehniku. Ovo što se sada radi je nakaradno i kontraproduktivno.
Bandovića sam kritikovao ali evo ja mu dajem podršku što je neke starlete ostavio na klupi. Ono što je očigledno meni kao poluvekovnom kibiceru je da od Ivanovića i Kembela nikad fudbaleri za Vojvodinu neće biti. Ivanovića nije htela da zadrži ni Sampdorija koja je ispala iz prve lige, ne verujem da su oni pogrešili u proceni a evo i mi gledamo jednog limitiranog igrača i sledećeg kandidata za Voždovac. Što neko napisa, Kembel jedino da ode u AK Vojvodinu i da okuša sreću u drugom sportu.
Razočarava me iz utakmice u utakmicu Njegoš Petrović. Na svakoj utakmici dosad je bio krivac za primljene golove. Pozdravljam njegovo izvođenje na klupu u poluvremenu i nadam se da će se na njoj i zadržati.
Mislim da je sudija oštetio Voždovac za drugi penal(Crnomarković u drugom poluvremenu) i to bi nam sigurno bio kraj. U još pet šest situacija sudija nije svirao neke bitne faulove za goste.
Voždovac očajna ekipa a mi haotični. Ne bi pobedili ni ovako loš Voždovac da nisu(opravdano) ostali sa deset igrača.
I za kraj mi jesmo osmi ali smo na četiri boda od četvrtog a imamo najlakši mogući raspored do kraja, mada kako igramo nama je svaki raspored pretežak i nisam uopšte optimista.
Bandoviću bi dao podršku do kraja prvenstva, možda je vreme da vidimo malo više na terenu i još neke mlade igrače(Butrakovića, Sukačeva) i naravno malog Jovanovića.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Rabba »

Kakvi hvalospevi se ovde pišu, ja ne verujem... Nama je 80 minuta taktika bila vratiti loptu do golmana koji je ispucava, ej, bre! Ofanzivna kreacija ne postoji, a toliki smo krš da nam je raspali Voždovac bez ijedne šanse dao gol, koji smo im poklonili. O golovima neću, jer je nesuvislo o njima pričati. Malog pogodila lopta na crti, posle verovatnog ofsajda(ruku na srce gledao se var, samo ne znam u šta su gledali, na snimku deluje dečko pola metra u ofsajdu). Alo, došla nam je ekipa koja nema glavu, sredinu i rep, a priča se da nam ne odgovaraju? Jezivo. A i ovo pljuvanje po njima, pa oni su krivi ni dužni vodili do 85. minuta, šta ste očekivali da će da rade? Zabavište došlo da igra protiv nas, da ne bi onog kretena 17ke otišli bi oni kući sa sva 3. A i taj dečko je polusezonu igrao treću ligu za Smederevo, došao je kao zamena za ovog Jočića, što je vedrio i oblačio Voždovčevom sredinom. Ovo juče je isto kao da odeš sa ekipom na osnovnoškolski teren, klinci ti daju gol, a onda krećeš da ih tučeš i psuješ po terenu zato što gubiš. Jadno. Poenta je da mi nismo smeli dospeti protiv ovog i ovakvog Voždovca u ovakvu situaciju. Tačka. A i povici protiv penala... Penal ko kuća, ne znam šta je bilo kome ko gleda fudbal tu nejasno? Slučajno ga zgazio? Ovakav penal se svira u Novom Sadu? Ludilo mozga dokle ide ovo.

Pojedinačno,
Carevića smo uspeli da svedemo na prosečnog superligaškog golmana. Kad mu je lopta u nogama, znojim se. Odbranio ono što je liku prošlo preko noge, i to je to.
Bjeković kada ima prostora da ide napred izgleda kao igrač. Samo završni pas/centaršut...
Đorđević je Flemingsa čuvao isto koliko i ja sa istoka, nemojte da izmišljate nešto što se nije desilo samo zato što su igrali na istoj strani. Pa više je Zadi Seri Flemingsa pokrivao u pojedinim situacijama.
Korać - Želeo bi da je autoritet, ali za sada mu to ne dozvoljavaju. Glasan, dosta priča, koriguje, pomaže. Ali kako ga oceniti kad Voždovac nije kadar da dođe do gola?
Crnomarković - Seljačina beogradska, ko njega čuva, da je meni znati. U dve situacije juče mu progledano kroz prste, jednom čist crveni, jednom bar žuti.
Mateus Indio - Bogotac.
Njegoš Petrović - Slabo. Napraviti onakav penal, nemam reči. Kao najveće pojačanje od dolaska je pokazao bar duplo manje od Mateusa.
Aleksa Vukanović - Kapiten? Se zajebavate? Tukao se, promašio ono sa metar i po i to je to.
Vukan Savićević - Ništa. Veliko ništa. Klasični ciganski prodavac magle.
Zadi Seri - Dečko je skontao da nema sa kim da odigra, ali izgleda da polako počinje da umišlja da je zvezda? Neće to na dobro izaći, ako nastavi da forsira sebičluk. Šut nepostojeći. Vic, veoma postojeći.
Ivanović - 45 minuta ničega i ono podmetanje noge, kad je jedva gola aut pogodio sa peterca... Nećemo se opariti ako nastavi ovako.

Radulović - Da ne bi kornera, ništa.
Uroš Nikolić - Potpuni kolaps u odnosu na prethodnu sezonu, učestvovao u drugom golu.
Zukić - Nama Zukić postade pola sredine... Samo kad bi se ta muda spustila malo u pojedinim situacijama, za 30% bi instant postao bolji igrač...
Kembel - Majko mila... Kakav potez Maradone je bilo dovođenje ovog dečka iz Ivanjice... Nema šta, kapu mu skidam. Samo nas neko može ovako da zajebe sa igračem. Od prvog dana se videlo da je promašaj.
Jovanović - Imam predlog za struku. Lepo Vukana vrate u Tursku drugu ligu, uz pismo izvinjenja, kao zajebali smo se, nismo ga ipak hteli, lapsus je bio. Na 10, Zukića ostavimo da igra fudbal i raste se klubom, a ovom malom da dajemo njegovih 20-30 minuta ove i sledeće sezone. Čestitke na prvencu, nek sledeći ne bude iz ofsajda i nek ih bude još dosta u našem dresu.

O treneru ne bih trošio reči. Kako napisah pre utakmice, nije njemu bila dovoljna samo pobeda juče.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Turija »

Cekajte! Ima li ofsajda kad ti protivnicki igrac doda loptu?
Dobru situaciju je gledao var.

PS
@Rabba
Al' ga ocrni. Ipak se ovde igra domaca liga, a ne evropske utakmice.
Momci su se maksimalno trudili i to treba podrzati. Sad, koliko svi zajedno mogu, jos uvek ne znamo.

Predsednik se ojedio, pa sad zna kako je nama.
Posle dugog vremena sam i ja skocio, kad je Jovanovic YR dao pobedonosni gol. Imali smo toliko suteva ( istina traljavih), sto odavno nismo videli.
Last edited by Turija on Sat Mar 09, 2024 11:26 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked