23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Maki »

N13 wrote: Sat Mar 02, 2024 4:34 pm Maki, da li nema odgovornosti Bukinca za drugi gol Javora, posto je korner izborio igrac na njegovoj strani koji je bio sam ko duh, a Bukinca nigde?
Mozda se nije dobro zagrejao, pa ga ne treba sad odma kriviti?
Za prvi gol je kriv Giobelidze, i ne prvi put. Njega je doveo Ranko Popović, a precrtao Antonijevića. Bandovića je takođe doveo Ranko, i sada ga treba pitati ima li neki novi predlog iz iste menadžerske agencije? Podsećam, prvi sam provalio ovo kadriranje: Batak, Popović, Bandović.

Ljudi, ovo ništa ne valja, i jedino dobro je ako ovaj remi znači dovođenje ozbiljnog trenera sa talentom i rezultatima kome bi Voša bila izazov.

Ako pomaže, evo ja preuzimam odgovornost za loše rezultate. :mrgreen:

Ali, samo jedno da pitam cenjenu javnost: da li bismo bili lošije plasirani da nismo doveli niti jedno pojačanje, što strano (Mateus, Kembel, Kajević, Seri, Korać), što cigansko (Radulović, Vukanović, Savićević, Petrović)?
Ovaj amaterizam smo mogli postići i sa svojom omladinskom školom, koja nije dobila nikakvu šansu. Čak i ovaj mučeni Bukinac bi bio sasvim pristojan za plej-aut.
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Sat Mar 02, 2024 5:10 pm Bez reči sam. Kakvi luzeri.
Pobednički mentalite se gradi godinama, decenijama, a sreća se mora zaslužiti.
Ovo je više od izgubljenih bodova.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by fare »

Velika je razlika između Gia i Bukinca što se danas videlo šta je sa Crnomarkovićem? Za Malbašiča znamo neka ga tamo gde jeste i tako nema vajde od njega. Od nadoknade ako se igralo efektivno 2 minuta ako je i toliko tipična seljačka ekipa samo se znaju valjati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Sat Mar 02, 2024 5:18 pm Војо можда ниси мислио конкретно за ову утакмицу, али бар у ових последњих пар утакмица ја ни један пост нисам видео да је неко написао како је све супер, како смо задовољни, срећни, похвалила се акција код другог гола, Зеријеве масторије код првог и ником није мирисало... Очекивано испоставиће се...
Ma mislio sam i na ovu i na generalno sve meceve. Malo nam fali. I ovde se velicalo posle 2:0, euforija, a posle 2 minuta ocaj... Al dobro, to smo mi
Maki wrote: Sat Mar 02, 2024 5:20 pm Ako pomaže, evo ja preuzimam odgovornost za loše rezultate. :mrgreen:
Ovo je tvoj post godine :mrgreen:
Last edited by Voja on Sat Mar 02, 2024 5:39 pm, edited 1 time in total.
Image
ДушанФ89
Posts: 49
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by ДушанФ89 »

То је то за ову сезону, мотај каблове, гаси светла.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

Rosić danas loš, nije odradio svoj posao, Lazarević jedan dobar centaršut posle toga 0, nije on igrač za Vojvodinu kao ni više od pola ekipe. Za Jeličića važi isto, Korać mi je postao strašno drag zbog te borbe i drčnosti koju ima. Giorbelidze niti dobar, a nije ni toliko loš bio danas. Milosavljevića je bilo svuda u prvom poluvremenu, u drugom pao. Zukić nevidljiv, Petrović mekan i više pada nego što trči, ali kod početka akcije kod prvog gola lep prolaz kroz dvojicu i lopta za Zukića. Radulović prvi put odigrao timski, Vukanović ponovo borben, ali danas nešto slabije nego inače. Seriju danas slabija partija, ali gol možda i ovog kola. Mateus od starta prolećnog dela vrlo loš, verovatno utiče slabija minutaža na njega. Vukan mora više minuta da dobije, Ivanović ništa, ali minutaža mu je isto takva.
Mnogo fudbalera ovde nije za klub kakav je Vojvodina. Pre svih mislim na Bukinca, Jeličića, Lazarevića, Nikolića, Kembela pa i Giorbelidzea. Menadžerske kombinacije poput Vukčevića, Tanjge i Kajevića ne želim da spominjem. Ova sezona je može se reći i završena. Totalno mi je svejedno hoće li "stručnjak" sa Tajlanda ostati ili neće. Ko god da dodje u ku*cu smo.
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Savcic Luka »

Grof Žekula wrote: Thu Feb 29, 2024 2:00 pm
И да... „Лопта улази у мрежу када Бог тако каже“, рече исти мудри човек. Схватиће то ко и како треба, без икакве магије, само ако промисли о томе шта направише од НАШЕГ Клуба! Јер са њим, када ја размислим, имају везе колико и ја са магијом.
Ja sam ovo razumeo kako sam i napisao gore, da se sreća mora zaslužiti.
A to što je danas Voša, najmanje su krivi ovi što su danas igrali, pa bili oni naši nedorasli omladinci, ili crveno/crni otpadak,
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Voja »

ДушанФ89 wrote: Sat Mar 02, 2024 5:48 pm То је то за ову сезону, мотај каблове, гаси светла.
Nemoj tako, pa derbiji i adrenalin tek krecu. Bice poslastice od meceva i prava prilika za navijace da uzivaju u neizvesnim mecevima i da navijaju za svoj klub. Kota 8 ne sme pasti :cheers:
Image
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

Tužno je što se u ovakvom raspoloženju dočekuje sutrašnji skup u centru grada, a pogotovo veliki jubilej i 110. godina postojanja. Sramotno.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by milancl »

Voja wrote: Sat Mar 02, 2024 5:07 pm
milancl wrote: Sat Mar 02, 2024 4:18 pm Odlična akcija kod drugog gola, svaka čast Seriju, Vukanoviću i Raduloviću. Kao i Guramu što se izmakao malom Mićiću.
Mozda je mene SMS malo razmazio, ali za moj ukus losa lopta Serija i gol je Vukanovicev koji je ni iz cega stvorio sansu za asistenciju. Serijeva lopta je morala biti ubojitija, ovde je samo sreca pomogla
Vidi, nije Serijeva lopta bila teledirigovana i jeste i do Javorovog odbrambenog, mogao je bolje, i Vukanović je lepo iskopao loptu... Sve u svemu, jedna lepa akcija... Budemo li tražili dlaku u jajetu, nećemo nikad ništa ni pohvaliti...
SMS-a ostavi za gde su šta rade...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by slanobarac »

Savcic Luka wrote: Sat Mar 02, 2024 5:02 pm
Turija wrote: Sat Mar 02, 2024 4:56 pm Ne znam sta reci? Ne mogu okriviti Bandovica za dve individualne greske nasih igraca.
Petrovic prelako pao ( zaboravio da nije u cz) i pocetnicke greske golmana Rosica.
Nije stvar u krivici, već odgovornosti.
Slično, ali suštinski, u osnovi, različito.
Jednu utakmicu izgubiti bodove zbog neke greške jeste stvar individualne odgovornosti i to je krivica.
Ali kada se to dešava u konstantno, to je već stvar više odgovornsoti.
Odgovornost će kao i uvek preuzeti zbiljić.
Zar to nije dovoljno?
Svi traže glavu igračima, trenerima, SD a za ovog niko ni da pisne.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Cane »

Na neki način se mora reagovati, nisam pametan da znam kako, ali nešto bi moralo.
Ne zbog pokušaja spasa sezone, što graniči s čudima, nego zbog pokušaja spasavanja kluba. Ni za to nema nikakvih garancija ali mora se bar pokušati.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by MiSmoFKV! »

Ko je imao neke nade do ove utakmice, istu je ponovo izgubio. Mesić, pardon Zbiljić je zadatak obavio.
Ja ne znam, ali meni ova ekipa deluje kao da ima potencijal za velika dela, ne znam da li je do trenera, atmosfere u klubu, loše kondicije da tako loše izgleda.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Minja »

Све је речено, све је виђено. Погрешно би било да се прича да је ово криза резултата. Мени делује да ће ово бити наша свакодневица наредних сезона. Постајемо новосадска верзија Радничког из Ниша.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Turija »

Ja i dalje mislim da je glavni uzrok ,,dobijenih" utakmica u prvom poluvremenu i katastrofalno ( gubitnicko) drugo polovreme ( pored veoma lose realizacije), izuzetno slaba kondicija nasih igraca.

U drugom poluvremenu gubimo utakmice, pogotovo u finisu ne mogu da pritisnu protivnika, vec oni pritiskaju nas. I greske su plod nespremnosti, a time i koncentracije.

Ne treba sada da osudjujemo previse Rosica, on je samo jos jedna greska u nizu i los mu dan danas.
.
Mozda je i @fare u pravu da je jedan igrac Javora bio u ofsajd poziciji i uticao na igru (ometao Rosica) . No, definitivno, Rosic nije smeo boksovati loptu u sredinu terena, pogotovo, sto se zna kako lose branimo polje ispred svojih 16 metara.

Sezona je izgubljena. Sad je samo pitanje hocemo li igrati plej aut ili plej of, tj. da li cemo na kraju sezone biti 8 ili 9 sto u biti, uopste, ne menja stvari.

Lepo docekan 110. rodjendan.
Svaka cast svima u Klubu. Veseli se domacine.
Last edited by Turija on Sat Mar 02, 2024 8:18 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked