Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Prvi tim

Post by hvylarn »

Korać za SK: Zbog Vojvodine sam otkazao američkom klubu
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... kom-klubu/
Kafa
Posts: 50
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Prvi tim

Post by Kafa »

Očekujem pobedu i direktan plasman u Evropu. Ništa manje! Kada sam potpisao za Vojvodinu rekao sam jasno da dolazim da osvojim trofeje. I to nije bila samo fraza. Otkriću vam jednu anegdotu. Posle potpisivanja ugovora, dajem telefon čelnicima kluba i kažem, slikajte mog brata i mene ovde pored osvojenih trofeja kluba. Hoću da imam sliku sa trofejima pre mog dolaska. Kada budem napustio klub, želim da se slikam na istom mestu i da kažem ove trofeje ovde, ovo sam ja doneo klubu
Ne sećam se kad je poslednji put kod nas došao igrač sa ovakvim mentalitetom i ambicijama :lala:
Cane
Posts: 1056
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Prvi tim

Post by Cane »

Seid je jednostavno prototip igrača kakvi moraju biti u Vojvodini. Po svemu. Odnosu prema klubu i navijačima, zalaganju na terenu, pozitivnom pristupu i energiji, ponašanju, reprezenotovanju kluba ...
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Milan »

„Ja živim za takve utakmice. To su bila dva meča sa prelepom atmosferom. Zaslužena pobeda protiv Radničkog i nažalost samo remi sa Zvezdom. Kažem nažalost, jer smatram da smo mogli i trebalo da pobedimo tu utakmicu. Naša ekipa je bila na nivou, borili smo se, imali dosta šansi, ali na kraju nismo uspeli da damo gol.

Koliko je nama falio ovakav mentalni sklop kod igrača! Tačno se i na utakmici videlo - svi već stali, čekaju kraj, a Seid im svima maše da idu napred po pobedu i kreću u napad... :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9785
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Milan wrote: Wed May 01, 2024 7:47 pm
„Ja živim za takve utakmice. To su bila dva meča sa prelepom atmosferom. Zaslužena pobeda protiv Radničkog i nažalost samo remi sa Zvezdom. Kažem nažalost, jer smatram da smo mogli i trebalo da pobedimo tu utakmicu. Naša ekipa je bila na nivou, borili smo se, imali dosta šansi, ali na kraju nismo uspeli da damo gol.

Koliko je nama falio ovakav mentalni sklop kod igrača! Tačno se i na utakmici videlo - svi već stali, čekaju kraj, a Seid im svima maše da idu napred po pobedu i kreću u napad... :lala:
Image

UZIVAJTE!!!
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1048
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

https://www.maxbetsport.rs/andrija-radu ... -o1JiuZCc5

Интервју Андрије Радуловића
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Thu May 02, 2024 2:19 pm https://www.maxbetsport.rs/andrija-radu ... -o1JiuZCc5

Интервју Андрије Радуловића
Ja sam zadovoljan njegovim profesionalnim odnosom koji pokazuje. Odnedavno nisam siguran da li je on ispred Campbella, ali da nam je dobar jeste. Protiv cigana sam se baš dernjao “Bravo Raduleee” :D
Rakovac
Posts: 118
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Prvi tim

Post by Rakovac »

Nadam se povratku u prvi tim Bjekovića. Jako je dobro odigrao par utakmica pre povrede i nekako mislim da bi mogao da "eksplodira".
User avatar
rykerfcv
Posts: 792
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Prvi tim

Post by rykerfcv »

Kajevica i Nikolica obavezno nekom uvaljati za sitne pare samo da ne budu vise u klubu,beskorisni su a dobijaju platu.Vukica se nadam da ce Nis uzeti.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Rakovac wrote: Fri May 03, 2024 11:35 am Nadam se povratku u prvi tim Bjekovića. Jako je dobro odigrao par utakmica pre povrede i nekako mislim da bi mogao da "eksplodira".
+1
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Fri May 03, 2024 12:24 pm
Rakovac wrote: Fri May 03, 2024 11:35 am Nadam se povratku u prvi tim Bjekovića. Jako je dobro odigrao par utakmica pre povrede i nekako mislim da bi mogao da "eksplodira".
+1
Ne znam, mozda?
Jeste Lazarevic nesiguran u igri, ali ima dosta dobar uticaj, na prethodnim utakmicama, svojom pokretljivoscu i trcanjem. Sa loptom petljaju obojica.
Bjekovic je samo nesto brzi, na duzoj stazi, kad se zahukta, a fizicki slabiji. Nijedan od njih nema izradjen centarsut iz trka, dobar osecaj prostora, tajminga i tacan pas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1048
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Нама треба бек странац, нешто слично што је био Могли у сезони 16/17... Добар центаршут, брз, има га и у одбрани и у нападу, страни бекови су свакако боље школовани од наших, а свакако у репрезентацији не поседујемо бекове, а не да их нађемо негде...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Postoji mogućnost da se neko i nadogradi. Bjeka je pokazao zavidan nivo napretka. Ja svakako nisam skaut pa da to mogu pouzdano proceniti, ali igrači se uzimaju i sa nedostacima na kojima se svesno radi. Ako si već uzeo našeg klinca u seniorski tim onda treba raditi sa njim, ako ima ko da radi. Isto se odnosi i na Bukinca.
Ja potpisujem da je za Mihajlov bum najzaslužniji njegov komšija Aleksa, a ne magija stručnog kadra.
Rakovac
Posts: 118
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Prvi tim

Post by Rakovac »

Ne znam zašto bi strani bekovi bili bolje školovani od naših. Bjeka je kidao u omladincima sećam se kad sam ga gledao na Zlatiboru rekoh ako ovaj ne napravi karijeru ... Ja i dalje mislim da on može mnogo.
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Prvi tim

Post by Karlsson »

rykerfcv wrote: Fri May 03, 2024 12:23 pm Kajevica i Nikolica obavezno nekom uvaljati za sitne pare samo da ne budu vise u klubu,beskorisni su a dobijaju platu.Vukica se nadam da ce Nis uzeti.
Nije problem što su u klubu i što primaju platu, jer i rezerva mora imati rezervu. Ako ti se povredi prvotimac zamenjuje ga druga opcija, a onda mora neko na klupi da bude zamena toj drugoj opciji.
Problem sa Kajevićem i Nikolićem je što su projektovani da budu prvotimci i shodno tome primaju platu. Da primaju platu koja je srazmerna njihovom doprinosu sve bi bilo super.
Ovako imamo njih dvojicu, plus Malbašića koji imaju sigurno među većim platama u klubu (Malbašić možda i najveću), a klub nema nikakve ili gotovo nikakve koristi od njih.
Sa tim parama koje ''bacamo'' na njih mogli smo dovesti još jednog ili dvojicu Serija, Koraća ili Njegoša. Još uz to plaćamo i Bolingija koji nam ne igra.
Da smo imali malo sreće i da su nam se neke kockice poklipile lagano bi smo sa ovim budžetom bili drugi, jer ovaj tim je dokazao da može sve da dobije i da čak parira ciganima.
Šta bi tek bilo sa dva nova kvalitetna pojačanja?
Post Reply