Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Savcic Luka wrote: Sun Mar 17, 2024 12:09 pm @Deep

Odakle ti utisak da ne želi?
Koliko se sećam i ti si spominjao kako se vidi da uživa u NS.
Nemam nikakvu informaciju ali meni generalno deluje da je to ključ problema, uživa u gradu da ali imam i nekako osećaj da on ne vidi sebe ovde dalje u budućnosti u klubu, problem za njega je što on kao tip fudbalera u Portugalu nema budućnost jer tehnički nije na tom nivou ali ima ostale kvalitete koji nadomeštaju te mane i za lige kao što je naša je zlato.

Mada ja ću iskreno reći nešto mislim da bolji vezni stranac itekako može da se nađe od India ako je problem taj otkup i ako se ne vidi ovde ne treba ga na silu zadržavati ali do kraja sezone ga takođe itekako ga treba koristiti nevezano za njegov status u budućnosti.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sun Mar 17, 2024 12:18 pm
Savcic Luka wrote: Sun Mar 17, 2024 12:09 pm @Deep

Odakle ti utisak da ne želi?
Koliko se sećam i ti si spominjao kako se vidi da uživa u NS.
Nemam nikakvu informaciju ali meni generalno deluje da je to ključ problema, uživa u gradu da ali imam i nekako osećaj da on ne vidi sebe ovde dalje u budućnosti u klubu, problem za njega je što on kao tip fudbalera u Portugalu nema budućnost jer tehnički nije na tom nivou ali ima ostale kvalitete koji nadomeštaju te mane i za lige kao što je naša je zlato.

Mada ja ću iskreno reći nešto mislim da bolji vezni stranac itekako može da se nađe od India ako je problem taj otkup i ako se ne vidi ovde ne treba ga na silu zadržavati ali do kraja sezone ga takođe itekako ga treba koristiti nevezano za njegov status u budućnosti.
Vrlo moguce, jer sve sto si napisao stoji.
Mislim da je Mateus razocaran neizvesnim statusom u timu od samog pocetka, plus jezicka barijera. Nedovoljno je cenjen u Klubu, ali tesko da moze ostvariti nesto vise u Portugaliji, zbog slabijeg pasa, suta i tehnike. Zbog toga je i poslat u Vosu, a nije mu kod nas omogucen ocekivani napredak i minutaza.
Mnogo vise je cenjen kod navijaca, nego u strukturama Kluba. U gradu ga, verovatno, vole i ima bolju komunikaciju.

Sigurno je da se moze naci bolji zadnji vezni od Mateusa, ali da li to Klub moze? Po meni, tesko. Gotovo, realno, neizvodljivo u duzem periodu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

@Turija

Treba biti realan i reći da je Mateus prošle sezone odigrao tek 66 minuta a kod nas od svog dolaska 1.164 minuta znači itekako ima minute, igra ali ako je cena neke trenerove zamisli da treba da ostane na klupi na nekoj utakmici onda neka ostane i prihvati to. Nije sezona jedna utakmica.
Generalno ja i razumem zašto je Indio ostao na klupi za meč sa Pazarom i mislim da to nema veze sa kiksom protiv Imt-a već su nam trebali bolji fudbaleri sa loptom u nogama za meč protiv Pazaraca i da je to samo slučaj a ne neki interni problem između njega i trenera a što se tiče fudbalera na toj poziciji itekako se može naći bolji i kompletniji. Indio je igrač zadatka, specijalac i što pre to shvati biće bolje za njegovu karijeru. Protiv nekih timova će biti najbolje rešenje a protiv nekih ti ipak treba neko sa drugačijim karakteristikama.

On je defanzivni vezni specijalac, osigurač nije kompletan vezni fudbaler.

