23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3914
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Deep Purple »

Kakav suvi kvalitet poseduje ovaj igrač. :cheers:

Nije džabe bio toliki potencijal i plaćeno milionsko obeštećenje pre par godina za njega.
Majstor.
Last edited by Deep Purple on Sat Mar 02, 2024 3:37 pm, edited 1 time in total.
Cane
Posts: 1047
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Cane »

Toooooo!
Što volim kad me demantuje neko ovako :D
lapo-lapo
Posts: 223
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by lapo-lapo »

Evo ga probio je :D ne bas interesantna utakmica do sad, dobra je stvar sto kontrolisemo posjed.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by N13 »

Napokon dostojna zamena za Cumica :cheers:
Treba pohvaliti odlicno iznosenje lopte Njegosa u tok ajkciji. I srecom, Zukic ovog puta odlucio da doda :cheers:
User avatar
rykerfcv
Posts: 783
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by rykerfcv »

kakav majstor. :lala:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by gospodinFKV »

Ali, ljudi, vi ne razumete. On je los igrac i mi ga velicamo samo zato sto je nov.
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Savcic Luka »

Žjuuuuuu!!! :lala:

Samo da ne useru nešto...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Mare_Liman »

Многи се спрдали и смејали кад је Ранко био заинтересован за Босића... Уби човек Лазаревића, солидно али и досадно прво полувреме, лева страна са Гурамом и Зеријем одлична, издвојио бих само још Кораћа, сјајан данас. Учачкати некако и други па да се приводи крају
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
milancl
Posts: 478
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by milancl »

Sjajan gol, svaka čast za potez :lala:

Dobro je što smo ih načeli jer igraju klasičan bunker, svaki minut u drugom poluvremenu bi bilo sve teže...

Ono što ne mogu da podnesem - loše izbijanje lopte po sred gola, direktno u igrača Javora na 16 m, mislim da je Lazarević, nije ni bitno ko je... Izbij je brate u korner ako ne možeš u aut, pa to se u nižim ligama ne radi. E takve naše gluposti mogu da nam se obiju o glavu.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Firma kej
Posts: 176
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Firma kej »

gospodinFKV wrote: Sat Mar 02, 2024 3:42 pm Ali, ljudi, vi ne razumete. On je los igrac i mi ga velicamo samo zato sto je nov.
Potpisujem
lapo-lapo
Posts: 223
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by lapo-lapo »

Valjda ce se jednom obistiniti ona najava iz fss-a za zamjenu terena pa da se vise ne igra po ovim dzombama...
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by CRD FCV »

Одлично одиграно до сада. Јавор је традиционално тврд, држали смо посед и дали гол са дистанце што нам је скоро и једина опција јер не умемо пробити средину.

Похвалио бих Јеличића, одлагао је лопте без грешке, покушао и барем једну дугу али је то било далеко слабије него његов колега Кораћ, који ми делује да би одиграо главом на 15 центиметара од бетонске подлоге на фудбалу испред зграде. Какав змај са 22 године.

Зука доста греши, ноншалатан покушај неких маказица и лако падање на противничкој половини, такође она грешка која је изродила прилику за противника.

Сери је мајсторчина и шта више рећи. Радуле се труди, имао је пар добрих одлука. Милосављевић је свуда по терену, лепо одлаже лопту, Његош показује интелигенцију у појединим ситуацијама.

Алекса се тамо кида са одбраном, покушава да уђе у ситуације.

Гурам је добар, Лазаревић много зуји а мало меда даје што би се рекло. Имао је ону лошу одлуку која је омогућила противнику шут са леве стране али прошла поред гола.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by Turija »

Gledam danas jednog novog, timskog, Radulovica :!:
Seri, velemajstorski gol :lala:

Zukic najslabiji. Da nije dodao onu loptu Seriju, bio bi ubedljivo najslabiji pojedinac u nasem timu.

Jos jedna pohvala Koracu, ostali dobri. Malo slabija partija Milosavljevica ( nece ga lopta danas, ali poslovicno borben).
Ostali OK.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3545
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote: Sat Mar 02, 2024 3:27 pm
gospodinFKV wrote: Sat Mar 02, 2024 3:09 pm
Maki wrote: Sat Mar 02, 2024 2:51 pm Ovo je najbolji tim koji može da se izvede u ovom trenutku. Razlika između Ranka Popovića, za koga smatram da je naneo neopisivu štetu klubu (loši rezultati, demagogija Ala-la Zbiljić, Malbašić i Rosić kapiteni...), i Bandovića je umešnost u kadriranju. Obojica su neviđeni baksuzi, ali očekujem danas Bož(j)idar u vidu 5-6 golova u mreži protivnika i gol razliku na plusu. :cheers: .
Mogu da razumem razlike u misljenju, jer ipak pisemo na forumu, ali mislim da je ovo sigurno jedan od top 10 najpristrasnijih upisa koje sam video. Do granice da mislim da nas zaje**vas.
Pa brdo postova su mu klasični trolovski, samo se vi i dalje pecate na to...
Moram opet stati na stranu Makija. Nije ovo trolovanje, čovek je obrazložio zašto misli to što je napisao. Njegovo iskazano mišljenje i njegovo pravo da to i napiše. Ja kučno ne mislim da je taj trener naneo neopisivu štetu klubu ali se slažem sa svim onim što je u zagradi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 781
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 14.00

Post by VošaNS »

Seri pokazuje da je brutalno pojačanje evo već treću utakmicu, sad je došao gol baš kao što je i najavio za Dnevnik. Uvaljati još jedan i da se završava. Sjajan prodor Njegoša kod gola i dobra Zukina odluka za dodavanje Seriju. Teren užasan.
Locked