23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Turija »

Pored slabe fizicke i psiholoske pripremljnosti, tanke klupe, velik problem je kako nam poziciono stoje i krecu se igraci na terenu. Sto bi se nazvalo koncepcija igre. Pripreme su skroz promasene i ekipa se uigrava kroz prvenstvene utakmice.

Ne mogu da se otrgnem od utiska kako je Napredak funkcionisao protiv Cukarickog. Kako su pozicionom igrom paralisali domace igrace. Kako su u napadu imali 4-6 igraca u i ispred sesnaesteca Cukarickog i kako su se brzo transformisali na sredini terena, posle neuspelog napada ili u napadackoj akciji. Kako su dobro stopovali i dodavali loptu. Da li je do trenera ili mi imamo previse nedovoljno obucenih igraca?

Vosi, stalno, izgleda da brojcano fale 2 igraca na terenu i kod napada i na sredini terena i u odbrani. Neugranost ili nedostatak i individualnog kvaliteta i koncepcije igre?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Vladimir »

Dali postoji skraćeni snimak utakmice?
Телеп
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

Vladimir wrote: Sun Mar 03, 2024 10:36 am Dali postoji skraćeni snimak utakmice?
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Vladimir »

VošaNS wrote: Sun Mar 03, 2024 12:07 pm
Vladimir wrote: Sun Mar 03, 2024 10:36 am Dali postoji skraćeni snimak utakmice?
Hvala
Телеп
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Rakovac »

Što reče tu većina moramo priznati da smo kao klub postali isto što su i oba Radnička, Mladost, Voždovac, Spartak,Pazar itd... Ni bolji ni lošiji ni u kom pogledu(uprava,igrači, trener, itd). Zlatna sredina lige. Peto do dvanaestog mesta tu negde.
Znači Zvezda i Partizan prvi nivo, TSC i Čuka drugi nivo i mi onda treći nivo sa još jedno 7 - 8 nabrojanih klubova.
Od naredne godine očekujem da u drugi nivo uđe i OFK a mi smo osuđeni na treći.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

Ide li neko na ovaj skup danas ili je to promašaj?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Mare_Liman »

Вождовац без освојеног бода у другој полусезони, реално гледано екипа скоро иста и после тренер нема везе, па под Ранком је била реално слабија екипа коректан прелазни рок и ми назадовали и то озбиљно у сваком сегменту, долази Вождовац на Карађорђе следеће коло, идеална прилика да дођу до првих бодова познајући нас ...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Wild Srem »

Ljudi ne moze niko da nas pobedi, sta vam je? :mrgreen:
Jedva cekam Vozdovac kuci
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Sun Mar 03, 2024 7:40 pm Вождовац без освојеног бода у другој полусезони, реално гледано екипа скоро иста и после тренер нема везе, па под Ранком је била реално слабија екипа коректан прелазни рок и ми назадовали и то озбиљно у сваком сегменту, долази Вождовац на Карађорђе следеће коло, идеална прилика да дођу до првих бодова познајући нас ...
Ja sam bio ubedjen da Pazar dolazi sledeće kolo… :roll:
VošaNS wrote: Sun Mar 03, 2024 4:18 pm Ide li neko na ovaj skup danas ili je to promašaj?
Moj klinac je rekao da će otići sa drugarima. Ako je bilo šta zanimljivo preneću.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Mare_Liman »

Savcic Luka wrote: Sun Mar 03, 2024 8:07 pm
Mare_Liman wrote: Sun Mar 03, 2024 7:40 pm Вождовац без освојеног бода у другој полусезони, реално гледано екипа скоро иста и после тренер нема везе, па под Ранком је била реално слабија екипа коректан прелазни рок и ми назадовали и то озбиљно у сваком сегменту, долази Вождовац на Карађорђе следеће коло, идеална прилика да дођу до првих бодова познајући нас ...
Ja sam bio ubedjen da Pazar dolazi sledeće kolo… :roll:
VošaNS wrote: Sun Mar 03, 2024 4:18 pm Ide li neko na ovaj skup danas ili je to promašaj?
Moj klinac je rekao da će otići sa drugarima. Ako je bilo šta zanimljivo preneću.
Исто... Мада они падају за прославу 35 година Фирме и 110 година клуба, 16.03, сад је ваљда 09. против Вождовца бар што сам видео на флешскору...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Stexman »

VošaNS wrote: Sun Mar 03, 2024 4:18 pm Ide li neko na ovaj skup danas ili je to promašaj?
Kakav skup? Vidim vec koji put se spominje neki skup a niko ne govori o cemu se radi?
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

Stexman wrote: Sun Mar 03, 2024 9:25 pm
VošaNS wrote: Sun Mar 03, 2024 4:18 pm Ide li neko na ovaj skup danas ili je to promašaj?
Kakav skup? Vidim vec koji put se spominje neki skup a niko ne govori o cemu se radi?
Bio skup u centru. Slično kao Vošin porodični dan.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Slikanje i druzenje sa sportskim velicinama koje su uzele cak 4 od mogucih 12 bodova ove polusezone. Ratnicima koji su iz ivanjickog grotla doneli bod vredan opstanka.
Gladijajatorima modernog doba u cijoj areni lucanski gorostas 96 minuta nije nista mogao.

...i svi ostali nacini kako bi ih danasnja uprava opisala. :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Mon Mar 04, 2024 4:58 pm Slikanje i druzenje sa sportskim velicinama koje su uzele cak 4 od mogucih 12 bodova ove polusezone. Ratnicima koji su iz ivanjickog grotla doneli bod vredan opstanka.
Budimo realni, ranjeni Ivanjičani nakon tri uzastopna poraza i nisu bili tim za vađenje. :roll: Sledi Voždovac kući koji ima seriju od 4 uzastopna poraza, a prethodne bodove je upisao upravo protiv nas i od tada već 5 utakmica ne znamo za pobedu. Zakon verovatnoće protiv obezglavljenih Voždovčana je ovoga puta na našoj strani. :cheers:
(Šifra: I ćorava koka ubode zrno)
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Grbavica.021* »

gospodinFKV wrote: Mon Mar 04, 2024 4:58 pm Slikanje i druzenje sa sportskim velicinama koje su uzele cak 4 od mogucih 12 bodova ove polusezone. Ratnicima koji su iz ivanjickog grotla doneli bod vredan opstanka.
Gladijajatorima modernog doba u cijoj areni lucanski gorostas 96 minuta nije nista mogao.

...i svi ostali nacini kako bi ih danasnja uprava opisala. :mrgreen:
3 бода а не 4 бода.
Locked