Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Rabba wrote: Mon Feb 26, 2024 11:03 pm Ne treba od Ranka Popovića praviti nekog velikog stručnjaka. Kliknuo je dobro sa klubom i ekipom, utisak je bio pristojno dobar, ali nismo videli kulminaciju toga svega. Nama su samo toliko srozana očekivanja svim stručnjacima koji su nas vodili, da je jedan Ranko Popović proglašen(a za gomilu njih i jeste) Murinjo. Na sve to, poslao nam je(ako je verovati pričama) ovog, koji je definitivno šarlatan. Tako da i on ima putera na glavi.
+1
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Rabba wrote: Mon Feb 26, 2024 11:03 pm Ne treba od Ranka Popovića praviti nekog velikog stručnjaka. Kliknuo je dobro sa klubom i ekipom, utisak je bio pristojno dobar, ali nismo videli kulminaciju toga svega. Nama su samo toliko srozana očekivanja svim stručnjacima koji su nas vodili, da je jedan Ranko Popović proglašen(a za gomilu njih i jeste) Murinjo. Na sve to, poslao nam je(ako je verovati pričama) ovog, koji je definitivno šarlatan. Tako da i on ima putera na glavi.
+1.
Sve moje pohvale Ranku su išle iz pravca da se video pomak u igri.
Da li bi on imao sada bolji učinak ili ne, pitanje je.
Lično verujem da bi, ali to mišljenje je bazirano samo na tome što bi Ranko imao kakav takav kontinuitet.

Iskreno, uprava, ako je pametna, treba već sada ulagati napor da ove momke očuva na kom god mestu tabele završili.
Teško da od ove sezone može biti nešto.
Jedino je bitno da se oni izdignu iznad ovoga, pokušaju da u Kupu urade nešto i da ostanu na okupu.
Ako se bude pravila nova ekipa iduće godine izeš posao.
A koliko vidim Lazo u Dnevniku najavljuje upravo to ili samo provocira, ko će ga znati?!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Mislim da je Lazo Bakmaz u pravu. Timu treba ozbiljna rekonstrukcija, bar 4-5 istinski dobrih igraca, od bekova, preko organizatora igre, do centarfora.

E sad, tu ce biti velikih problema privoleti takve igrace da dodju (njima nije novac prvi prioretet u Vosi, vec evropski nastupi, a tu smo sada totalni autsajderi), jer su u ove 2 godine obecanja Zbiljica bila prazna prica o ambicijama Kluba.

Najteze je vratiti poverenje u obecanja. Propustilo se mnogo, od rezultata i igre ekipe, do stadiona i Evrope. Vojvodina je postala prosecan prvoligas na vetrometini domacih fudbalskih foruma, bez minimalne zastite, a najcesce na ,,zubu" sudija i bg medija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Prvi tim

Post by CRD FCV »

Два бека и десетка је по мени све што нам фали. Нападач може и не мора, нисам сигуран да знамо какав је рецимо Ивановић кад нема много минута а ни створених прилика да би се реализовале.
Десетка да може 1 на 1 да прође противника, не би морали да кружимо око противника безидејно и бекови због свега оног што би они морали да раде а тренутни не раде.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Zamislite sad štoperski par Korać-Traore. Po meni zvuči predobro. Korać me je kupio za 5 minuta i onim dizanjem publike, a Traore je najbolji štoper u ove zadnje 2-3 sezone, a mnogo smo ih izmešali.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

VošaNS wrote: Tue Feb 27, 2024 8:28 pm Zamislite sad štoperski par Korać-Traore. Po meni zvuči predobro. Korać me je kupio za 5 minuta i onim dizanjem publike, a Traore je najbolji štoper u ove zadnje 2-3 sezone, a mnogo smo ih izmešali.
Нема шта да замишљамо, Кораћ није и даље показао играчке квалитете, мада не сумњам да ће их бити и да ће бити један од најквалитетнијих ако не и најклваитетнији у последњих па да кажемо 5 година, ако се тако испостави Траоре нам не треба, Црномарковић и Кораћ ће бити још страшнији штоперски тандем, јер је Црномарковић поред до скоро Милосављевића један од најпотцењенијих играча у нашем тиму...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Tue Feb 27, 2024 8:50 pm Нема шта да замишљамо, Кораћ није и даље показао играчке квалитете, мада не сумњам да ће их бити и да ће бити један од најквалитетнијих ако не и најклваитетнији у последњих па да кажемо 5 година, ако се тако испостави Траоре нам не треба, Црномарковић и Кораћ ће бити још страшнији штоперски тандем, јер је Црномарковић поред до скоро Милосављевића један од најпотцењенијих играча у нашем тиму...
Crnomarkovic ima nesto sto dugo nasi stoperi nisu imali, ne plasi se duela, ume i da udari. I to mi se mnogo dopada, ono sto mi malo smeta je sto nikako da napravi kontinuitet igara na svom maksimumu, ako to uspe bio odlican
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Wed Feb 28, 2024 1:39 am
Mare_Liman wrote: Tue Feb 27, 2024 8:50 pm Нема шта да замишљамо, Кораћ није и даље показао играчке квалитете, мада не сумњам да ће их бити и да ће бити један од најквалитетнијих ако не и најклваитетнији у последњих па да кажемо 5 година, ако се тако испостави Траоре нам не треба, Црномарковић и Кораћ ће бити још страшнији штоперски тандем, јер је Црномарковић поред до скоро Милосављевића један од најпотцењенијих играча у нашем тиму...
Crnomarkovic ima nesto sto dugo nasi stoperi nisu imali, ne plasi se duela, ume i da udari. I to mi se mnogo dopada, ono sto mi malo smeta je sto nikako da napravi kontinuitet igara na svom maksimumu, ako to uspe bio odlican
Kod Crnomarkovića je glavni problem što ima telo Engleskog štopera a hteo bi da igra kao Španski sa iznošenjem lopte i aktivnim kreiranjem. I stvarno sa iznošenjem lopte uopšte nije loš ali mu telo prsvi probleme kada treba nekad brže da odigra neko dodavanje. Sve u svemu Crnkmarković je jako solidan. Na Koraća i Crnomarkovića nam treba neki štoper kao Bralić i to je sve, zatvorio si štopersku poziciju.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

Mare_Liman wrote: Wed Feb 28, 2024 9:41 am
Au, znači ciganče?
Zanimljiva porodica, koliko sam razumeo ima brata i jednu sestru. Neka su živi i zdravi. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Maki wrote: Wed Feb 28, 2024 5:55 pm Zanimljiva porodica, koliko sam razumeo ima brata i jednu sestru. Neka su živi i zdravi. :cheers:
Ti generalno ne zelis da cujes istinu, nego baratas podacima onako kako tebi odgovara :mrgreen: Ima vise od jednog brata :mrgreen:
Image
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Mare_Liman wrote: Wed Feb 28, 2024 9:41 am
Gledao 2 minuta i odustao, bilo mi je dovoljno.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Milan »

Ja sam izdržao do 3.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Prvi tim

Post by budababa »

Milan wrote: Wed Feb 28, 2024 6:28 pm Ja sam izdržao do 3.
Takođe. I mislim da bi ih puno bolje utrošio da sam slušao razgovor ove četvorice za susednim stolom.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply