23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Locked
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by fare »

Ne znam šta reći osim da smo mi fenomenu do 63 minuta imaš sve, igru, rezultat i onda jednostavno 10 crnih minuta i to je to. Ja mislim da njihov 2 gol nije regularan zato što je 1 njihov igrač bio tačno ispred Rosića a bio mu je najbliži a var nije ni proveravao.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Voja »

Jedina stvar koja mi se na forumu godinama nije dopadala je sto ste u stanju da menjate misljenja iz minuta u minut. Dok smo vodili 2:0, svi bili super, sad posle 2:2, niko ne valja.
Cinjenica je da smo isli u goste ekipi koja je tu negde egal sa nama, cinjenica je da nismo igrali na domacem terenu, cinjenica je da oni imaju pravo da budu napaljeni protiv nas, pljuvali ste ih kada su u NSu odugovlacili i krali vreme, sad ih pljujete kada hoce da daju sve od sebe da ne izgube. Kamo srece da se i nasi tako bore za svaku loptu, za svaku sudijsku odluku. Od nasih svi su bili losi, niko nije bio dobar, i sa te strane bod u gostima protiv direktnog konkurenta ne smatram neuspehom, jeste steta sto nismo sacuvali 2:0, ali isto tako smatram da smo u mec usli kao autsajderi i da je bod ogroman
Last edited by Voja on Sat Mar 02, 2024 5:04 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Radoye »

CRD FCV wrote: Sat Mar 02, 2024 4:59 pm Дамо један гол, није довољно (Лучани).
Дамо два гола, није довољно.

Морамо да пробамо са три гола.
"Kanis li pobijediti ne smes izgubiti!" :deal:

Nista, to je to, nasa realnost, mi smo jedna prosecna ljoberska superligaska ekipa, bez identiteta i bez karaktera. Stanje na tabeli realno odslikava gde smo i ko smo. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Red Marquis »

Zaboravih još nešto. Prvi iz kluba koji zine nešto kako ćemo doći preko kupa do nečega, dabogda nogu slomio istog dana.
Io odio Belgrado
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Uvek sa tobom »

Није само Букинац крив, ал кад већ сине добијеш шансу онда преореш терен, а не овако... Лузери смо тешки, а такви смо због тренера.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by gospodinFKV »

Vignjevic i Savic su slobodni.
Za ozbiljniji kes, kad se vec hvalimo da smo prihodovali haos para, mozda i Ivan Jovanovic.

Ovom klubu HVALI jedno 10 ljudi koji nisu apsolutni dunsteri i prevare. Sto u upravi, sto na klupi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Voja »

milancl wrote: Sat Mar 02, 2024 4:18 pm Odlična akcija kod drugog gola, svaka čast Seriju, Vukanoviću i Raduloviću. Kao i Guramu što se izmakao malom Mićiću.
Mozda je mene SMS malo razmazio, ali za moj ukus losa lopta Serija i gol je Vukanovicev koji je ni iz cega stvorio sansu za asistenciju. Serijeva lopta je morala biti ubojitija, ovde je samo sreca pomogla
Image
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Savcic Luka »

gospodinFKV wrote: Sat Mar 02, 2024 5:05 pm Vignjevic i Savic su slobodni.
Za ozbiljniji kes, kad se vec hvalimo da smo prihodovali haos para, mozda i Ivan Jovanovic.

Ovom klubu HVALI jedno 10 ljudi koji nisu apsolutni dunsteri i prevare. Sto u upravi, sto na klupi.
Vidi gari, može i neko sa ovog foruma do kraja sezone. Bolje će biti sigurno.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Deep Purple »

Bez reči sam. Kakvi luzeri.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Djisa »

Jel smenjen ili je dao ostavku? Jedino sto me interesuje iz kluba!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by churguzijanac »

Ono kad imas trenera koji moli boga da ga pogleda, a kurcom ne mrda.Ekipa ostala u svlacionici na poluvremenu.

Pakuj kofere i odlazi.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by CRD FCV »

slanina wrote: Sat Mar 02, 2024 4:28 pm Ovi naši treneri ili šta su(nekad sam znao i na klupi ko sedi) ,meni deluju ko ekipa sa pecanja jebeš mi sve,pogubljeni u vremenu i prostoru,deluju ko da loptu nisu šutnuli nijednom.
Ово је и мој утисак, кад се окупие њих четворица па нешто већају али ништа не говоре, ваљда да не узнемире рибу.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by churguzijanac »

gospodinFKV wrote: Sat Mar 02, 2024 5:05 pm Vignjevic i Savic su slobodni.
Za ozbiljniji kes, kad se vec hvalimo da smo prihodovali haos para, mozda i Ivan Jovanovic.

Ovom klubu HVALI jedno 10 ljudi koji nisu apsolutni dunsteri i prevare. Sto u upravi, sto na klupi.
Tolko fali i ovoj drzavi da se dovede u red :mrgreen:
Pre sam da dovedu nekog mladog i ambicioznog, npr Puaču.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by vdn slaninar »

Било би у реду да мењамо тренера,мало озбиљности да покажемо.Нисам ни за,ни против већ чисто професионално,имао си целе припреме,појачања,лак распоред и ништа.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Mare_Liman »

Војо можда ниси мислио конкретно за ову утакмицу, али бар у ових последњих пар утакмица ја ни један пост нисам видео да је неко написао како је све супер, како смо задовољни, срећни, похвалила се акција код другог гола, Зеријеве масторије код првог и ником није мирисало... Очекивано испоставиће се...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked