Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Image
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Milan »

Molim vas mi recite šta je rekao. Nemam stomak za čoveka...
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:17 am Molim vas mi recite šta je rekao. Nemam stomak za čoveka...
+1
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Da pohvalim Bebin blagi izlazak iz klisea stroge, nezanimljive i predugacke oficijelnosti. Pocela je da postavlja konkretnija pitanja.
E sad, nista od ocekivanih nadanja SD. Mnogo limitiranih igraca u ekipi, a skupih i fizicki i tehnicki nespremnih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

VošaNS wrote: Mon Feb 26, 2024 12:24 am
Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:17 am Molim vas mi recite šta je rekao. Nemam stomak za čoveka...
+1
+1

Taj čovek je trebao da bude bivši i definitivno onog trenutka kada se nije pojavio da odgovara na pitanja na forumu. Tim potezom je pljunuo na navijače ovog kluba na stranu njegovi “kvaliteti” na mestu SD-a.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

VošaNS wrote: Mon Feb 26, 2024 12:24 am
Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:17 am Molim vas mi recite šta je rekao. Nemam stomak za čoveka...
+1
Niste nista propustili. Sve smo to vec culi. Izdrzao sam do kraja, samo zato sto je Beba bila konkretnija sa pitanjima, a odgovori su bili da moramo da pobedimo Spartak i da se ekipa ,,отчепи" ( koji izraz i to 2-3 puta :oops: ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Turija wrote: Mon Feb 26, 2024 12:39 am
VošaNS wrote: Mon Feb 26, 2024 12:24 am
Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:17 am Molim vas mi recite šta je rekao. Nemam stomak za čoveka...
+1
Niste nista propustili. Sve smo to vec culi. Izdrzao sam do kraja, samo zato sto je Beba bila konkretnija sa pitanjima, a odgovori su bili da moramo da pobedimo Spartak i da se ekipa ,,отчепи" ( koji izraz i to 2-3 puta :oops: ).
Bolje što nisam gledao...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Prvi tim

Post by Uvek sa tobom »

Кад је рекао није још све изгубљено ту сам изашао :frown:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Prvi tim

Post by Radoye »

Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 12:32 am
VošaNS wrote: Mon Feb 26, 2024 12:24 am
Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:17 am Molim vas mi recite šta je rekao. Nemam stomak za čoveka...
+1
+1

Taj čovek je trebao da bude bivši i definitivno onog trenutka kada se nije pojavio da odgovara na pitanja na forumu. Tim potezom je pljunuo na navijače ovog kluba na stranu njegovi “kvaliteti” na mestu SD-a.
Ako cemo pravo, nije nikad ni obecao da ce da dodje. Jedan forumas je rekao da zeli da ga pozove pa ljudi krenuli da postavljaju pitanja. A onda su pitanja otisla u nezeljenom (logicnom?) smeru...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Prvi tim

Post by Cane »

Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 12:32 am
VošaNS wrote: Mon Feb 26, 2024 12:24 am
Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:17 am Molim vas mi recite šta je rekao. Nemam stomak za čoveka...
+1
+1

Taj čovek je trebao da bude bivši i definitivno onog trenutka kada se nije pojavio da odgovara na pitanja na forumu. Tim potezom je pljunuo na navijače ovog kluba na stranu njegovi “kvaliteti” na mestu SD-a.
Ne slažem se s ovim, SD nema nikakvu obavezu da se pojavljuje na bilo kojem forumu, pa ni na ovom, to je stvar njegove dobre volje.
Odgovornost treba da snosi isključivo u odnosu na rezultate njegovog rada, a tu ima i negativnih i pozitivnih stvari, za analizu je čega ima više.
Medijsko snalaženje ili nesnalaženje je potpuno irelevantno za procenu njegove uspešnosti, tu treba neki drugi kriterijumi da se uzmu u obzir.
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Prvi tim

Post by hvylarn »

Ukratko, kakav je utisak sa prelaznim rokom - zadovoljan, došli su vrhunski igrači. Ko je otišao na pozajmice, uglavnom iz podmlatka u GAT i Kabel, kao i Vukić u Radnički. Šta je sa Kajević, otpao je iz ekipa, pokušali su da mu nađu klub ali niko nije bio zainteresovan.
Stanje unutar kluba/ekipa - evidentno vlada nezadovoljvstvo, kao i sa trenerom. Kakvi su planovi u sezonu - i dalje se bori za izlazak u Evropu
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Prvi tim

Post by Uvek sa tobom »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... upa/475526

Може овде, а може и у тренери.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Milan »

Kog ozbiljnog trenera mi možemo privući sa ovakvom politikom menjanja u zadnjih X godina? Može da nam se slučajno zadesi tako neki Ranko, a i takav će, pokazalo se, brzo da zabegne.
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 7:10 pm Kog ozbiljnog trenera mi možemo privući sa ovakvom politikom menjanja u zadnjih X godina? Može da nam se slučajno zadesi tako neki Ranko, a i takav će, pokazalo se, brzo da zabegne.
Nemoj tako Milane, vidis da ima ljudi za koje je Ranko sarlatan.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by Rabba »

Ne treba od Ranka Popovića praviti nekog velikog stručnjaka. Kliknuo je dobro sa klubom i ekipom, utisak je bio pristojno dobar, ali nismo videli kulminaciju toga svega. Nama su samo toliko srozana očekivanja svim stručnjacima koji su nas vodili, da je jedan Ranko Popović proglašen(a za gomilu njih i jeste) Murinjo. Na sve to, poslao nam je(ako je verovati pričama) ovog, koji je definitivno šarlatan. Tako da i on ima putera na glavi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply