23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Grof Žekula »

„Војводина без Европе и није Војводина“!

Рекао је давно, најбољи међу нама, Вујадин Бошков.

„Војводина без плеј офа и није Војводина“!

Рекао би садашњи Председник, али га, срећом, нико није питао.

У свакој фирми коју „успешно“ води, а добио ју је на поклон, баш као и НАШ Клуб, јер је вредан, може и зна оно што нико од нас не, хвали се да је поставио стручњаке. ФК Војводина му дође баш супротно, ваљда чисто да проба и другачије и да види и сам како не иде, али да то никако не призна, па чак и ако „преузме“ одговорност. За нас Светиња, за некога играчка...

И баш тако, после Ивањице, у којој нас чекају „кромпири“ свакако, дочекаћемо 110. рођендан.

Биће боље, иако нам збиља није лепа! Живеће она нама још и кад нас не буде. Новим рођенданима се радујемо и надамо да многи, колико већ у марту 2025. неће бити на истим позицијама на којима су данас. Јер, што рече Вујке...

„Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој. Тако је било и тако ће заувек остати...“

И да... „Лопта улази у мрежу када Бог тако каже“, рече исти мудри човек. Схватиће то ко и како треба, без икакве магије, само ако промисли о томе шта направише од НАШЕГ Клуба! Јер са њим, када ја размислим, имају везе колико и ја са магијом.
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Taxista »

Bravo Grofe :lala:
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Firma kej »

I mi i oni u katastrofalnom nizu od subote nekome će da svane, a nekome da smrkne
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by torrente »

idemo junački na X!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Turija »

torrente wrote: Thu Feb 29, 2024 5:03 pm idemo junački na X!
Za sada X na 0:0, sve dok ne vidimo ko ce da sudi, ko ce biti u Var sobi i ko ce da komentarise prenos utakmice na areni. Sve su to faktori od kojih puno zavisi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by hvylarn »

Bolno mi je slušati ga.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Grbavica.021* »

Turija wrote: Thu Feb 29, 2024 5:41 pm
torrente wrote: Thu Feb 29, 2024 5:03 pm idemo junački na X!
Za sada X na 0:0, sve dok ne vidimo ko ce da sudi, ko ce biti u Var sobi i ko ce da komentarise prenos utakmice na areni. Sve su to faktori od kojih puno zavisi.
очекујем 2-Х, домаћин да се попали у првом полувременуи поведе а после у другом полувремену да им ставимо до знања како се игра фудбал. :D
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Taxista »

Jel on to rekao da nam"hvali"realizacija? :roll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Voja »

Taxista wrote: Thu Feb 29, 2024 10:24 pm Jel on to rekao da nam"hvali"realizacija? :roll:
Pa to govori od prvog dana, cudno da si tek sad ukapirao, na prosloj konferenciji/najavi mislim da je 10x to rekao
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Maki »

Kako li tek govori tajlandski kad ovako govori srpski (crnogorski)?
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Taxista »

Voja wrote: Thu Feb 29, 2024 10:37 pm
Taxista wrote: Thu Feb 29, 2024 10:24 pm Jel on to rekao da nam"hvali"realizacija? :roll:
Pa to govori od prvog dana, cudno da si tek sad ukapirao, na prosloj konferenciji/najavi mislim da je 10x to rekao
Ovo je prva najava od kad je stigao da sam odslušao pa zato mi zaparalo, a verovatno i poslednja🙄
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Voja »

Taxista wrote: Thu Feb 29, 2024 10:41 pm
Voja wrote: Thu Feb 29, 2024 10:37 pm
Taxista wrote: Thu Feb 29, 2024 10:24 pm Jel on to rekao da nam"hvali"realizacija? :roll:
Pa to govori od prvog dana, cudno da si tek sad ukapirao, na prosloj konferenciji/najavi mislim da je 10x to rekao
Ovo je prva najava od kad je stigao da sam odslušao pa zato mi zaparalo, a verovatno i poslednja🙄
Pa onda je sve u redu, jer ti ocigledno hvali iskustva u slusanju konferencija :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Thu Feb 29, 2024 10:40 pm Kako li tek govori tajlandski kad ovako govori srpski (crnogorski)?
Ako se dobro sećam priča Engleski i to zapanjujuće dobro.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Grbavica.021* »

Сеид Кораћ, штопер Војводине, пред гостовање Јавору: Спортску срећу морамо да заслужимо

Само два ремија остварена на "Карађорђу", односно пораз у Крагујевцу, чине биланс фудбалера Војводине у прва три кола пролећног наставка првенства.
Признао је и тренер Божидар Бандовић да није, у погледу резултата, задовољан таквим учинком, а о навијачима црвено-белих да и не говоримо.

Новосађане у суботу очекује нови, у најави бар, веома тежак изазов. Гостују екипи Јавора, тиму који се (не)очекивано нашао у зони најугроженијих екипа у борби за опстанак.

С друге стране, Војводина је тренутно на осмом месту, последњем које гарантује учешће у плеј-офу. Тај податак довољно и јасно сведочи о императиву с којим ће Бандовићев тим ући у сусрет на увек незгодном гостовању.

Међутим, избора састав из Српске Атине нема, јер му само победа омогућује да настави потеру за тимовима који ће у наредној сезони наступити на евро-сцени.

Спортску срећу морамо да заслужимо - признао је Сеид Кораћ (22), снажни штопер, који је у дуелу са Спартаком дебитовао у дресу новосадског суперлигаша. - Прилике које смо стварали против Суботичана, барем једну од њих, једноставно морали смо да реализујемо. Сигуран сам да ћемо у Ивањици бити успешнији у нападу и да ће нас гол којем тежимо, овог пута покренути. После тога, убеђен сам, наше победе стизаће у низу.

О самом дуелу у Ивањици, повремени репрезентативац Луксембурга, иначе младић чији су корени у Новом Пазару, нема дилему.

Чека нас, без икакве сумње, тешка утакмица. Сви смо тога свесни, као и чињенице да данас сви знају да играју фудбал, али и да се боре. Пресудно ће да буде то да покажемо много већу жељу за победом од ривала. Верујем да ћемо на терену то и да докажемо, упркос ситуацији у којој се наш домаћин налази. Поред ривала, очекује нас и тежак терен, на којем пресудни неће бити техника и индивидуални квалитет, већ то колико су играчи два тима решени да се боре– додао је Кораћ.

Играчи Војводине у петак одлазе у Ивањицу, где ће и преноћити, односно дочекати суботњи окршај, чији почетак је заказан за 14 часова..

За Крстиће 266.000 динара
Војвођански дерби, поред такмичарског, био је и хумантарног карактера. Сав приход од продатих улазнице, наиме, намењен је деветочланој породици Крстић, која је, пре пет година, у пожару остала без куће у Темерину. Новосадски клуб званично је објавио информацију да је у недељу прикупљено 266.000 динара.
Locked