24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by limanfkv »

Rabba wrote: Sun Mar 10, 2024 10:04 am Hvala na analizi, bio sam ubeđen da je mali bio u ofsajdu a da su gledali poziciju kod Nikolićevog šuta. Ako je uticao na igru iz ofsajda, nema nikakvog prestanka zato što ga je neko napucao.
VošaNS wrote: Sat Mar 09, 2024 11:15 pm
limanfkv wrote: Sat Mar 09, 2024 10:11 pm Nadam se da je ofsajd, steta sto rukom nije dao.
+1
Ne znam ni kako bih na ovo odgovorio... Kako je išla ona ciganska pesma, nešto, kradi, otmi... Bravo, nego kakvi su vam stavovi na to da nas prozivaju trećim blizancem, zašto mislite da nismo i konačno, kako opravdavate to vaše stanovište? Ili vam je samo nebitno?
Ja volim stari fudbal i prezirem varovski fudbal.
Ciganske pesme ne znam, a do misljenja njihovih navijaca mi je dosta stalo. Stalo u smislu da ih treba nervirati uvek
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Mare_Liman »

lapo-lapo wrote: Sun Mar 10, 2024 11:32 am U takmica sa IMT-om je 12. marta sto je i godisnjica grupe, 35 godina.
Прослава ће бити на следећој домаћој, да л ће бити бојкота за ову ил не, питање. Што се тиче генерално бојкота, бојкот је почео још сезона 2021-2022 када смо од тад чини ми се 14 утакмица одиграли 8 радним даном, додуше због људи у управи, сада већ покојног којег је болела она ствар, сваки термин радним даном је од фебруара 2022 бојкотован уз разне поруке, пароле да се фудбал игра за нас, навијаче, а не ради њиховог џепа, једна колубара ил рандик, да не набрајам сад клубове без навијача су тад имали боље термине од наших, зашто? Морало се стати томе на пут, мени првом је дебилно бојкотовање поготово термина сад против Вождовца, ал ти ако желиш да победиш у нечему, ако си упоран у том бојкоту ти мораш то истерати до краја, гробари бојкотују све утакмице због управе, први пут на вечитом дербију није било најватренијих са друге стране само због бојкота, кад желиш да "победиш" у нечему мораш бити истрајан у томе до краја, јебига, група је ту и где је, шкрипи са свих страна у клубу и око њега, ал то није на нама, ово свакако треба разумети и ако је термин био максимално коректан, ти ако бојкотујеш не можеш да бојкотујеш уторак ил среду и да се појавиш у петак ... Онда ти тај бојкот свакако ништа неће донети(ни окако неће), да, Челси и остали из лига петице играју понедељком, ал у 21-00, а не у 14-00...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by Uvek sa tobom »

У уторак је ванредно коло тако да мислим да то не бојкотују колко се сећам, бојкотују редовна кола која се играју радним данима. Уосталом видећемо у уторак. Иначе се слажем за ово, термин петак је био и више него добар и још рођендан клуба, али ако већ знају из клуба за бојкот могли су да помере термин тј. ако смеју.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by slanobarac »

VošaNS wrote: Sun Mar 10, 2024 11:40 am
lapo-lapo wrote: Sun Mar 10, 2024 11:32 am U takmica sa IMT-om je 12. marta sto je i godisnjica grupe, 35 godina.
Svašta bih rekao za tu "grupu" al prećutaću.
Ne moraš svašta, reci slobodno šta misliš.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by VošaNS »

slanobarac wrote: Sun Mar 10, 2024 7:47 pm
VošaNS wrote: Sun Mar 10, 2024 11:40 am
lapo-lapo wrote: Sun Mar 10, 2024 11:32 am U takmica sa IMT-om je 12. marta sto je i godisnjica grupe, 35 godina.
Svašta bih rekao za tu "grupu" al prećutaću.
Ne moraš svašta, reci slobodno šta misliš.
Ti momci na severnoj tribini su najmanje tu zbog ljubavi prema klubu. Ćute kao pi*ke oko dešavanja u klubu. O bojkotu radnim danima je dovoljno rečeno pa da se ne ponavljam. Na severu je najviše klinaca koji su tu da se biju, piju i drogiraju to svi znaju. Pojma nemaju ni ko igra ni ko je kapiten, trener, istoriju kluba...
Ovde ću završiti, ali ovako mogu do sutra da nabrajam.
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by LIMAN »