Da me neko ne shvati pogrešno jako bih voleo da ostane kod nas i potpiše na duže staze ali se i ne treba zavaravati da je njegov odlazak nenadoknadiv.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Mar 17, 2024 12:36 pm @Turija

Treba biti realan i reći da je Mateus prošle sezone odigrao tek 66 minuta a kod nas od svog dolaska 1.164 minuta znači itekako ima minute, igra ali ako je cena neke trenerove zamisli da treba da ostane na klupi na nekoj utakmici onda neka ostane i prihvati to. Nije sezona jedna utakmica.
Generalno ja i razumem zašto je Indio ostao na klupi za meč sa Pazarom i mislim da to nema veze sa kiksom protiv Imt-a već su nam trebali bolji fudbaleri sa loptom u nogama za meč protiv Pazaraca i da je to samo slučaj a ne neki interni problem između njega i trenera a što se tiče fudbalera na toj poziciji itekako se može naći bolji i kompletniji. Indio je igrač zadatka, specijalac i što pre to shvati biće bolje za njegovu karijeru. Protiv nekih timova će biti najbolje rešenje a protiv nekih ti ipak treba neko sa drugačijim karakteristikama.

On je defanzivni vezni specijalac, osigurač nije kompletan vezni fudbaler.

Da me neko ne shvati pogrešno jako bih voleo da ostane kod nas i potpiše na duže staze ali se i ne treba zavaravati da je njegov odlazak nenadoknadiv.
Ko te placa? :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

@Voja možeš naći moj post o Indiu pre pola godine, isto sam pisao i mislim da sam diskutovao sa @Rabba po pitanju India.
Ovo je samo moje viđenje situacije i njegovih kvaliteta.

Indio ima sjajne motoričke kvalitete i lateralne kretnje sa kojim može bez problema da preseca lopte, naglo menja pravce u defanzivnom delu igre. Fiziči je jak, odlična visina za tu poziciju, niže težište.

U ofanzivnom delu igre je nažalost tanak. Dobar je u skoku, snalažljiv u prostoru, zna da se nađe na pravom mestu i borben je.

Zaslužuje po svim parametrima da ostane kod nas i dobije višegodišnji ugovor i to bih jako želeo ali da li to on želi?

A stojim i iza toga da itekako može da se nađe bolji vezni fudbaler ali se plašim ovih naših umetnika u sportskom sektoru i pre bih potpisao India kao provereno rešenje nego da oni bunare stranca.

A ja kao dobar čovek sam našao fudbalera ovim našim umetnicima koji bi i hteo da dođe :mrgreen:

Kao što sam i pisao sa ovim se ide u rat, ovaj gostovanja sa blizancima ne bi izdržao na terenu, vezivao bi crvene kartone :D



Nemam procenat :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Mar 17, 2024 12:43 pm @Voja možeš naći moj post o Indiu pre pola godine, isto sam pisao i mislim da sam diskutovao sa @Rabba po pitanju India.
Ovo je samo moje viđenje situacije i njegovih kvaliteta.

Indio ima sjajne motoričke kvalitete i lateralne kretnje sa kojim može bez problema da preseca lopte, naglo menja pravce u defanzivnom delu igre. Fiziči je jak, odlična visina za tu poziciju, niže težište.

U ofanzivnom delu igre je nažalost tanak. Dobar je u skoku, snalažljiv u prostoru, zna da se nađe na pravom mestu i borben je.

Zaslužuje po svim parametrima da ostane kod nas i dobije višegodišnji ugovor i to bih jako želeo ali da li to on želi?

A stojim i iza toga da itekako može da se nađe bolji vezni fudbaler ali se plašim ovih naših umetnika u sportskom sektoru i pre bih potpisao India kao provereno rešenje nego da oni bunare stranca.

