Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Prvi tim

Post by Uvek sa tobom »

Само да сад не одемо негде на мини-припреме и све упропастимо :mrgreen: нама је сваки играч који не прође припреме са нама међу најбољима Чумић, Вукановић и сад Сери.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ВОШИН ПСИХОЛОШКИ ОБРТ У КЉУЧНОМ ТРЕНУТКУ

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... tku/477375
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Prvi tim

Post by Stexman »

Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 18, 2024 2:55 pm Само да сад не одемо негде на мини-припреме и све упропастимо :mrgreen: нама је сваки играч који не прође припреме са нама међу најбољима Чумић, Вукановић и сад Сери.
Izgleda da smo skloni da upropastimo sve koji prodju neke pripreme :)
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Stexman wrote: Mon Mar 18, 2024 9:28 pm
Uvek sa tobom wrote: Mon Mar 18, 2024 2:55 pm Само да сад не одемо негде на мини-припреме и све упропастимо :mrgreen: нама је сваки играч који не прође припреме са нама међу најбољима Чумић, Вукановић и сад Сери.
Izgleda da smo skloni da upropastimo sve koji prodju neke pripreme :)
Da, jer se samo uklope u (ne)rad. Sto radili vise, kad moze manje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »



Inače prosek u celoj sezoni nam je 56.8 % i treći smo tim lige po tom parametru iza Tsc-a koji ima 58,7 % i cigana koji su na 63.1 %

Ja volim posed lopte i dan danas i pored razno raznih različitih mišljenja raznih fudbalskih stručnjaka smatram da je posed lopte ključan ako si kadar da ga materijalizuješ i da nema tog direktnog fudbala ili fudbala na kontre koji može bolje da ti donosi u kontinuitetu u odnosu na posed.

Moramo mi još mnogo da radimo da bi izgradili ozbiljnije konture igre u posedu ali ide na bolje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by Rabba »

Nama treba struka, ljudi. Igrače za ove poljane smo očigledno navukli, ali nemamo kako to da materijalizujemo. Dolazi Evropa, koju možemo da zaboravimo ove godine(opet), jer će nas oduzeti neki kiparski/gruzijski/azerbejdžanski gigant. Mi smo ove tri utakmice dobili na čisti kvalitet igrača i dubinu ekipe. Neće to potrajati, jer ekipe nauče i od toga da se brane. Nama je struka trebala i pre ovih (za nas) basnoslovnih ulaganja, pa su možda i ona mogla biti bolje usmerena.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Evo jedan interesantan podcast u kojem mozemo malo bolje da upoznamo Koraca :mrgreen:
Ocigledno nismo jedini forum na kojem ga ljudi vole...
Zanimljiv je odgovor dao na pitanje koji mu je omiljeni klub :mrgreen:
Za omiljenog igraca i ligu kojoj stremi sam mogao i da pretpostavim.
Nadam se da ce uspeti u svojim zamislima, al pre toga mu zelim bar 3 godine da ostane kod nas :mrgreen: :cheers:

Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Milan »

Pošto Voja voli da bude sebično misteriozan kod deljenja ovakvog sadržaja, zamolio bih nekog ko ima volju i sat i kusur vremena da ovo pogleda da napiše za koga Korać navija. Hvala. :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Milan wrote: Thu Mar 21, 2024 12:06 am Pošto Voja voli da bude sebično misteriozan kod deljenja ovakvog sadržaja, zamolio bih nekog ko ima volju i sat i kusur vremena da ovo pogleda da napiše za koga Korać navija. Hvala. :)
:mrgreen: A koja bi fora bila da vam sve kazem? A inace, premotavao sam sve dok Korac ne prica :mrgreen: Tako da se moze pregledati za 10 minuta :cheers:
Image
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Prvi tim

Post by LIMAN »

Milan wrote: Thu Mar 21, 2024 12:06 am Pošto Voja voli da bude sebično misteriozan kod deljenja ovakvog sadržaja, zamolio bih nekog ko ima volju i sat i kusur vremena da ovo pogleda da napiše za koga Korać navija. Hvala. :)
Omiljeni igrac Vidic. Omiljeni klub ce morati neko drugi da iskopa, ja nemam zivaca
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

LIMAN wrote: Thu Mar 21, 2024 1:16 am Omiljeni klub ce morati neko drugi da iskopa, ja nemam zivaca
Nije ni cudo sto bi samo da menjate trenere, strpljenje level 1 :mrgreen:
Image
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Prvi tim

Post by LIMAN »

Voja wrote: Thu Mar 21, 2024 1:27 am
LIMAN wrote: Thu Mar 21, 2024 1:16 am Omiljeni klub ce morati neko drugi da iskopa, ja nemam zivaca
Nije ni cudo sto bi samo da menjate trenere, strpljenje level 1 :mrgreen:
Da se ja pitam, ja bih i za Mimu imao strpljenje, al za dugacke podcaste na losem engleskom - tesko :mrgreen:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Voja wrote: Thu Mar 21, 2024 1:27 am
LIMAN wrote: Thu Mar 21, 2024 1:16 am Omiljeni klub ce morati neko drugi da iskopa, ja nemam zivaca
Nije ni cudo sto bi samo da menjate trenere, strpljenje level 1 :mrgreen:
I ja sam od tih koji, kao nemaju strpljenja za sat plus vremena, a 35 godina cekaju novu titulu drzavnog prvaka.

Realno, za danasnje vreme, predugacak je intervju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

LIMAN wrote: Thu Mar 21, 2024 2:27 am Da se ja pitam, ja bih i za Mimu imao strpljenje, al za dugacke podcaste na losem engleskom - tesko :mrgreen:
Turija wrote: Thu Mar 21, 2024 9:00 am I ja sam od tih koji, kao nemaju strpljenja za sat plus vremena, a 35 godina cekaju novu titulu drzavnog prvaka.

Realno, za danasnje vreme, predugacak je intervju.
Momci onda nista.... :mrgreen: navescu samo da je kao omiljeni tim (od svih na svetu) naveo tim iz Srbije :mrgreen:
Image
Post Reply