24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Последњи пут првенствену победу осетисмо 16.12.2023. године. Сада, на Дан Жена (за њих ће бити улаз слободан), уз жељу да гледамо мушкарце (у сваком смислу) на терену, имамо прилику да прекинемо лош низ против тима са којим играсмо и први припремни зимски меч на Кипру. Ко је колико „одмакао“ од тад, видећемо сутра.

Прослависмо јуче 110. рођендан, уз наду да су сви данашњи упосленици Клуба увидели да су мањи од истог. Да треба да теже нечему бољем и узвишенијем, када већ представљају понос Новог Сада.

„УоЗБИЉИте се“, јебо те, каже стара навијачка. Последњу шансу дајемо, кредита више немате! Да не буде да нам не ваља кад не дамо гол, или кад постигнемо два, кад је киша и хладно, кад је изненадна врућина, терен лош...Нема оправдања!
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by lapo-lapo »

Očekujem od naših igrača da osmog marta pokažu da nisu p.... na terenu i da najzad dobijemo jednu utakmicu. I Voždovac je u krizi pa zaista bi morala biti tri boda naša, iako mi nekako sve miriše na još jedan remi.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Rabba »

Rosić odrađuje kartone, 4 igrača su nam u opasnosti od suspenzije(Milosavljević, Bukinac, Zukić i Vukanović)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by VošaNS »

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-110 ... -pobedimo/

Giorbelidze povredjen, Crnomarković imao virus i spreman je za sutra. Počinje Djordjević.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Rabba »

Zašto mu sutra ne krene Bukinac?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by lapo-lapo »

Ja mislim da bi Đorđević trebao biti prvi izbor na toj poziciji. Posebno mi se sviđa ova izjava trenera kad kaže da je rekao igračima da je uzeo deset drugih igrača i trenirao ih dva dana pred utakmicu da ne bi primili ta dva gola. Ali u suštini, sve izjave su nebitne, važno je ono na terenu a sutra se jednostavno mora pobijediti, nema više nikakvih izgovora tipa igrali smo dobro, poboljšavamo se iz utakmice u utakmicu i sl.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Stexman »

lapo-lapo wrote: Thu Mar 07, 2024 5:25 pm Posebno mi se sviđa ova izjava trenera kad kaže da je rekao igračima da je uzeo deset drugih igrača i trenirao ih dva dana pred utakmicu da ne bi primili ta dva gola.
Zanimljivo, meni ta izjava izaziva suprotno misljenje. Pa druze zasto su tih 10 sto si izabrao da treniras primili ta dva gola? Zasto su tih 10 gori od drugih 10? Zasto si ih izabrao kao startnih 10 ako verujes da bi drugih 10 bili bolji? A ako ih nisi ti izabrao, zasto dozvoljavas da ti neko drugi bira sastav?
Mnogo je "ZASTO"! A ni jedno "zbog toga i toga".
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by lapo-lapo »

Svidjela mi se izjava jer je u nekom interesantnom kritickom smislu upucena. A po sastavu nikako mi ne izgleda da njemu neko drugi bira sastav, prije bi se to moglo reci za neke od njegovih prethodnika. Bilo kako bilo, prosao je pripreme sa igracima, nemamo slabiju ekipu nego na jesen i vec je kiksao, tako da on tu nema puno prostora. Ako izgubimo od Vozdovca, treba mu se odmah zahvaliti na saradnji...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Rabba »

Mislim da je Bandović trener koji je najbrže došao u "pozajmljeno vreme". On više nema luksuz ni da mu "samo" 3 boda igraju, da ne pričam o remiju ili porazu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by CRD FCV »

Свиђа ми се што Ђорђевић добија прилику. Писао сам у теми "Први тим" да бих волео њега да видим јер је најкомплетнији од њих тројице на тој позицији.

А Букинца на каљење у Младост или неку другу подружницу.

Кладионице кажу да смо фаворити за освајање сва три бода.
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by LIMAN »

lapo-lapo wrote: Thu Mar 07, 2024 6:39 pm Ako izgubimo od Vozdovca, treba mu se odmah zahvaliti na saradnji...
Ja bih preformulisao: Ako ne pobedimo Vozdovac
Само храбро до нове победе, але...
1892
Posts: 1051
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by 1892 »

Rabba wrote: Thu Mar 07, 2024 7:09 pm Mislim da je Bandović trener koji je najbrže došao u "pozajmljeno vreme". On više nema luksuz ni da mu "samo" 3 boda igraju, da ne pričam o remiju ili porazu.
Mislim da nam nikako ne ide u prilog forma Voždovca, i oni su debelo u crvenom. Slično je bilo i sa Javorom prošlo kolo. Videćemo kako će se momci postaviti. Treba nam konačno jedna rutinska pobeda.

Očekujem postavu:

Rosić
Đorđević Korać Crnomarković Lazarević
Njegoš Indio
Radulović Zukić Seri
Vukanović
Come on you Reds!
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Savcic Luka »

1892 wrote: Thu Mar 07, 2024 7:48 pm
Očekujem postavu:

Rosić
Đorđević Korać Crnomarković Lazarević
Njegoš Indio
Radulović Zukić Seri
Vukanović
Odmorio bih Njegoša, a umesto njega ostavio Milosavljavića. Mada i ova postava nije loša, jbm li ga
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by rykerfcv »

Posle povratka Djordjevica u tim sam pisao da on mora da bude levi bek,dok Bukinac dobija sansu sa klupe.Djordjevic je sjajan bek,pre svega iskusan.Guram je tu visak i ako on nije los ali je kiksara teska.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by lapo-lapo »

Istu postavu očekujem, jedino što mislim da će Milosavljević početi prije Mateusa a za Rosića piše gore da odrađuje kartone pa bi Carević trebao braniti.
Locked