VošaNS wrote: Sun Mar 10, 2024 10:23 pm
slanobarac wrote: Sun Mar 10, 2024 7:47 pm
VošaNS wrote: Sun Mar 10, 2024 11:40 am

Svašta bih rekao za tu "grupu" al prećutaću.
Ne moraš svašta, reci slobodno šta misliš.
Ti momci na severnoj tribini su najmanje tu zbog ljubavi prema klubu. Ćute kao pi*ke oko dešavanja u klubu. O bojkotu radnim danima je dovoljno rečeno pa da se ne ponavljam. Na severu je najviše klinaca koji su tu da se biju, piju i drogiraju to svi znaju. Pojma nemaju ni ko igra ni ko je kapiten, trener, istoriju kluba...
Ovde ću završiti, ali ovako mogu do sutra da nabrajam.

Svi smo mi na sever realno kretali iz "gasa" tog klinacnog i celog tog adrenalina, ali razlika je sto smo mi imali brdo starijih likova na tom severu na koje smo mogli da se ugledamo. Ne kazem da je tad bilo skroz cista tribina, uvek je tu bilo svega i svacega, od mafijasa do skolaraca. Ali znam isto tako da je bilo jako puno ispravnih, starijih likova, koji su stvarno ziveli po tim "ultra" kodeksima, iskreno voleli ovaj klub i prenosili to i na nas klince tada i na sve ostale.

Tu dolazimo do problema da su danas na tom severu klinci koji su tu iz istih pobuda iz kojih smo i mi dolazili (navijanje, akcijanje, tuce, zezanje, Vosa negde na 4. mestu... ((doduse meni je Vosa uvek bila na prvom jer mi je usadjeno porodicno, ali pricam za vecinu)), samo je razlika sto oni nemaju te starije na koje bi se ugledali i koji bi ih usmerili kao sto smo mi imali, kao sto nemaju ni rezultate koji su ipak mladjima nesto vrlo znacajno i ono sto privlaci publiku. Nije danasnjim klincima zanimljivo da se smrznu 2 sata da gledaju kako se ovaj klub batrga za 7. mesto. Doci ce na 2 utakmice, na trecoj ih vec nema, ajmo u kladzu, tamo je toplo, odigramo loptice, popijemo pivo...

E sad, ja tu krivim i sebe i druge poput mene, jer ja u najboljim navijackim godinama nisam recimo na tom severu da dajem neki primer toj deci, a ovde pisem ovo.
Izneverili smo ih mi srednjih godina i ovi stariji, i onda nije ni cudo kako se stvari odvijaju.

E sad drugo pitanje je, zasto su svi stariji, koji bi trebalo da su to tvrdo jezgro navijackog pokreta, presli na zapad i istok? To je pitanje za neke druge ljude sa tribine, iz mandata od pre 10ak godina. Bilo bi jos i dobro da su samo presli na istok i zapad, 90% tih ljudi sa nekadasnjeg severa ne dolazi vise na stadion.

Dalo bi se o ovim temama diskutovati, ali ne bih dalje duzio.

Ipak treba pohvaliti Firmu za cimanje sto se tice gradskih ulica, jer ipak je to jedina organizovana navijacka grupa u Novom Sadu i generalno su strah i trepet za blizance ovog grada, ali definitivno treba raditi na edukovanju mladjih oko toga da Vosa treba da bude na prvom mestu, a sve ostale "aktivnosti" koje su verujem u tom uzrastu zanimljivije, na drugom mestu.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Potpuno ste u pravu obojica. Mislim da je posle otimanja zastava od strane Veterničana ta grupa prestala da postoji. To je bio trenutak da se pokrene nešto novo ali eto sad imamo ovo i tjt. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked