Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Prvi tim

Post by Minja »

N13 wrote: Wed Mar 13, 2024 3:32 pm Karlsson,
Klub jeste duzan da mu isplacuje zaradu, jer jednostavno tako stoji u ugovoru. Poziv za reprezentaciju je sastavni deo fudbala. On time nije prekrsio klupsku disciplinu, pa da se klub na to vadi i trazi nacin da se raskine ugovor.
Osim ako je svesno sam sebe doveo u rizicnu situaciju iz koje je onda sledilo sve sto je sledilo. Drugacije, laicki, mislim da nema mnogo prostora za skraceni epilog. Ugovori se i prave debeli poput skripte za neki ispit, bas iz razloga sto sport nije samo lepa strana, i sto puno toga mora da se predvidi. U varijanti, Igram dajem golove i sve super, taj papir ti skoro pa i ne treba. Isti se pravi da bi se i igraci ali i klubovi zastitili i kada stvari nisu savrsene. E sad, sta pise konkretno i koji nivo zastite ko tu ima, mi ne znamo, ali ako je sve sledilo kao plod nesrecnih okolnosti, Bolingi ce, najverovatnije, uzivati u kompletnom ugovoru.
VošaNS
Posts: 779
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Bolingi uopšte nije bio na spisku za septembarsko okupljanje, tad ga je zadesila bolest, uopšte nije bio sa reprezentacijom.

https://supersport.com/rugby/general/ne ... fana-clash
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Prvi tim

Post by MiSmoFKV! »



Nisam siguran za temu, al eto ovde.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Prvi tim

Post by fare »

Pa što se stiče dozvole neka igra na svoju odgovornost koliko igrača u svetu igra na svoju odgovornost ako misli da je potpunosti spreman i zdrav,naravno uz konsultaciju sa doktorom.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

fare wrote: Fri Mar 15, 2024 1:00 am Pa što se stiče dozvole neka igra na svoju odgovornost koliko igrača u svetu igra na svoju odgovornost ako misli da je potpunosti spreman i zdrav,naravno uz konsultaciju sa doktorom.
Šta znači na svoju odgovornost?

On na svoju odgovornost po isteku ugovora sa nama može da igra termine recimo ako mu je želja da igra fudbal, dok je pod ugovorom sa nama mi snosimo odgovornost za njegovo zdrastveno stanje vezano za fizičke napore koje ostvaruje usled obaveza u našem klubu.

Ako medicinska služba proceni da je njegovo stanje dovedeno toliko u red da on svoje obaveze može da ispunjava a da se njegovo zdrastveno stanje ne dovede u pitanje onda neka se vrati na teren a do tad neka on fizički radi na svom povratku uz adekvatno praćenje njegove situacije.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8867
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Prvi tim

Post by Radoye »

Ratko Svilar je igrao fudbal "na svoju odgovornost", njemu je zbog zdravstvenih problema u detinjstvu odstranjen dobar komad creva i zbog toga su za njega fizicke akrivnosti bile zdravstveni rizik. Morao je zbog toga u svaki ugovor da stavlja da je svestan toga i da ako dodje do zdravstvenih komplikacija nece kriviti ni lekare ni klub nego da je samo on odgovoran. Branio je profesionalno do 46. godine.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1992
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 1023
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by masterNS »

Karlsson wrote: Wed Mar 13, 2024 3:09 pm Rizikovaću sada da ispadnem đubre od čoveka, ali realno klub njemu ništa ne duguje. Iz tvog komentara zaključujem kao da je naša krivica što se njemu dogodilo to što se dogodilo i kao da mi sada imamo neku odgovornost i moramo da mu se odužujemo.
Uz dužno poštovanje svima i samom Bolingiju njega je ta bolest zadesila u Kongu, na reprezentativnom okupljanju, a ne kod nas. Zašto smo onda mi dužni da ispunjavamo obaveze prema njemu do kraja ugovora, a da zauzvrat ne očekujemo i ne dobijamo ništa? Nije ga FS Konga lečio i brinuo o njemu već FK Vojvodina.
Iskreno ne vidim zašto bi plaćali (verovatno skupog) igrača od kojeg nemamo i verovatno nećemo imati koristi i time sakatiti i sebe i svoj budžet i mogućnost da dovedemo adekvatnu zamenu.
Valjda niko nije veći od Kluba, pa ni Džonatan Bolingi.

Opet se izvanjavam na rečima i stavu, to možda zvučim kao loša osoba, ali takav sam jednostavno.
#gospodskiklub #nismokaooni Kosta Hadzi bi bio ponosan na ovo.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Prvi tim

Post by fare »

Šta je postavio Mateus na insta?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1023
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 779
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Mare_Liman wrote: Sun Mar 17, 2024 9:17 am Image
Neka Bog oprosti ovim lošim ljudima.
To je značenje ovoga, e sad na šta misli ne znam. Valjda će se rešiti sve.
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Mislim da Mateusa nećemo više gledati, ali se iskreno nadam da grešim.
Voleo bih da saznamo šta se desilo, da ne nagadjamo.
Moj lični osećaj je da je trebao imati više minuta, a time i bolji tretman od starta, a čini mi se i velikog dela ljudi ovde.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Ovo nije prvi put da kači ovakve stvari ali mislim da je kulminiralo, neću da se bavim teorijama zavere ali meni nešto govori od starta da je on ipak zagrejaniji da ostane u Portugalu nego da ga mi otkupimo i da tu leži ključ problema. Već sad treba videti oko otkupa da li se nalazimo na istim talasnim dužinama ili jednostavno ne želi pa da se već sad radi na spremnoj zameni na leto a on da profesionalno ispuni svoje obaveze do kraja ugovora odnosno sezone.

A što se tiče zamene ako dođe do toga dovedite brata https://www.transfermarkt.com/keziah-ve ... ler/258363

Sa ovim se ide u rat a znam da ne bi imao ništa protiv da dođe kod nas.

Medojević je pod moranjem da se vrati. I dovesti ovog baticu i to je sve ako Indio bude odlazio i imaš kompletiran vezni red.
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

@Deep

Odakle ti utisak da ne želi?
Koliko se sećam i ti si spominjao kako se vidi da uživa u NS.
Post Reply