A ja kao dobar čovek sam našao fudbalera ovim našim umetnicima koji bi i hteo da dođe :mrgreen:



Nemam procenat :mrgreen:
Jbt editujes postove vise puta nego sto Pavkov da golova u sezoni :mrgreen:
Ma sumnjiv si ti meni.... odakle si sad izvukao India i njegove probleme, odakle nam sad nametnu temu, sa sve spremnim opravdanjima i razlozima za rastanak. To mene zbunjuje. Ocigledno se nesto sprema :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

@Voja

Sasvim slučajno sam sinoć primetio da je otpratio klub sa instagrama nakon što sam video onaj njegov objavljen story. I rekao sam da po mom ličnom osećaju nešto nije kako treba i da tu postoje neki problemi i to je sve a na kraju krajeva moj osećaj je tako precizan da sutra mogu da objave da smo ga kupili i da je ostao kod nas :mrgreen:

Da znam da neće ostati ili nešto slično napisao bih, stvarno je sve samo moja insinuacija.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

Moj glavni utisak i čuđenje nastavka sezone je, kako je dovraga Zadi Seri zalutao u naš fudbal i kojim magijskim bajalicama i činima ga je Kuntić zaveo da dođe u Vojvodinu? :cheers:
Drugi utisak je Seid Korać. :lala:

Ako izuzmemo Zukića i Radulovića za koje sam ubeđen da odlaze ovog leta, ova dvojica (ugovor do juna 2027.) bi stvarno mogli biti deo obećane šampionske generacije 2026, naravno ako ih mimoiđu povrede i Zbiljini poslovni apetiti.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Prvi tim

Post by fare »

Maki wrote: Sun Mar 17, 2024 3:41 pm Moj glavni utisak i čuđenje nastavka sezone je, kako je dovraga Zadi Seri zalutao u naš fudbal i kojim magijskim bajalicama i činima ga je Kuntić zaveo da dođe u Vojvodinu? :cheers:
Drugi utisak je Seid Korać. :lala:

Ako izuzmemo Zukića i Radulovića za koje sam ubeđen da odlaze ovog leta, ova dvojica (ugovor do juna 2027.) bi stvarno mogli biti deo obećane šampionske generacije 2026, naravno ako ih mimoiđu povrede i Zbiljini poslovni apetiti.
A što baš oni ne bi bili nosioci te Vošine Šampionske generacije mislim na Zuku i Radula? :D
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

Ja bih voleo, ali mislim da je nemoguće zadržati makar jednog od te četvorice za koje smatram da imaju potencijal da dosta još napreduju. Naravno tu je i mali Jovanović, i to je to otprilike u ovoj generaciji.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Prvi tim

Post by 021 »

Da li je Milan Kovačev i dalje u prvom timu, ili je ponovo sklonjen, da slučajno ne ugrozi Lanetovog sina?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Kovacev i Jovanovic YR ne igraju istu poziciju, da bi bili konkurencija jedan drugome. Barem, koliko ja vidim njihove pozicije na terenu?
Kovacev je mozda brzi, ali Jovanovic je tehnicki bolji i kreativniji igrac. Za sada, Kovacev kao krilni napadac, ne moze biti konkurentan Seriju ili Radulovicu. Jovanovic moze nasem veznom redu. Cak, nekad, pravi i razliku.

Sto se tice uloge Jovanovic seniora u Klubu, nemam lepo misljenje o njemu, ali to ne treba automatski da se reflektuje na sina. Koliko sam video, dete je fudbalski talentovano i opravdano konkurise za prvotimca - po mom misljenju. Kako ce se stvari dalje razvijati, to ne mogu znati. Verovatno je mali i nadobudan, ali na terenu je koristan igrac. Samo sa njim treba poraditi na ponasanju.
No, svakako, na Kovaceva treba racunati, vec od ovog leta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Prvi tim

Post by fare »

Sada sam ušao na Mateusov instagram ni jedna jedina slika vezana za Vošu dal to nije malo čudno? :o
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Korać i Njegoš u timu kola :cheers:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Prvi tim

Post by fare »

Po sofa score Korać sa 7,9 ocenom.
Post Reply